למד כיצד להתמודד עם החבר זה תמיד מבטל

למד כיצד להתמודד עם החבר זה תמיד מבטל

האם יש לך חבר שתמיד מבטל או לא הולך עם תוכניות? למד כיצד להתמודד עם סוג זה של חבר.

קורא שואל:

יש לי קבוצה של חברים שיוצאים בכל ליל שישי. חברה אחת, בפרט, היתה אומרת שהיא תהיה שם, ואנחנו נחכה, ולפעמים היא תופיע, ופעמים אחרות היא לא תעשה זאת. בסופו של דבר, המילה שלה לא אומר הרבה.

במשך הזמן היא לא עשתה מה שאמרה, תמיד היה לה תירוץ, "פשוט היה לי יום רע מאוד", "היה לי כאב ראש נורא", או "פשוט לא הצלחתי להגיע לטלפון שִׂיחָה." סיבות חוקיות, אם הן התרחשו פעם אחת. או פעמיים. אבל כמה פעמים?

עכשיו כשהיא אומרת שהיא תהיה שם, אני פשוט מניחה שהיא לא. זו הפתעה נעימה כאשר היא עושה, אבל באותו זמן, אני נמאס על העובדה שהיא לא יכולה להתחייב.

אבל הדבר המדהים היה שהיא תתרגז אם נעזוב בלעדיה בנקודה זו. היא היתה אומרת, "אבל אמרתי לך שאני נוסעת, "ולמעשה היא אמרה את זה הרבה פעמים בעבר ולא הלכה, אבל פשוט לא סיפרה לנו. מה אנחנו אמורים לעשות?

להישאר נאמן למילה שלך

אחד ההצהרות הטובות ביותר ששמעתי מעודי היה ספר שנקרא ארבעת ההסכמים אשר אמר "להיות ללא דופי עם המילה שלך". זה פשוט אומר לך לעקוב עם מה שאתה אומר שאתה הולך.

פשוט, נכון?

אבל אנשים לא עושים את זה. הם אומרים דברים שהם לא מתכוונים כי הם לא באמת חושבים עליהם (מבינים שהם יהיו עסוקים מדי או שוקלים מה עוד מתרחש בלוח הזמנים שלהם) או בגלל שהם כבר יודעים שהם לא רוצים ללכת אבל מפחדים להגיד לא. אולי הם חסרי מושג ואינם שמים לב, או אולי הם מנסים להימנע מטיעון על ידי הסכמה ראשונה ולאחר מכן ביטול מאוחר יותר.

השורה התחתונה, המילה של חבר שלך בשלב זה פירושו מעט מאוד לך ואת חבר שלך לקבוצה וזה הזמן חבר שלך הבין את זה. היא חסרה מודעות עצמית, או שהיא לא תתרגז כאשר תשאיר אותה מאחור.

מה לומר לחבר שאינו יכול להתחייב

בפעם הבאה שתגדירו לצאת, תבינו באיזו שעה אתם עוזבים ואומרים לה שלא תחכו לה.

אתה יכול להגיד משהו כמו:

"נשמח אם תצטרף אלינו, אבל אנחנו יוצאים ממש בשעה 7:00. אם אתה לא שם עד אז אבל רוצה להצטרף אלינו מאוחר יותר, אל תהסס לפגוש אותנו. "

אז, אתה עדיין יכול להמשיך עם התוכניות שלך בלי לדאוג אם היא לא תבוא. עם זאת, אם אתה צריך לדעת בוודאות אם היא הולכת (קנית כרטיסים, עושים הזמנות, או עושה משהו שבו אתה צריך headcount) להבהיר כי היא צריכה לתת לך תשובה ישר.

אמר:

"הזמנו מקום לשמונה מאיתנו ולא ספרנו אותך כי עדיין לא שילמת לנו. אני יודע את לוח הזמנים שלך הוא עסוק ואתה לפעמים צריך לבטל, אז אם אתה לא בטוח אם אתה יכול לבוא אולי תרצה לדלג על האירוע הזה מאז אנחנו צריכים לעשות תוכניות ברורות. "

זה מאפשר לה לדעת כי זיהית את ההרגל שלה לביטול ואתה הולך עם זה הכי טוב שאתה יכול, אבל אתה תמשיך עם האירוע הזה בלעדיה.

אם החבר שלך לא מרוצה כי אתה הולך קדימה בלעדיהם

כמה חברים כנראה רוצים את הזכות של סירוב ראשון, כלומר הם באמת לא רוצה ללכת אבל הם עדיין רוצים להישאל, כך שהם יכולים להגיד לא. זה יכול להיות כי הם עדיין רוצים להרגיש חלק מהקבוצה (למרות שהם לא להשתתף חצי דברים שאתה מזמין אותם) או כי יש להם בעיה עם קבלת החלטות ולא יכול להתחייב כראוי הזמנות.

תמיד יש לך את האפשרות להתקדם עם תוכניות ולא מזמין זה סוג של חבר. אם הם מתרגזים, אתה יכול לומר:

"אני מצטער שאת מרגישה שמאלה. ביטלת כמה פעמים עלינו ובנקודה זו כשאתה אומר שאתה רוצה ללכת אני לא בטוח שאתה מתכוון לזה. אני יודע שאתה עסוק וכך גם אנחנו, אז נמשיך להזמין אותך אבל יש רגעים שבהם אנחנו באמת צריכים רק תשובה ישירה שתמשיך הלאה ".

זה מאפשר לחבר שלך לדעת כי תוכל להזמין אותם יחד למקומות אם האירוע הוא מזדמנים, אבל אם אתה צריך headcount ברור לא תוכל להרחיב את ההזמנה. לחבר שיש לו בעיה עם זה יש את הבחירה ללכת עם זה, לעזוב את הקבוצה לחלוטין, או לשנות את ההתנהגות שלהם.

No Replies to "למד כיצד להתמודד עם החבר זה תמיד מבטל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 + = 19