חדש בעיר? הנה איך לעשות חברים

המעבר הוא אחד הדברים האלה בחיים, כי הוא גם מרגש וגם קצת מפחיד. אתה מצפה לברר על מקומות חדשים כיף ללכת בעיר שלך מקבל התיישבו לתוך המקום החדש שלך. ובכל זאת, המחשבה על קבלת חברים באזור חדש יכול להיות קצת מרתיע. בעוד חיבור עם אנשים חדשים לא תמיד קל, אתה יכול לעשות את זה, ואסטרטגיות אלה יעזרו.

עשה new friends

Getty Images / גיבור תמונות

תגיד לאנשים שאתה עובד עם או baristas מאחורי הדלפק של מקום הקפה האהוב עליך כי אתה חדש בעיר. מקפיד לבקש את המקום הטוב ביותר לאכול, חנות, או לראות את המראות כאשר אתה בחוץ. כאשר אנשים שומעים שאתה חדש לאזור הם בדרך כלל יוצאים מגדרם כדי לעזור לך למצוא מקומות ללכת, אשר בתורו נותן לך הזדמנות לפגוש חברים פוטנציאליים.

02
של 05

הפוך את המפרקים בודד לתוך פעילות הקבוצה

מצא קבוצות באזור שלך במרכז הפעילות שאתה עושה בדרך כלל בעצמך. אם אתה נהנה לקרוא, חנויות ספרים וספריות יש מועדוני ספרים חינם אתה יכול להצטרף. אם פעילויות כמו סריגה או scrapbooking הם ההנאה שלך, לחפש קבוצות מלאכה במקומות כמו המרכז הקהילתי המקומי שלך או חנות תחביב.

אם אתה רוצה לעבוד, לקבל בריא בזמן שאתה פוגש חברים חדשים! הצטרף חדר כושר, אבל לא פשוט להתאמן ואז ללכת הביתה. כאשר אתה נרשם, לשאול את הדייר כדי להכיר לך חלק הקבועים. כמו כן, לברר אם חדר כושר יש כל הליגות או קבוצות אתה יכול להצטרף.

עבור כמעט כל תחביב, Meetup.com יכול לעזור לחבר אותך עם אנשים אשר חולקים את התשוקה שלך. אם אין קבוצה שתואמת את צרכיך? התחל אחד בעצמך.

03
של 05

לפגוש אנשים חדשים על ידי התנדבות

ההתנדבות היא הדרך המושלמת להתאקלם לעיר חדשה. אתה תרגיש טוב לתרום את הזמן שלך ואתה תקבל לפגוש אנשים כמו בונוס. אתרים כגון 'התנדבות', 'Serve.gov' ו'משתתפים 'יכולים לעזור לך ליצור קשר עם ארגונים הזקוקים למתנדבים באזור שלך.

Habitat for Humanity, למשל, זקוק לעתים קרובות לרמות תמיכה שונות, החל בבניית מומחיות וכלה בשיווק. עבור ארגון כמו הצלב האדום האמריקני, 96 אחוזים מכוח העבודה שלהם מורכב מתנדבים. כתוצאה מכך, יש כמה הזדמנויות להסתבך, מתרומת דם להוראת שחייה או החייאה.

04
של 05

הצטרף לקבוצה עסקית

אתרים כמו Link In ו- Yahoo מציעים מספר פורומים מקוונים שיכולים לסייע בהרחבת הזדמנויות הרשת. אתה יכול להיות חברים עם מישהו באמצעות אחד הדיונים באינטרנט ולאחר מכן להיפגש באופן אישי מאוחר יותר.

כדי להצטרף לקבוצה מקושרת, עבור לחלק העליון של המסך ולחץ על "קבוצות" ולאחר מכן על "קבוצות שתרצה". מקושרים ברשימה מספר קבוצות, אתה עשוי ליהנות מכך בהתבסס על דברים שונים שציינת בפרופיל שלך. קבל מעורבות עם הקבוצות שפוגשות באופן אישי עם דברים כמו קבוצות ספרים עסקיים, אירועי רשת או מערבלים חברתיים.

כדי להצטרף לקבוצה של Yahoo, לחץ על "קבוצות", ולאחר מכן "עסקים וכספים". הקלד את שם העיר שלך במסך החיפוש וגלול ברשימה של הקבוצות המקומיות שמופיעות.

05
של 05

להיות פתוח לחוויה של מפגש חברים חדשים

עם כל הפעילויות האלה, כדי להיות בטוח לחייך ולהישאר פתוח לפגוש מישהו חדש. הימנע עושה שגיאות שפה הגוף כמו בוהה יותר מדי כדי שאנשים ירגישו נוח ללכת ולדבר איתך. תמיד לתת לאנשים שאתה פוגש את הרושם הטוב ביותר שאתה יכול.

זה יכול להיות קשה להיות האדם החדש בכל מקום שאתה הולך, אבל היה סמוך ובטוח כי יהיה רק ​​במקרה של זמן קצר. באמצעות כמה אסטרטגיות אלה, יהיה לך הרבה חברים חדשים בתוך זמן קצר.

No Replies to "חדש בעיר? הנה איך לעשות חברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 + = 50