זה למה אתה מרגיש כמו החבר שלך לתת לך למטה כל כך הרבה

זה למה אתה מרגיש כמו החבר שלך לתת לך למטה כל כך הרבה

ידידות חשובה ויכולה להפוך את החיים שלך טוב יותר במגוון דרכים, אבל כאשר חברים נותנים לך למטה, זה גורם לך להרגיש לבד ולא אהוב. אתה מתחיל לחשוב על כל הפעמים שהיו שם לחברים ולקבל כועס וכעס כי הם לא יכלו לעשות את אותו הדבר. אתה יכול להביא את זה לחבר שלך או להבין שאם הם באמת אכפת הם היו יודעים כבר רק להתנצל בפני עצמם. אולי אתה אפילו חושב על חבר לטהר מוחלט, שבו אתה מתרחק כמה חברויות בבת אחת.

תחושה זו מובנת, וכולנו היינו שם. דע שכאשר אתה מאוכזב בדרך זו אתה לא לבד. יש מישהו אחר שמרגיש בדיוק כמוך עכשיו.

אבל לפני שאתה מחליט להתרחק מכל חברויות שלך ולעבור אי מדברי איפשהו, להציע לחברים שלך קצת חסד. הם עשויים להיות חסרי מושג או שמא הם נותנים לך לרדת בלי להבין. אפשרות נוספת היא כי ייתכן שיהיה misread משהו או לאפשר לחברים שלך לטפל בך גרוע.

למה זה מרגיש כל כך רע כאשר חברים תנו לנו למטה

אנחנו משקיעים בחברות שלנו. שלא כמו מערכות יחסים אחרות, אין התחייבות רשמית או הבטחה להתחיל ידידות או להישאר באחד. אנחנו חברים עם אנשים, כי אנחנו באמת רוצים להיות, אבל לא כולם מגיבים באותו אופן הקשר הזה.

יש אנשים שמעולם לא למדו ממש מהי ידידות אמיתית. אחרים עשויים להיות אנוכיים רוצה חברים להיות שם בשבילם אבל לא להחזיר את טובה.

עמדותינו משקפות את החינוך שלנו וכמה אינטליגנציה רגשית רכשנו.

אחרים עדיין ללא משפחה גדולה (או כל משפחה בכלל) ובמקום זה הם מקבלים קרוב מאוד לחברים שלהם, אז כאשר הם מקבלים לרדת, זה עוקץ. חבר שלא מצליח לתמוך בך יכול להרגיש כאילו העולם שלך פשוט נשבר לשניים.

נזילות ואת הקצב של ידידות הוא גורם כיצד אנשים מתייחסים אליך

כאילו זה לא מספיק שכולנו להרגיש אחרת על ידידות, איך מערכת יחסים זו מתפתחת שונה גם מאדם לאדם.

לדוגמה, אחד החברים עלול להרגיש כי חברויות צריך להתפתח לאט לאורך זמן, בעוד חבר אחר עשוי להרגיש את ההפך, כי אתה הופך חברים עם אנשים הראשון עד שהם מראים לך אחרת. אי שם לאורך הקו הזה, חבר אחד עשוי להזדקק לאחרת כדי להופיע ולהיות שם עבורם, ואם התזמון כבוי, ידידות יכולה לקפוץ לפני שיהיה לה אפילו סיכוי להתחיל.

אנשים משתנים נפשית וחיי חייהם משתנים, אז האם זה מפליא איך הם מתייחסים לחברויות ישתנה גם?

הגיע הזמן לקחת אחריות, האם אתה הבעיה?

זה אף פעם לא קל להודות כי אתה בעצם אחד הגורמים לבעיות של ידידות שלך, אבל אם אתה מוצא את עצמך מקבל מתוסכל עם חברים שוב ושוב, הגיע הזמן להסתכל על ההרגלים שלך. למשל, האם אתה בוחר את סוגי החברים הלא מתאימים עבורך, לא מתנהג כמו חבר (ואז מצפה שאנשים יהיו שם בשבילך), כך חסר מודעות עצמית כי אין לך מושג אם אתה בעיה או לא?

אם אתה באמת stumped על זה, ייתכן שתרצה לחפש מטפל או לשאול חבר, אפילו אחד שאתה פשוט נשבר עם.

להיות ישר איתם ולומר שאתה מנסה לשפר את עצמך ואתה רוצה אותם (בחביבות) להיות כנים איתך על מה שאתה אוהב.

הצבת שאלה בדרך זו צריכה לעזור לחבר לשעבר שלך להיות נחמד עדיין עדיין גם לתת לך קצת תובנה על הבעיות שיש לך עם חברויות. אולי יש לך צד מריר לך (במיוחד אם שוב ושוב נתנו לך ידידות) וזה יוצא בדרכים מטורפות ופוגעות. אולי אתה מיד אוהב חברים אבל אז למצוא דברים לא בסדר איתם, עד לאט לאט אתה מתנהג יותר כמו frenemy מאשר חבר.

או אולי זה מקרה פשוט של קביעת גבולות. כמה רחוק אתה נותן לחבר לזלזל בך? האם אתה בסדר עם רוב המגע עבור המפגשים? האם אתה מוכן לשים עם חבר שיש לו פתיל קצר או אף פעם לא מפסיק לדבר?

אתה צריך לדעת מה תוכל לאפשר לאנשים לעשות ומה תעשה עבורם בתמורה, וכאשר הגבול הוא חצה אתה צריך להרגיש נוח לתת להם לדעת או להתרחק היחסים.

No Replies to "זה למה אתה מרגיש כמו החבר שלך לתת לך למטה כל כך הרבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1