הנה כמה טיפים גדולים לעזרת הילד שלך לבחור את הספורט המושלם

הנה כמה טיפים גדולים לעזרת הילד שלך לבחור את הספורט המושלם

ילדים וספורט נראה פשוט ללכת יחד עבור ילדים רבים ובני משפחותיהם. אמנם לא כל הילדים ירצו להיות משתתפים פעילים בספורט - מעדיפים פעילויות אחרות במקום - רבים יהיה להתענג על ההזדמנות להיות מעורב בחוויה אתלטית.

בחירת ספורט עבור הילד שלך היא החלטה חשובה עבור כל הורה. חלק מהילדים נוטים יותר לספורט קבוצתי ואילו אחרים יעדיפו ספורט אישי.

סוגים מסוימים של הגוף הם מתאימים יותר לספורט מסוימים מאשר לאחרים. וכמה ילדים יהיו מעוניינים יותר בספורט השפעה נמוכה בעוד אחרים יהיו מודאגים יותר מבחינה פיזית ספורט תובעני הזדמנות.

אז איך אבא יכול לעזור לילד שלו לבחור ספורט זה יהיה לשרת את הצרכים של הילד ואת האינטרסים?

קושי:

מְמוּצָע

זמן דרוש:

כמה שעות בכל פעם במשך מספר חודשים

לחשוף את הילד למגוון של ספורט 

עניין של ילד בספורט נתון הוא הקובע הטוב ביותר של האם הוא או היא ייהנו זה כמשתתף. אז לחשוף את הילד למגוון רחב של חוויות ספורט. צפייה בספורט בטלוויזיה היא היכרות טובה, אבל אפילו טוב יותר להיות צופה בחיים האמיתיים. לדבר איתם על מה שהם אוהבים ולא אוהבים על כל ספורט.

שימו לב לסימני האנתוסיאסם 

כפי שאתה לבדוק את הספורט השונים, לראות אם אתה יכול להגיד איזה מהם נראה הכי מעניין לילד.

להקשיב לילד שלך רמזים על ההעדפות שלהם. אולי הם ידברו על השחקנים, על האסטרטגיות, או שהם יספרו לאחרים על החוויה. הם עלולים להימשך לעבר חברים שמשחקים ספורט מסוים. אם אתה צופה ומקשיב, אתה יכול להרים כמה רמזים על הספורט שמעניינים אותם ביותר.

מצא העדפה: צוות או ספורט אישי 

חלק מהילדים יעדיפו להשתתף בספורט קבוצתי כמו כדורגל, בייסבול או כדורסל שבו הם ממלאים תפקיד בצוות. אחרים יעדיפו להיות בצוות שבו הכישורים שלהם חשובים ביותר. ספורט כזה כולל שחייה, טניס או גולף. או שהם יכולים פשוט ליהנות ספורט בודדים כמו רכיבה על אופניים והתעמלות. כאשר אתם מתבוננים בילדכם, נסו לברר מה ההעדפות שלהם. תצפיות אלה יעזרו לך אפס על ספורט זה יעבוד הכי טוב עבור הילד.

התאם את הספורט לגוף הגוף שלך סוג

ילד קצר ומוצק עשוי להיות מתאים יותר לכדורגל מאשר כדורסל. גבוה ורזה עשוי לעבוד טוב יותר עבור כדורסל או מסלול. אמנם יש תמיד נמוך יותר מאשר ממוצע כדורסל שחקנים קטנים יותר מאשר כדורגל ממוצע השחקנים, הסיכויים שלהם הצלחה בגיל צעיר יש הרבה מה לעשות עם סגנון הגוף שלהם.

נסה ספורט מרובות 

ברגע שיש לך צמצמו עד כמה ספורט זה נראה שהם נהנים, לנסות אותם. בזמן שאתה צריך להימנע לשחק יותר ספורט אחד במהלך כל העונה, זה יהיה בסדר שיש להם לשחק כדורגל באביב, כדורגל בסתיו וכדורעף בחורף. כאשר הם מתחילים לזהות טוב יותר עם ספורט אחד, אז אתה יכול לזרוק כמה מן האחרים אם יש צורך.

לבלות אחד על אחד זמן למידה מיומנויות

O ne של הדברים הטובים ביותר שאבא יכול לעשות עם ילד לומד ספורט היא ללמד אותם יסודות אחד על אחד. אבות רבים מבלים שעות עם הילדים שלהם לשחק לתפוס שיש להם זבובים זבובים בשדה ו grounders בחצר האחורית. אבות אחרים הקימו קונוסים והמשיכו לטפטף בכדורגל ולצאת מן הקונוסים. זהו זמן איכות עבורכם ועבור הילד ומסייע להם ללמוד מיומנויות בסיסיות בסביבה לא מאיימת. אם הספורט שלהם כרוך מיומנויות אין לך, לנסות ללמוד אותם יחד.

קבל בדיקה 

לפני השתתפות בספורט באופן פעיל, ודא כי הילד יש בדיקה גופנית. לדון בתוכנית הספורט עם הרופא ולדבר על דרישות פיזיות של הספורט. יותר מדי פעמים, ילדים נפצעים בספורט כי הם לא ממש מוכנים פיזית או יש להם מגבלה כי הם לא ידעו על לפני.

קח ולמד אחריות

השתתפות בספורט דורשת אחריות ומשמעת עצמית הן לילד והן להורה. תרגול בבית, מעקב אחר ציוד, מגיע בזמן כדי פרקטיקות ומשחקים, ולהיות פעיל כל דורשים הקרבה של זמן ואינטרסים אחרים. ספורט יכול להיות מורה טוב של אחריות אישית.

עצות שימושיות אחרות

 • אם הילד שלך כבד או בישיבה, להתחיל עם דברים קטנים. קבלת סקייטבורד, אופניים או טרמפולינה יכולה להיות דרך טובה לעבור ילד בישיבה יותר רחוק ספרים או משחקי וידאו לתוך אורח חיים פעיל יותר.
 • קחו כמה ספורט פחות פופולרי. ספורט מאורגן יכול לכלול דברים מעבר כדורגל מסורתי, סופטבול, בייסבול, כדורגל, כדורסל. אתה והילד שלך אולי תרצה לחשוב על אמנויות לחימה, רכיבה על אופניים, כדורעף, קרוס קאנטרי, מסלול ושדה, גולף, גידור, לקרוס או ריקוד סלוניים. כל אלה לספור כמו ספורט יעזור לילדך ללמוד מיומנויות חשובות.
 • אל תנסה להקרין את האינטרסים שלך או את העבר שלך על ילדך. גם אם היית מגיש כוכב הנוער שלך, הספורט הזה לא יכול להיות עבור הילד שלך. השתתפות בספורט חשובה יותר מאשר הספורט שהם בוחרים. דוחפים את הילד שלך לתוך ספורט רק בגלל שאתה מצטיין בדרך כלל backfire.

מה אתה צריך

 • סבלנות
 • הגיע הזמן לחקור ספורט
 • הגיע הזמן לתרגל וללמד מיומנויות
 • הגיע הזמן לתמוך בילדך בבחירתו

No Replies to "הנה כמה טיפים גדולים לעזרת הילד שלך לבחור את הספורט המושלם"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  21 + = 26