אתם חברים? או משהו יותר? הנה איך לספר

אתם חברים? או משהו יותר? הנה איך לספר

איך אתה יודע מתי הידידות שלך היא באמת, או משהו קצת יותר? השאלה הראשונה צריכה להיות, למה אתה שואל? אם אתה מודאג או תוהה אם הידידות שלך יכולה להיות יותר מאשר רק אפלטונית, רוב הסיכויים שזה כבר צועד לעבר "משהו יותר" בצד של הדברים. אם אתה והחבר שלך הן עניין זמין, זה יכול להיות התחלה של מערכת יחסים חדשה.

אם לא, זה אומר צרות.

מאז יחסים של כל סוג הם לעתים נדירות לחתוך ויובש, תצטרך יותר מאשר תחושה כדי לאשר אם הידידות שלך הוא אפלטוני או לנוע לעבר הרומנטיקה. הנה קצת עזרה.

חשבת על החבר שלך יותר מאשר בצורה אפלטונית בהחלט

אם חלמת בהקיץ על החבר שלך בצורה רומנטית, זה אומר שאתה מפתח רגשות. זה לא אומר שמערכת היחסים שלך חצתה עדיין שורה (אלא אם כן פעלת על הרגשות האלה), אבל זה אומר שבמקום כלשהו בראש שלך אתה שוקל דברים. השלב הבא הוא, מה עליך לעשות?

אם אתה או החבר שלך מעורבים עם מישהו, אתה צריך לחזור ולקבל את הידידות בחזרה למצב אפלטוני בלבד. ייתכן שיהיה עליך לבלות זמן מחוץ לחבר שלך אם אתה נאבק כדי להחזיר את הדברים לרמה המתאימה. אם אתה מעורב במישהו אבל החבר שלך לא, להבין למה אתה חושב על החבר שלך.

ייתכן שאתה נלחם הרבה עם בן הזוג או השותף שלך, וכתוצאה מכך החבר שלך מתחיל להיראות טוב לך. או אולי אתה קרוב יותר רגשית עם החבר שלך מאשר השותף שלך, ואת זה אתה תוהה אם אתה צריך להמשיך מערכת יחסים. (הנה עוד על ידיד המין השני אם אתה נשוי).

מאז שינוי הידידות שלך מ אפלטונית רומנטית היא דבר מסוכן, אתה צריך להיות זהיר ולחשוב לפני שאתה מתנהג. אם אתה מרגיש כאילו החבר שלך עלול להרגיש באותה דרך, אז ודא שאתה כבר עטוף הקצוות רופף במערכת היחסים שלך לפני רודף משהו עם החבר שלך. אל תבדקו את הדברים לפני שתסיימו את הקשר הרומנטי שלכם ותהיו חופשיים לגמרי לתיק משהו.

כאשר החבר שלך הוא עם מישהו, עם זאת, רגשות רומנטיים הם לא לא. קח מרחק כדי שלא תתנהג בצורה בלתי הולמת ותהרס את הידידות.

אתה וחבר שלך נשקים או יותר

אם חצית פיזית את הקו בידידות שלך, או מדי פעם לעשות או לישון יחד, החבר שלך הוא על הגבול. עדיף להחליט מה אתה רוצה את הידידות שלך (עד כה או לא) ו לרדוף את זה ולא להשאיר דברים מעורפלים.

כאשר אתה או חבר שלך לא אכפת מספיק כדי להבהיר את גבולות הגבול, זה אומר אחד מכם הוא לא מחויבים או בטוח לגבי היחסים כמו האדם האחר. להבין מה אתה רוצה מן הידידות ולאחר מכן לפעול בהתאם.

אתה מפלרטט ... הרבה

מפלרטט הוא סימן שאתה נמשך לחבר, אבל זה לא אומר שאתה חוצה קו עדיין. עם זאת, אם אחד מכם הוא היכרויות מישהו, לקחת את התחושות שלהם בחשבון.

האם אתה רוצה את זה אם הם פלירטטה עם החבר שלהם? אם לא, אז עדיף לא לעשות את זה עם שלך.

אם אתה גם בחינם, אז זה יכול להיות שאתה מתקרב אל מערכת יחסים רומנטית. במוקדם או במאוחר מישהו יצטרך לעשות צעד ולראות אם הצד הרומנטי של הדברים הוא המקום שבו אתה רוצה להיות.

להבין איפה הידידות שלך לוקח קצת השתקפות עצמית כנה. גבולות מבולגן בדרך כלל להוביל הרגשות פגועים בהמשך הדרך, כדי לוודא שאתה יודע איפה אתה עומד.

No Replies to "אתם חברים? או משהו יותר? הנה איך לספר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 24 = 30