מקל את הרגל שלך בפה עם חבר? הנה כיצד לשחזר

מקל את הרגל שלך בפה עם חבר? הנה כיצד לשחזר

ביצוע ושמירה על חברים כרוך יותר מאשר רק אכפתיות על מישהו או לבלות יחד. לפעמים כמה שגיאות נימוסים חברתיים יכולים להתחיל ידידות חדשה על הרגל הלא נכונה, או לכל הפחות לגרום לנקודה דבק שיכול לשפשף את החבר שלך בצורה לא נכונה. קצת השתקפות עצמית עובר דרך ארוכה כשמדובר כללי התנהגות חברתית.

נימוס ידידות Faux Pas

אלה הם חלק העליון טעויות נימוס כי חברים לעשות.

להיות מאוחר

ריצה מאוחרת היא נפוצה היום. כל כך נפוץ, למעשה, כי כמה אנשים באמת להשתמש בו כדי לתאר את עצמם למישהו חדש. ("סליחה שאיחרתי, אבל תגלו שאני תמיד כמה דקות אחרי.") הסיבה לכך שאיחור הוא כל כך חצוף היא שהיא עושה הצהרה שלא נאמר כי הזמן שלך חשוב יותר מאדם שאתה הם מפגש, כולל זה של החברים שלך.

כיצד לשחזר: אם אתה בסוף פעם אחת, להתנצל, ולעשות עבודה טובה יותר בפעם הבאה להיות בזמן. עם זאת, אם להיות מאוחר הוא בעיה עקבית בשבילך, הגיע הזמן להעיף מבט על הסיבות מאחורי זה. כמה סיבות לאיחור כרוני כוללות:

 • מנסה לעשות יותר מדי דברים בבת אחת. (למרבה האירוניה, מנסה ריבוי משימות יכול לגרום לך מאוחר כי אתה לא מתמקד כמה זמן זה לוקח לך להשלים משימה מסוימת.)
 • להיות עסוק מדי.
 • חושב ש"איחור קטן "בסדר.
 • כאשר אתה שונא מחכה לאנשים אחרים.
 • מנסה לעשות "עוד דבר אחד" לפני שאתה עוזב את הבית.
 • התעלמות הזמן בכלל.

תסתכל על הסיבות מאחורי בעיה איחור שלך, כך שאתה יכול להבין למה אתה דוחף את הגבולות כשמדובר בזמן. לדוגמה, אם אתה חושב שהבעיה שלך היא שעליך לעשות עוד כמה דברים לפני שתעזוב, דלג על אלה ופשוט עבור אל היעד שלך.

שים את הזמן של החבר שלך מעל הצורך שלך להשיג "עוד דבר אחד".

לשים את הרגל שלך בפה

לכולנו היה כנראה רגע או שניים, כשאנחנו מפטפטים משהו מטופש, וזה נגמר. אם אתה שם את הרגל שלך בפה, הדרך שבה אתה יכול להתאושש תלוי בזמן ובמקום כי gaffe התרחשה.

כיצד לשחזר: אם אמרת משהו פעם שפוגעת בחבר שלך, תתנצל מיד ותהיה זהיר יותר עם המילים שלך. לפעמים אנחנו מקבלים נוח עם חברים ולשכוח כי החסד החברתי הוא עדיין הכרחי. האט לאט בזמן שאתה מדבר, כך שאתה חושב על מה שאתה הולך להגיד יותר מקרוב.

אם בסופו של דבר אתה אומר משהו מאחורי הגב של החבר שלך והם גילו, כי הקצוות זה לכיוון הרכילות בצד של דברים יותר מאשר להחליק מילולית פשוטה. בחן את המניעים שלך. למה הרגשת צורך לרכל? האם ניסית להתקרב לחבר אחר? אתה כועס בסתר או מקנא בחבר שלך? כאשר אתה קובע את הסיבה, אתה יכול לעשות שינויים ולשנות את היחסים שלך טוב יותר הולך קדימה.

עם זאת, הודה שאתה רכילות עלול לגרום לשסע בין שניכם. זה לא בהכרח דבר רע, כפי שאתה כנראה צריך לשדר כמה רגשות שליליים.

זכרו להתווכח בדרך בריאה על ידי עבודה לקראת הפשרה והפתרון, במקום "להיות צודקים".

אי - הצגת מישהו

כאשר אתה מסתובב עם אנשים משתי קבוצות שונות של חברים, אתה יכול להחליק כאשר הם כולם יחד ולשכוח כי הם לא מכירים אחד את השני. הדבר הטוב הוא, זו טעות שקל לתקן.

כיצד לשחזר: להתנצל מיד להציג את החברים שלך אחד לשני. לאחר מכן, הוסף פרט אישי כדי לסייע להחליק את השגיאה. לדוגמה, "ג'ון, זאת קארי, היא חברה טובה שלי מאז שהיינו ילדים ואוהבת כל קשר מלחמת הכוכבים. קארי, ג 'ון כאן כבר מחפש מקום לקיים מסיבת רווקים שלו. הצעות כלשהן?"

לא להתנצל על עצמך כדי לקחת שיחת טלפון

זה לא גס כאשר אתה מדבר עם מישהו והם מיד לתפוס את הטלפון שלהם ברגע שהוא מצלצל?

אם אתה יכול לדמיין איך זה קורה לך, זה יכול להיות יותר קל לזכור לסגור את הטלפון שלך או על אילם בפעם הבאה.

כיצד לשחזר: אם כבר ענית לטלפון שלך, התנצל לאחר סיום השיחה וכבה את הטלפון מנקודה זו ואילך. בפעם הבאה שאתה יוצא, הגדר את הטלפון להשתיק (אבל אז לא לבדוק את זה בכל פעם שהוא מצלצל) או פשוט לכבות אותו. אתה באמת לא צריך לקבל כל שיחה ברגע זה מגיע כי מי שאתה מדבר פנים אל פנים הוא יותר חשוב.

להפריע או להפוך את השיחה בדרך שלך

הדרך הנכונה לדבר עם חבר היא להקשיב למה שהם אומרים ולהגיב. ואז, כשזה תורך להוסיף משהו, אתה מדבר והם מקשיבים. במציאות, זה לא קורה לעתים קרובות מדי! בדרך כלל, זה בסדר, במיוחד אם אתה מכיר את החבר שלך הרבה זמן, אבל כאשר אתה הראשון בפיתוח ידידות חדשה זה יכול להפוך את האדם האחר.

כיצד לשחזר: שים לב קרוב לאדם שאליו אתה מדבר. אם אתה רואה אותם זועפים או נפשית נסחף כאשר אתה מדבר, אז אתה כנראה מונופול השיחה. עצרו את עצמכם ואמרו, "אני מצטער, קטעתי אותך, מה אמרתם שוב?" לאחר מכן, תן להם לסיים את הרכבת של המחשבה.

No Replies to "מקל את הרגל שלך בפה עם חבר? הנה כיצד לשחזר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 6