דרכים לשנות בחן את הנושא כאשר מדברים עם החבר שלך

דרכים לשנות בחן את הנושא כאשר מדברים עם החבר שלך

שיחה עם חבר צריכה להיות חוויה חיובית ומאושרת. באופן אידיאלי, חברים צריכים להיות מסוגלים לדבר על כל דבר, אבל כאשר השיחה כבר לא נוח, הגיע הזמן לשנות את זה. שמירה על שיחה חיובית יכולה לעזור למנוע התנגשויות מיותרות וגם לסייע לחברות חדשות להישאר על המים. המפתח לצאת מתוך ריבה שיחה היא לשנות את הנושא בחינניות.

להיות הורים בשיחה קטנה

אתה לא יכול לשנות את הנושא אם אתה לא יודע מה לשנות את זה.

להיות הורים בשיחת חולין פירושו שתמיד יהיה לך נושא אחר שתוכל ללכת אליו, כי אתה יכול להעלות מבלי לגמגם ולהביא תשומת לב לעצמך. (אחרי הכל, אנחנו מדברים על שינוי הנושא בחן ולא רק לפלוט משהו כמו, "בוא נדבר על משהו אחר כבר!")

אתה יכול בקלות לעשות מעבר מהיר לכיוון השיחה אבל אומר משהו כמו, "אה, אני רק צריך להפריע ולהגיד לך את זה ..." ולאחר מכן לדבר על מה זה ראית או לקרוא זה יעשה טוב שיחת חולין. שיחת חולין, במקרה זה, משמשת גשר לדיון הבא. כאשר אתה מביא נושא לדבר קטן, מישהו אחר יהיה להרים על זה ולהוסיף את המחשבות שלהם, ואת השיחה יכולה ללכת משם.

להעמיד פנים כאילו חלק זה של השיחה הסתיימה

אתה יכול להעלות נושא חדש קר, כמו גם, מבלי להשתמש גשר כמו שיחת חולין. פשוט לומר משהו כמו, "אני מתכוון להגיד לך" ולהשיק נושא חדש לגמרי.

זה לא משנה אם היית עושה עם הנושא הישן או אם הנושא החדש קשור. (הנה כמה שאלות שאתה יכול לשאול כי מיד לשנות את מהלך השיחה.)

זוהי טקטיקה טובה לשימוש עם מישהו אשר מוסחת בקלות בשיחה. תוך כמה דקות הם ישכחו שהם שאלו אותך משהו.

תגובה על משהו שאתה רואה בסביבתך

אם אתה stumped על איך לשנות נושא, תסתכל על הסביבה שלך להשראה. לדוגמה, בקניון, להגיב על האנשים שאתה רואה הליכה דרך החנויות. או בבית של מישהו, לשאול על תכשיט או תמונה.

שינוי זה הוא פתאומי יותר מאשר שיטות אחרות, אך עדיין מאפשר למישהו לעבור לנושא חדש ללא מביך.

קבל אדם נוסף המעורב בשיחה

ייתכן שלא תהיה היחידה שרוצה שהשינוי ישתנה. אם אתה מקבל את הרושם כי מישהו אחר בקבוצה רוצה נושא אחר, לשאול אותם על נושא חדש מול כולם. בחר משהו חיובי שישמח לשוחח איתו, כגון:

  • "בוב, ספר לנו על התינוק החדש שיש לך בבית".
  • "סאלי, את יכולה לספר את הסיפור הזה שוב על ראיון העבודה שלך? "שאלתי.
  • "אריק, איך היו לך דברים, תגידי לנו מה קורה בחיים שלך".

הפיכת המוקד לאחרים בקבוצה לא רק תיתן לאדם שגרם למתח שלא העריכו את הדברים שהם אמרו, הוא מאפשר לאחרים סביבכם להרגיש מעורבים ולא להתעלם מהם. 

הפוך את הנושא לחבר שלך

זוהי טקטיקה טובה במיוחד אם החבר שלך שואל אותך משהו שאתה לא נוח עם.

כמה חברים פלפל לנו עם שאלות חטטניות, אז אם אתה פשוט אומר, "אני סקרן מה אתה חושב" או "מה דעתך על זה?" הם בטח ישכחו כי הם שאלו אותך ולהתחיל לדבר מנקודת מבט משלהם במקום.

זה לא טקטיקה טובה לשימוש עם חבר שתלטן, עם זאת. אם החבר שלך חסר מודעות עצמית כדי לדעת שהם פולשניים עם השאלות שלהם, הם לא מקבלים את זה שאתה מנסה לשנות את הנושא, או.

כאשר החבר שלך ממשיך לחזור לאותו נושא ישן שוב ושוב

כאשר ניסית לשנות את הנושא בחן ללא הצלחה, הגיע הזמן להיות ישיר יותר. זה קורה כאשר החבר שלך תקוע על נושא מסוים (או אפילו ויכוח ישן) ולא נראה לנוע מעבר לזה לא משנה מה אתה עושה. במקרה זה, ניסית להיות חינני כפי שאתה יכול, ועכשיו אתה צריך להיות מנומס אבל ישיר.

סיי: "אתה יודע מה אני מעדיף שלא לדבר על זה, אבל אני רוצה לדבר על ..." ואז למלא חלק מהטקטיקות המפורטות לעיל, כמו לשאול על החיים שלהם, או רק מציע נושא עצמך.

No Replies to "דרכים לשנות בחן את הנושא כאשר מדברים עם החבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − 35 =