האם זה בסדר עבור חברים אפלטוניים לחלוק מיטה? – insightyv.com

האם זה בסדר עבור חברים אפלטוניים לחלוק מיטה?

שאלת הקורא:

אני זכר. יש לי חברה אשר חולקת את אותו עניין כמוני: טיולים. לעתים קרובות אנו מטיילים ליד ביתה כפי שהיא מתגוררת ליד אזור כפרי. אף אחד מאיתנו יש מכונית אז אני בדרך כלל להישאר בבית שלה. היא חברה, לא חברה או שותף רומנטי

בפעם הראשונה שעצרתי בדירתה ישנתי על הספה. בפעם השנייה, אחרי יום טיול עמוס, היא אמרה שאני מוזמן לחלוק את מיטתה הכפולה. חלקנו את זה. ב תחושה אפלטונית כפי שהיינו רק חברים. זה היה נוח יותר לישון במיטה בניגוד לספה. מאז, בכל פעם שאנחנו הולכים לטיולים רגליים, אנחנו חולקים מיטה. שמור על הקצוות שלנו של המיטה, פשוט מאחלים אחד לשני “לילה טוב” ולישון.

בכל מקרה, כשהזכרתי את זה לחבר (גבר) לאחרונה, הוא אמר שהוא חושב שזה מוזר. ואשתו חשבה שזה מוזר. היא חשבה שזה מוזר, שחבר ונקבה יחלקו מיטה.

אני תוהה, אחרי ששמעתי את זה, זה דבר נורמלי? האם אין אולי הרבה חברים אפלטוניים זכר / נקבה אשר חולקים מיטות? זה מרגיש נורמלי לי ולחבר שלי. אנחנו מסיימים טיולים. לבשנו בגדי לילה. אנחנו נכנסים למיטתה. אנחנו ישנים. אני לא חושב שזה לא בסדר. זה נראה נורמלי לחלוטין עבור שני חברים לעשות את זה.

מה דעתך?

תשובה

“נורמלי” הוא מונח יחסי, כמובן. זה מרמז על גבולות מקובלים שרוב החברה פועלת על מנת להרגיש בטוחים במערכות היחסים שלהם. עם זאת, מה שנכון עבור קבוצה אחת של חברים עשוי להיות שונה עבור קבוצה אחרת.

הסדר זה מרגיש נורמלי לך ולחבר שלך עכשיו, אבל אני ימשיך בזהירות לעשות את זה דבר רגיל. כדי שידידות אפלטונית תישאר במקום רגשי בטוח, גבולות הם הכרח.

מה אם איפשהו לאורך הקו אחד מכם מרגיש פגיע ומחליט להמשיך משהו כמו נשיקה, מגע, או יותר? היכן תהיה ידידותך לאחר מכן? אפילו הניסיון לאינטימיות יכול לשבש את הידידות האפלטונית עד כדי כך שהיא לעולם לא תתאושש ותחזור לאופן שבו היא היתה.

גברים ונשים יכולים בהחלט להיות רק חברים ואין להם שום דבר פיזי ביניהם.

אבל שמירה על ידידות אפלטונית נוחה לשני הצדדים אומר שאתה צריך להסתכל לא רק מה קורה עכשיו, אבל מה שאתה רוצה את הידידות לאורך הקו.

מה אם אתה מתחתן מאוחר יותר ואת בן הזוג שלך מוצא אותך ואת החבר שלך ישן באותה מיטה יחד? האם תוכל להמשיך באותה ידידות כמו קודם? כנראה לא, כי בן הזוג שלך יהיה גם להרגיש לא נוח או לא מבינים למה החלטתם להישאר עם החבר שלך. יתר על כן, האם אתה מרגיש בנוח אם בן הזוג שלך עשה את אותו הדבר?

כמו כן, מה לגבי חברות אפלטוניות אחרות בחייך? האם הם יבינו את המצב הזה? הידידות שלך איתם תשתנה בגלל זה?

אתה עלול להרגיש את הצורך להגן על עצמך אומר את זה החיים שלך ואף אחד אחר של העסק. זה נכון בתיאוריה, אבל במצבים מסוימים, זה עלול לגרום לך בעיות, למרות (כפי שאמרת) לא ישנת יחד במובן רומנטי.

למה לשים את עצמך במצב שבו אתה עלול להרגיש לא נוח בשלב כלשהו? ברגע שהמבוכה התעוררה, אין דרך חזרה. עם זאת, אם לשמור על גבולות בטוחים ידידות שלך, אתה לא צריך לדאוג אי פעם מעבר קו.

No Replies to "האם זה בסדר עבור חברים אפלטוניים לחלוק מיטה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.