רעיונות מתחשבים למשפחה עבור הורים אומנים עסוקים – insightyv.com

רעיונות מתחשבים למשפחה עבור הורים אומנים עסוקים

האם יש משפחה אומנה מיוחדת ברשימת המתנה שלך? שקול מתנות לא רק עבור המשפחה אלא עבור ההורים אומנה. ההרהור שלך הוא בטוח להיות מוערך. הנה כמה כדי לעזור לך לבחור את המתנה הנכונה עבור כל משפחה אומנה.

 1. כרטיסי מתנה למסעדות. כרטיס מתנה לארוחת ערב יעזור להורים המאמצים לעשות ערב עם המשפחה יותר מיוחד. ילדים אומנים רבים לא חוו ארוחות ערב במסעדה יושבת, אבל ילדים נוספים יכולים לעשות את זה הוצאה ענקית עבור המשפחה. שקול כרטיס מתנה למסעדה מהנה כי יהיה ייחודי לילדים, או לבחור משפחה האהוב. זה לא יהיה רק ​​לעזר רב אלא מתנה מוערך.

 1. כרטיסים לסרט. כרטיסים לסרטים הם גם רעיון נהדר למשפחה. משפחות אומנה רבות לא יוכלו לקחת את כל המשפחה שלהם לסרטים בגלל העלות. כרטיסים לסרט יהיה עוד מתנה מוערך.

 2. משחקי לוח. משחקי לוח הם פעילויות שישמור על המשפחה עסוקה בימים גשומים או קרים. ילדים פוסטר יכולים גם ללמוד מיומנויות חברתיות מפתח משחק משחקי קופסה עם המשפחה, כגון לקחת לקחת ולנצח או לאבד בחינניות. הורים אומנים מחפשים כל הזמן דרכים כיף ללמד שיעורי חיים חשובים, משחקי לוח הם בחירה מצוינת.

 3. פריטים להקלה על מתח. מתח להקלה פריטים עבור ההורים אומנה כמו כתבי עת, אמבטיה פריטים סוג הגוף, נרות או תעודת מתנה לעיסוי לעשות בחירות נהדר מדי. ספר טוב להירגע עם יכול גם להיות מתאים אם אתה יודע את האינטרסים שלהם אוהב בחומר קריאה.

 4. שוברי מתנה. אישורים עבור ניקוי הבית או עבודה בחצר יהיה רעיון מדהים מתנה משפחתית כמו משפחות אומנה רבים כבר לחצה על הזמן כדי לקבל הכל מושלם, במיוחד אם שני ההורים אומנה לעבוד מחוץ לבית. הורים אומנים בודדים יהיה ללא ספק להיות מאוד אסיר תודה על מתנה המסייעת להם לעשות דברים ברחבי הבית.

 1. מארגנים, לוחות שנה, לוחות תזכורות. כל דבר המסייע למשפחה עסוקה להישאר מאורגן על המסלול במהלך השבוע יעשה מתנה מושלמת. פריטים אלה שימושיים גם עבור משפחות שצריכים לעקוב אחר התנהגויות של הילד ושיפורים מיום ליום.

 2. שירות צילום. זהו עוד רעיון מתנה מתנה או משהו שאתה יכול לעשות עבור המשפחה אם צילום הוא מיומנות ברשותך. כולנו אוהבים תמונות של ילדינו. תמונות של הילדים אומנה לעשות מתנות גדולות עבור המשפחה הלידה מדי.

 1. חומרים באלבום. פריטים הדרושים כדי לעזור לילדים אומנה ליצור ולתחזק lifebook יכול לקבל מהר יקר. עזרה למשפחה אומנה ידי gifting מגוון של ניירות, מספריים, דבק, חותמות.

 2. סרטים. לכולנו יש סליק של סרטים, אבל רובנו יכולים להשתמש חדשים כדי לשמור על הילדים מבודר בסופי שבוע או בימי שלג. שקול מתנה משפחתית של סרט; לא לשכוח סרטים ישנים כי ילדים עשויים ליהנות מדי, כגון הקוסם מארץ עוץ, צ’רלי ומפעל השוקולד או סרטי שירלי טמפל.

 3. תמונה מסגרות / אלבומים. אלבומי תמונות הם גם חובה כמו כמה הורים אומנה צריך ליצור lifebook עבור כל ילד אומנה בביתם. מסגרות תמונה נחמדות הן גם מתנות נחמדות, כך שההורים המאמצים יכולים לתלות את התמונות של ילדי האומנה שלהם על הקיר, ולסייע לילדים להרגיש שגם הם שייכים למשפחה.

פוסטר משפחה אריזות מתנה רעיון

שקול אריזה עד כמה רעיונות לעיל לעשות מתנה מיוחדת במיוחד. לדוגמה, משחק הלוח, כמה פופקורן, סודה להציב בסל יעשה מתנה מהנה.

רעיון נוסף יהיה לקבץ יחד כמה חומרים באלבום, מסגרת תמונה, ותעודת מתנה עבור מיומנויות הצילום שלך.

קבל יצירתי ומאושר gifting.

No Replies to "רעיונות מתחשבים למשפחה עבור הורים אומנים עסוקים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.