מה לעשות כאשר החבר שלך נותן לך את הטיפול השקט

מה לעשות כאשר החבר שלך נותן לך את הטיפול השקט

אז התקשרת לחבר שלך, שלחת אימייל וכתבה על קיר הפייסבוק שלהם, ועדיין לא קיבלת תשובה. מה נותן? הם נותנים לך את הטיפול השקט?

חברים יכולים להגיב בכל מיני דרכים כאשר הם כועסים ופגועים, מצרחות לשתיקה. אתה עשוי לתהות מה יותר גרוע. אם הם צועקים, לפחות אתה יודע מה מטריד אותם. אם הם שותקים, אתה צריך לנחש, וזה כשלעצמו יכול להוביל לבעיות נוספות.

לפני שתתחיל פאניקה

רק בגלל החבר שלך לא נראה להיות עונה לך לא אומר שהוא או היא בהכרח כועסת איתך. זה מאוד קל לתת את דעתך לשוטט לתוך מקום חשוך כאשר אתה מדמיין את החבר שלך הוא מטורף, אבל עד שאתה שומע מהם אתה לא יודע בוודאות.

תן לחבר שלך קצת זמן להגיב. אולי הוא או היא באמת עסוק ופשוט אין לי זמן להגיע אליך. יש פעמים בכל אחד מהחיים שלנו שבו אנחנו פתאום מוצף למצוא את זה קשה לחפור מן הודעות דוא"ל והודעות טלפון. לחלופין, אולי חברך מתמודד עם בעיה אישית עדינה שאינך יודע עליה, ולכן הוא או היא לא הצליחו לתקשר.

אם החבר שלך אינו מגיב בפעם הראשונה שאתה שולח דוא"ל, נסה אמצעי תקשורת אחר. לדוגמה, אם שלחת הודעת אימייל בפעם הראשונה, נסה לכתוב על קיר הפייסבוק או להתקשר בפעם הבאה. הקפד על הטון בעת ​​שליחת ההודעה השנייה.

אל תאשימו אותם בכעס או לומר משהו כמו "מה הבעיה שלך!" או אפילו "אתה כועס עלי?"

החבר שלך מסרב לדבר איתך בגלל כעס

אם החבר שלך עדיין לא לתקשר, הם כנראה או כועס או כאב. אז הגיע הזמן להסתכל אחורה בשבועות האחרונים וחודשים ולקבל תחושה של למה.

זה המקום שבו רובנו לנהוג משוגע מנסה להבין משהו ללא תועלת של עזרה של החבר שלנו.

אולי החבר שלך הפסיק לדבר איתך מיד אחרי שאתה עושה הערה או פעלו בגסות אליהם. אולי הם העלו את זה בעבר ואתה משכת אותו. במקרה זה, החבר שלך ניסה למעשה להגיד לך לדפוק את זה לפני אבל לא הקשבת. הטיפול השקט כנראה אומר כי החבר שלך עייף ההתנהגות שלך כבר לא רוצה להיות חברים איתך.

ללא שם: טיפול שקט לאחר להיות פגוע

יש אנשים שותקים אחרי חבר פוגע ברגשותיהם. זה עלול לקחת להם זמן רב כדי להשלים עם הדברים, כך שהם יכולים לדבר על זה. בהתחלה, החבר שלך עלול אפילו להרגיש קצת טיפשי על שנפגע, ואת השתיקה שלהם היא רק זמן משם כדי שיוכלו להתאושש.

שוב, להסתכל אחורה על הפעולות שלך ואת המילים כדי לראות אם זה יכול להיות המקרה. אם זה, לחכות חבר שלך סוף סוף להגיב. הם עשויים להגיב בכעס, ואם הם עושים, לשמוע אותם החוצה כדי לראות אם מה שהם אומרים נכון. עד אז, לתת להם את המרחב שהם צריכים.

ללמוד מהטיפול השקט

אם החבר שלך פתאום לא ידבר איתך (בניגוד לעסוק רק), זה הזמן להיות מודעים יותר.

כולם מטפלים בקונפליקט אחרת, ואולי החבר שלך ניסה להגיד לך "לא" למצבים שאתה מתעקש או סיפר לך בעבר כי אתה כועסת אותם. אם אתה לא שם לב, טיפול שקט הוא הנחיה לך לעשות טוב יותר עם אותם (אם הם נותנים לך הזדמנות נוספת) או כל חברויות אחרות שיש לך.

אם אתה באמת לא מקבל למה החבר שלך הוא כועס, יש סיכוי שאולי זה רק אותם. אולי הם לא דיברו כראוי על רגשותיהם ולא ידעו איך להתמודד עם הקונפליקט, אז הם נרתעים. במקרה זה, פשוט להמשיך הלאה.

עם זאת, מה שקורה בדרך כלל הוא כי חבר ינסה לתת לך רמזים קטנים פה ושם כאשר אתה כועס עליהם. הם עלולים לסלוח שוב ושוב ולבסוף לחלות מכל מה שאתה עושה. טיפול שקט או אומר שהם שוקלים לשים קץ ידידות שלך, או שהם כבר עברו.

No Replies to "מה לעשות כאשר החבר שלך נותן לך את הטיפול השקט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + = 11