אנחנו יודעים, אתה עסוק! הנה איך לשמור על החברות שלך הולך – insightyv.com

אנחנו יודעים, אתה עסוק! הנה איך לשמור על החברות שלך הולך

להיות עסוק מדי עבור חבר הוא סיבה אחת חברים להיסחף לגזרים. לוח זמנים ארוז ריבה הוא האויב עבור הזמן החברתי שלנו. וגרוע מזה, אנחנו גאים על כמה אנחנו עסוקים. אנחנו אוהבים לספר לאנשים שאנחנו לא יכולים להיפגש כי אנחנו מוצפים. זה גורם לנו להרגיש חשוב. 

המציאות של החיים כיום היא שאנחנו חברה עסוקה. אנו לדחוס את לוחות הזמנים שלנו עם פעילויות, לעבוד שעות ארוכות, ולאחר מכן לנסות יש חיים איפשהו בין! זה יכול לקחת מחיר, במיוחד כשמדובר חברויות. להיות עסוק מדי עבור חברים יכול אומר שאתה לא מקבל את היתרונות והתמיכה שמגיעים עם מערכות יחסים קרובות. זה יכול גם אומר שאתה עלול בסופו של דבר לאבד כמה חברים.

Friday
של 09

להיות עסוק מדי יכול ליצור ידידות צדדית אחת

An angry email never helps a friendship.


דוא”ל כועס לעולם לא עוזר ידידות.
אשראי: אפס קריאייטיב / Getty תמונות

האם הידידות שלך הופכת להיות חד צדדית? הידידות שלך עשויה להתחיל עם חבר אחד במקום עסוק באמת בחיים. אולי יש להם עבודה מלחיצה שבה הם עובדים שעות ארוכות, יש להם ילדים, דואגים להוריהם ועוד. אולי, לזמן מה, נראה שיש להם פחות זמן ממה שאתה עושה. זה קורה בתוך ידידות, אבל לא צריך להיות מצב קבוע.

02
של 09

המילה “עסוק” הוא סובייקטיבי, ולעתים קרובות תירוץ

רעיונות for when you're hanging out with friends on Valentine's Day.


רעיונות כאשר אתה מסתובב עם חברים בחג האהבה.
JGI / ג ‘יימי גריל / Getty תמונות

שמעתי פעם מישהו אומר שכאשר אדם אומר לך שהם עסוקים מדי כדי לבלות איתך, מה שהם באמת אומרים הוא כי העדיפות שלהם היא לא עליך עכשיו.

נשמע חזק? אתה לא צריך לקחת את זה באופן אישי. אחרי הכל, יש פעמים כאשר דברים אחרים בחיים שלך הולכים להיות חשוב יותר מאשר חבר. זה כאשר חברים צריכים להתאים או לקחת במושב האחורי במשך זמן מה או להגביר ולהיות יוזם יותר.

עם זאת, להיזהר לא ליפול לתוך “אני עסוק מדי” היחס כל הזמן, שבו אתה מאמין החברים שלך נדרשים כדי לשרת את לוח הזמנים שלך. החיים הם על איזון, ואם אתה בעקביות לספר לחברים שאתה עסוק מדי, הם בסופו של דבר ללכת.

03
של 09

להתרגל להיות עסוק מדי

לחץ can make you pull away from friendship.


מתח יכול לגרום לך להתרחק ידידות.
ג ‘יימי גריל / בנק תמונה / Getty תמונות

התירוץ עסוק יכול לעבוד במשך זמן מה כאשר זה אמיתי. פתאום יש לך ילדים או עבודה חדשה, ואתה צריך להתאים את דרישות החיים החדשים שלך ואת לוח הזמנים. בסופו של דבר, עם זאת, תוכל להבין דרכים שאתה וחבר יכול לראות אחד את השני.

אולי החבר שלך יכול לבוא לבית שלך במהלך ארוחת ערב משפחתית, אולי אתה יכול להפעיל שליחויות ביחד, או לדבר בטלפון מאוחר בלילה, כאשר יש לך עשרים דקות לפני השינה.

בסופו של דבר אתה תעשה התאמות בלוח הזמנים שלך, אבל אם אתה עדיין חושב החבר שלך צריך תמיד להיות אחד לבוא אליך או לעשות זמן בשבילך, החברות שלך בסופו של דבר פגע תיקון גס. לעולם אל תתחילו עם חבר עד לנקודה שבה אתם מאמינים שהזמן שלכם חשוב יותר. לוח הזמנים שלך עשוי להיות שונה, אבל הזמן שלהם חשוב בדיוק כמו שלך.

04
של 09

יש להחליף את הידידות הזאת עם משהו או מישהו אחר?

שֶׁלְךָ friend will appreciate an offer to babysit.


החבר שלך יעריך הצעה בייביסיט.
SW הפקות / Photodisc / Getty תמונות

החבר שלך היה כנראה סבלני במשך זמן מה, אבל בסופו של דבר תצטרך להחליט אם ההתחייבויות שלך או חברים חדשים החלו לקבל עדיפות על ידידותך הישנה.

