כיצד לעזור לילדים שלך | insightyv.com

כיצד לעזור לילדים שלך

כיצד לעזור לילדים שלך

בטח נתקלת בילד הקטן במכולת שמספר לך את סיפור חייו תוך 5 דקות ורוצה לדעת למה אתה קונה ברוקולי, לבוש בחולצה ורודה ולאן אתה הולך מחר. אז יש את הילד שלך מקבל עצבני אפילו להגיד שלום לילדים אחרים. גלה כיצד לעזור לילדים שלך להתרועע עם אחרים, כך שהם מרגישים נוח לדבר ולפעול עם עמיתיהם.

תרגול, תרגול, תרגול עם הילדים שלך

כמה ילדים הם באופן טבעי חברתי.

הם לא מהססים ללכת לילדים אחרים ולהתחיל לדבר כאילו הם מכירים אותם כל חייהם.

עבור ילדים אחרים, זה לוקח יותר מאמץ להיות חברתי. אתה יכול לעזור לשבור אותם מחסומים למטה עבור הילד שלך עם תרגול בפועל, בפועל. להיות ילד על מגרש המשחקים הילד שלך רוצה לתקשר עם אבל לא יודע מאיפה להתחיל. תרגלו היכרות פשוטה, כמו “היי, אני בקי, מה שמך?” או “היי! רוצה לשחק?” הטון החיובי שלך כפי שאתה תרגול יסייע להקל ולהכין אותה על מה ילדים אחרים הולכים להגיד כאשר היא שם בחוץ לשים את התרגול כדי להשתמש טוב.

הראה להם כיצד להקים חברויות הגדול

הקמת חברויות נהדר הוא פלטפורמה מושלמת ללמד מיומנויות סוציאליזציה. הילד שלך יכול להיות חברים בבית הספר או בשכונה, אבל האם יש להם כמה חברויות מוצקות באמת?

עזרה לילדך להקים חברויות כי להרחיב את השטח BFF.

המיומנויות שהם מפתחים כאשר הם עוסקים בשיחה עם חברים קרובים מאוד שלהם יעזור להם כאשר הם מסתעפים לפגישה חברים חדשים.

הכינו אותם למצבים מסוימים

עבודת הכנה קטנה עוברת דרך ארוכה כשזה מגיע לעזור לילדים שלך להתרועע. אם אתה הולך למסיבת יום הולדת או פשוט לפארק, זה יכול להיות מועיל להכין את הילד על מה לצפות.

לעסוק במשחק העמדת הפנים. להיות ילדה יום הולדת ולתת לילד שלך מאחלים לך יום הולדת שמח. להיות ילד בפארק משחק לבדך שנראה כאילו היא צריכה חבר לשחק נסיכות עם טירות. על ידי דיבורם על ידי המצב, הם לא יהיה המום כאשר הם מגיעים למסיבת יום ההולדת ולמצוא שם 30 ילדים אחרים מדי והם לא מכירים אף אחד אחר, למשל.

תנו להם הזדמנויות להתרועע

עזרה לילד להתרועע על ידי נותן להם הזדמנויות להיות סביב ילדים אחרים. הצטרף לקבוצת משחקים או תן לילדך לקחת חלק ביומו של אמא מספר ימים בשבוע.

כל הזדמנות שאתה נותן לילד שלך להיות סביב ילדים אחרים עוזרת להם ללמוד איך לתקשר. אפילו צפייה בילדות אחרות יכולה להיות חוויה טובה עבורה ללמוד ממנה. במילים אחרות, אתה לא צריך לדחוף אותה כדי לצאת לשם ולהצטרף. תן לה לקחת את כל זה ולאט לאט היא תהיה התקדמות לקראת הזכות החברתית יחד עם הילדים האחרים.

לדעת מתי לחפש עזרה

ילדים שאינם חברתיים מאוד נקראים בדרך כלל ביישנים. עבור חלק, זה פשוט לוקח זמן להתגבר. עבור ילדים אחרים, זה יכול להיות שיש בעיה בסיסית לך רופא הילדים של הילד שלך צריך לטפל.

אל תפחד להעלות את החששות שלך לרופא הילדים שלך. לרופא הילדים שלך יש המלצות על דרכים נוספות לעזור לילדך להתגבר על מכשולים חברתיים. אבל אל תיתן לזה להיות סוף השיחה.

לעדכן את רופא הילדים שלך על ההתקדמות של הילד שלך ולקבל חוות דעת שנייה אם יש צורך כדי להבטיח שאין משהו אחר קורה עם הילד שלך. יש הבדל גדול בין ילד בן שנתיים שלא נראה חברתי בן 8 שלא יכול לנהל שיחה עם ילד אחר.

No Replies to "כיצד לעזור לילדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =