רעיונות כאשר אתה מסתובב עם חברים על חג האהבה | insightyv.com

רעיונות כאשר אתה מסתובב עם חברים על חג האהבה

חושב חג האהבה הוא רק עבור אוהבי? אין סיכוי. אנשים רבים לחגוג את חג האהבה באמת לעשות את זה עם החברים שלהם. דו”ח אחד שפורסם בארה”ב חדשות אפילו אמר כי יותר ממחצית האמריקנים קניות עבור מתנות יום האהבה יהיה למעשה לתת להם מישהו אחר מאשר אחר משמעותי, כמו בן משפחה או חבר. ולקבל את זה, 20 אחוזים מאיתנו אפילו לקבל את חיית המחמד שלנו מתנה יום האהבה.

רעיונות for when you're hanging out with friends on Valentine's Day.

רעיונות כאשר אתה מסתובב עם חברים בחג האהבה.
JGI / ג ‘יימי גריל / Getty תמונות

רוב האנשים לא לקשר חג האהבה עם אהבה כל כך הרבה כפי שהם עושים את הלבבות ופרחים מבטאים אדום. זה כיף בחופשה אתה יכול בקלות להשתמש כתירוץ כדי להראות את החברים שלך כי אכפת לך.

עם כמה חברים, אתה יכול לתת כרטיס לומר “חג האהבה שמח”, ואילו עם אחרים אתה יכול לצאת עם כל מסיבה גדולה. הנה כמה רעיונות דרכים שונות כדי לחגוג ולעודד אותך ליצור חוויה ייחודית משלך.

02
של 07

תאריך הסרט השנתי עם החברים שלך על חג האהבה

נְקֵבָה friends enjoying a movie.

JGI / ג ‘יימי גריל / Getty תמונות

החברים שלי ואני היינו נפגשים כל 14 בפברואר לראות סרט. זה התחיל כדרך לקשר כי כולנו היינו בודדים ולא קשורים. עם זאת, שמרנו את זה במשך שנים רבות, ואפילו כלל את האחרים המשמעותיים שלנו יחד בחגיגה מאוחר יותר.

סרטים נהדרים לראות בחג האהבה כי חלק הקופות הגדולים החג הם עדיין בסביבה ואת פרסי האקדמיה הם ממש מעבר לפינה.

אבל אם אתה לא מרגיש כמו הכותרת החוצה לתיאטרון, להישאר בבית binge לצפות כמה טלוויזיה גדולה על חג האהבה. טלוויזיה, כמה פופקורן, ואת החברים שלך יכול להיות פשוט כיף כמו לצאת לסרטים.

03
של 07

תן בחזרה על חג האהבה

ID-100209731.jpg

התחל מסורת חג האהבה שבו אתה משרת אחרים.
תמונה באדיבות stockimages / FreeDigitalPhotos.net

אוקיי, אני יודע כמה מכם חושבים… מתנדבים ביום האהבה? אבל תשמע אותי על זה. למה לא להפיץ את האהבה לנזקקים? התקשר המטבח המקומי מרק, הכנסייה, או מרכז הקהילה כדי לראות איך אתה יכול להחזיר. או לבדוק את רשימת הארגונים המתנדבים שלנו, כי הם תמיד מחפשים עזרה. התנדבות היא דרך טובה להכיר חברים חדשים או קשר עם אלה שיש לך. לעשות את זה מסורת. (הרבה יותר טוב מפרחים וממתקים).

או, מה דעתך לשים טוויסט על מסיבת יום האהבה המסורתית על ידי הזמנת חברים לעשות טוב צדקה מקומית. מעטפות Exchange המכילות הבטחות להתנדב עם החבר שלך בראש, או להראות להם שאתה מעריך את המאבק האישי שלהם ולתרום תרומה צדקה שלהם במקום זאת.

זה רעיון טוב במיוחד אם לחבר שלך יש ניסיון אישי עם מחלה או סיבה מסוימת. זה מראה לחבר שלך כי אתה מודע מה קרוב הלב שלהם, כי אתה איכפת לך את הדברים החשובים להם.

04
של 07

שיהיה לך לילה מלאכה עם החברים שלך זה חג האהבה

האם a craft night this Valentine's Day.

שיהיה לך מלאכה לילה זה חג האהבה.
תמונות של. ג ‘יימי / ג’ יימי גריל / Getty תמונות

לילות מלאכה הם דרך מצוינת לחגוג עם חברים וילדים. תוכל לשמור אותם עסוקים בזמן שאתה להדביק את scrapbooking או מלאכה פרויקטים גם כן. להזמין פיצה בצורת לב מהפיצה המקומית שלך, ואתה מוכן.

אתה יכול גם לעשות וריאציה של זה בשבועות לפני חג האהבה. יצירת לילה ולנטיין בעבודת יד ולעשות כמה קלפים לשלוח. אל תשכח כמה חטיפים כי בצע את יום האהבה. עוגות עם זיגוג ורוד, כל אחד?

05
של 07

מארח ארוחת ערב חגיגית צד עם חברים

אֲרוּחַת עֶרֶב party

תומאס ברוויק / סטון / גטי

ארוחות ערב נהדרות עבור קבוצות גדולות יותר של חברים, ואת חג האהבה הוא הזמן המושלם כדי לקבל את יחיד יחד יחד חברים. כמה זוגות לדלג על חג האהבה, וזה בסדר גמור. אחרים עשויים לרצות להיכנס לפני שיצאו לבלות לילה לבד.

חברים בודדים שלך, בינתיים, יעריכו את ההזדמנות להסתובב וליהנות ביום שבו הם עשויים להרגיש בודד במיוחד. כולם מביאים צלחת לעבור את הנושא של חג האהבה, כגון כל הפריטים בצורת לב או כל הצבעים של אדום וורוד.

06
של 07

לעשות את זה מסיבת יום מפנק של גאלנטיין

ה right body language helps you to make friends.

שפת הגוף הנכונה מסייעת לך להתיידד.
Jupiterimages / Photolibrary / Getty תמונות

תשכחו את הבחור והתמקדו בחברות שלך ביום האהבה הזה עם חגיגת יום האהבה. הפוך את הלילה שלך על פינוק הגוף שלך וטיפוח הנשמה שלך. זה חשוב במיוחד אם אתה וחברים גל שלך הם זקוקים קצת R & R.

אם אתה לא יכול לחמוק משם, לראות אם ספא מקומי יכול לבוא אליך. מסיבות ספא ​​בבית הם דרך אחת להתמכר הנוחות של הבית שלך. התייחס לחברים שלך או יש את כולם שבב עבור עלות, ולאחר מכן ליהנות.

07
של 07

רשת חברתית ברכות יום האהבה

לִשְׁלוֹחַ your friend a Valentine's Day selfie.

שלח לחבר שלך יום של חג האהבה.
Betsie ואן דר מיר / Getty תמונות

לא כל חגיגת יום האהבה צריכה להיות מסובכת או מעורבת. באמצעות פייסבוק או לצפצף לומר “היי” לחבר על חג האהבה הוא עדיין דרך טובה להראות את האהבה שלך. יש גם שפע של חג האהבה האלקטרוני כרטיסים זמין כי יהיה להאיר את החבר של היום או פשוט לעשות כיף ברכה עצמך על ידי שליחת selfie.

No Replies to "רעיונות כאשר אתה מסתובב עם חברים על חג האהבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 − = 73