זה לא יוצא דופן, למשל, כאשר למישהו יש ילדים להתחיל ליצור חברויות עם הורים אחרים. אם אתה מבלה איתם ולא מטפח את הידידות הישנה שלך, החבר שלך יכול פשוט לעבור לחבר שיוכל להקדיש להם זמן.

עם זאת, חברויות ישנות לא צריך להסתיים רק בגלל החיים שלך משתנה. שמור על תקשורת נכונה (שיחה ו הקשבה) עם החבר שלך כדי לוודא את הקשר שלך נשאר חזק כפי שהוא יכול להיות עכשיו. חברים יבינו מתי החיים שלך ישתנו. מה שהם לא צריכים להבין הוא למה הם צריכים לשמור על ידידות הולך כאשר אתה נראה לאבד עניין.

05
של 09

האם שלך עסוק זמני?

אם אתה מוצף עכשיו בגלל מצב זמני (אתה הולך לבית הספר, יש עבודה חדשה, רק היה תינוק), החברים שלך יבין ולתמוך בך. להיות עסוק הופך לבעיה כאשר המצב הזמני הופך להיות קבוע, או כאשר הוא מוחלף מיד עם בעיה אחרת. אם אתה “משגשג” על תוהו ובוהו, חברויות שלך בסופו של דבר בסופו של דבר לקחת במושב האחורי.

06
של 09

מטפלת בעצמך ובריאותך

תמונה מקור / Getty תמונות

להרוויח זמן עבור חברים היא לא רק על להיות חברתי אלא על טיפול בעצמך. לאחר חברים בחיים שלך יש יתרונות בריאותיים כמו פעילות גופנית וניהול מתח. במילים אחרות, אתה תהיה בריא, אדם מאוזן יותר אם אתה עושה את הזמן עבור החברים שלך.

07
של 09

מציאת יתרה

חברויות, כמו כל מערכת יחסים שוות ערך, לוקחות מאמץ. כדי למצוא איזון בין החברים שלך וכל דבר אחר קורה בחיים שלך, לקחת צעד נפשי לאחור ולהציג את החיים שלך כאילו היית זר. אם יש אזור אחד בולט משאר כמו להיות “מלא מדי”, ייתכן שיהיה עליך להתאים חלק תשומת הלב שלך.

נסו להעריך את הזמן שאתם מבלים באזורים שונים של חייכם (עבודה, משפחה וחברים). רשמו כמה של כל יום הוא בילה בדרך כלל על כל אחד. אתה לא צריך להיות מדויק! תרגיל זה הוא לעזור לך לראות ויזואלית היכן סדרי העדיפויות שלך היו. לדוגמה, אתה עשוי לגלות כי אתה רק צריך להגיד לא לעבוד קצת יותר, או שאתה צריך לילה מחוץ למשפחה שלך מדי פעם.

08
של 09

לבדוק איזה סוג של חבר אתה

לְהִתְפַּלֵל for friends.


תחשוב על ולהתפלל עבור החברים שלך.
אסטרונאוט תמונות / Getty Images

מודעות עצמית יכולה לעזור לך לזהות פעמים כאשר אתה מתנהג אנוכי עם חבר. האם ביקשת מהם לבוא לבית שלך למסיבה, למשל, כאשר לא יצאת זמן עבורם? או שאתה כועס כי הם לא היו זמינים לדבר, כאשר למעשה אתה לא הרים את הטלפון זמן רב בעצמך?

תסתכל איך התנהגת. זה לא רק להיות עסוק או בעל חיים מלאים, זה איך אתה בא לידיד את החבר שלך. החבר שלך רוצה להישאר בחיים שלך, וזה ברכה. לא לדחוף מישהו משם כי אתה מרגיש חשוב יותר מאשר הם. כולם שווים כשמדובר בידידות.

09
של 09

אתה עסוק מדי?

כאשר אתה מפעיל כל הזמן בקצב מטורף, אתה עלול להתרגל שיש לוח ארוז- packed. שאל את עצמך:

  • האם החברים שלי התלוננו על הודעות דוא”ל או שיחות טלפון שלא פורסמו?
  • האם אני פוחדת לאכול צהריים או ארוחת ערב עם חברים כי זה חותך לתוך הפרודוקטיביות שלי או זמן המשפחה?
  • האם זה נראה כאילו אני האדם האחרון לדעת מה קורה עם החברים שלי?
  • האם אני ממשיך לבטל על החברים שלי?
  • האם החברים שלי התרחקו ממני בלי הסבר?

אם ענית בחיוב על חלק מהשאלות הללו, ייתכן שהזנחת את חברויותיך לטובת עבודה או אפילו חיי משפחה. זה לא אומר כי החובות האחרות שלך לא חשוב, אבל זה אומר שאתה הולך לעשות עבודה טובה יותר לטפח חברויות שלך אם אתה רוצה לשמור אותם.

No Replies to "אנחנו יודעים, אתה עסוק! הנה איך לשמור על החברות שלך הולך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.