מה להגיד לאותו אדם שממשיך להציק לך להיות חברים

מה להגיד לאותו אדם שממשיך להציק לך להיות חברים

לפעמים אתה פוגש אנשים פשוט לחץ, ופעמים אחרות אתה פשוט לא להיות חברים עם מישהו. אבל מה קורה כאשר אתה לא רוצה להיות חברים קרובים עם מישהו אבל הם מבקשים לבלות איתך כל הזמן? אתה לא רוצה להיות אמיתי לחלוטין לפגוע ברגשות שלהם באומרו, "אני פשוט לא מחבב אותך" אז מה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב הזה? הנה כמה עצות.

תמיד להיות נחמד אבל לא להיות זמין מדי

להיות גס הוא אף פעם לא אופציה, אז למצוא דרכים להיות נחמד לכולם, אפילו את האנשים שאתה לא אכפת. יש לציין כי להיות נחמד לא אומר שאתה צריך לתת לאדם הזה תקוות שווא ולהעמיד פנים שאתה מעוניין לעשות דברים ביחד. יש איזון בין בוטה ישר (וגם פוגע) ו לשים את הגבול כי מכרים לא יכול לחצות.

לעולם אל תסכים להיפגש ולחשוב שתוכל לבטל מאוחר יותר. זה רק גורם לך להיראות רע בתור מישהו מבטל כל הזמן, וחוץ מזה, זה לא בהכרח לשלוח את המסר שאתה לא מעוניין. אם מכר הוא באמת נקבע זה רק לגרום להם לנסות קשה יותר כדי לקבוע זמן עבור חבר תאריך איתך.

תגיד משהו כמו:

"תודה רבה, אבל אני לא יכול לעשות את זה."

אוֹ:

"אני מעריך את ההזמנה אבל אני אצטרך לעבור."

אל תספק מידע נוסף או תנסה לשקר עם פרטים שלדעתך תהפוך את התשובה לשאלה קלה יותר.

פשוט אומר מנומס לא תודה לך ללא הסבר, הנותרים סוג יעזור להם לראות שאתה לא מעוניין מבלי לעשות את זה עניין גדול.

כאשר היכרות פשוט לא יוותרו

לפעמים אנשים שאנחנו אומרים לא ינסה קשה במיוחד כדי לגרום לנו לומר כן. אולי לאנשים האלה אין הרבה חברים או שהם פשוט אוהבים אותנו ורוצים להסתובב איתנו.

לעולם אל תהיה גס או פוגע או להסתכל על האף שלך על מישהו שמנסה קשה להיות חברים. אם יש לך הזדמנות להיות חברים עם שיקול רציני והחליט כי אדם זה הוא פשוט לא בשבילך, להיות נחמד אבל לשמור על הגבולות שלך ללא פגע.

אם מכר היה שואל אותנו ונדחה, הם עשויים לשנות את הדרך שבה הם מתקרבים אלינו בתקווה לגרום לנו לומר כן. לפעמים זה אומר לראות אם אתה זמין תחילה ולאחר מכן מבקש ממך לעשות משהו. או, לשאול אותנו ישר למה אנחנו לא עושים זמן עבורם.

"תודה על ההזמנה. זה נשמע כיף אבל אני תמיד לבדוק עם לוח הזמנים שלי ואת המשפחה לפני שאני אומר כן לכל דבר. אני אצטרך להודיע ​​לך ".

או, לא להגיד מיד בלי לפגוע:

"איזה אירוע מהנה! אני מעריך אותך לחשוב עלי אבל אני רוצה לעשות את רוב הזמן הפנוי שלי למשפחה שלי (ילדים, בעל, תחביב). עשיתי הבטחה לא להגיד לא למזמינים גדולים כאלה כדי שיהיה לי יותר זמן בשבילם ".

קשה להתווכח כאשר מישהו אומר לך שהם שומרים על הזמן שלהם בזהירות רבה ולא יהיה התנודד, אפילו על ידי הזמנה לאירוע כיף.

אם היכרות מכעיסה אותך על הפיכת ההזמנות שלהם

זה לא קל להתיידד ולפעמים שוב ושוב שואל מישהו לעשות משהו יכול להזדקן.

היכרותך עשויה לכעוס על שמיעה נוספת "לא תודה" ממך, גם כאשר אתה נחמד על זה.

ראשית, להבין מאיפה הם באים. האם זה לא יהיה bummer רוצה להיות חברים עם מישהו ויש להם אותם לא מעוניין בך? אז ללכת על אותם קל אבל לשמור על הגבולות אתה מרגיש בנוח עם. אם הם שואלים את הסיבה שלך אומר לא להיות תקיף אבל חביב.

לדוגמה:

הֶכֵּרוּת: "אמרת לא להזמנה שלי לארוחת צהריים שלוש פעמים עכשיו. אני מתחיל לחשוב שאתה לא מחבב אותי! "

אתה: "בבקשה אל תחשבי על זה. לעתים קרובות אני לא מקבל הזמנות לארוחת צהריים בגלל לוח הזמנים העמוס שלי. אני מאוד מגונן על כל זמן פנוי שיש לי אז אני כנראה לא האדם הטוב ביותר לבקש להסתובב עם. "

כאשר מישהו ממשיך לשאול, לבחור לומר לא לשום דבר הפנוי הזמן שלך בלי לפרט מדוע.

הֶכֵּרוּת: "מה דעתך על ארוחת צהריים בשבוע הבא?"

אתה: "אני מצטער, לא. אני לא יכולה ".

הימנע מלהגיד שאתה לא זמין כי היכרות מתמשכת שלך פשוט תמשיך לשאול. במקום זאת, אומרים כי אתה פשוט לא יכול להבטיח שום דבר עכשיו בגלל איך החיים שלך, כמה עסוק לוח הזמנים שלך, או איך מחויב לך לבלות זמן פנוי עם המשפחה. אלה הן אפשרויות לתת היכרות שלך למטה יפה, ובסופו של דבר הם יעברו על מישהו אחר.

No Replies to "מה להגיד לאותו אדם שממשיך להציק לך להיות חברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2