הנה איך להשאיר ידידות רעילה מאחורי

הנה איך להשאיר ידידות רעילה מאחורי

סיום ידידות לעולם לא קל, אבל אם הקשר היה אחד רעילים, אתה צריך לקחת טיפול מיוחד כדי להמשיך הלאה ללא דרמה הוסיף. בגלל ידידות רעילה יכול לגרום לך ספק את עצמך ואת מערכת היחסים, אתה צריך להיות ערניים במיוחד כדי להפוך את הבחירות הנכונות.

סיבה נוספת חברויות רעילות קשה לעזוב הוא כי הדבר שמשך אותך אליהם מלכתחילה הוא עדיין שם.

אולי חבר רעיל הוא כיף להיות בסביבה אבל יש גם מזג רע. כאשר אתה עובר את הרגעים הרעים עם מזג אתה זוכר את הזמנים כיף, וזה יקשה על ההחלטה לעזוב.

לדעת מתי לעזוב

סיבה אחת חברויות רעילות להמשיך הרבה יותר ממה שהם צריכים זה שהם לא תמיד קל לזהות. לפעמים ידידות תעבור עליות ומורדות, כאשר שני החברים מתנהגים בצורה גרועה. זה לא בהכרח אומר כי הידידות היא רעילה.

פעמים אחרות, חבר אחד יעבור תקופה קשה וזה יגרום לבעיות בחברות. שוב, זה לא אומר כי החברות הפכה רעילה.

אז בעת קבלת ההחלטה לעזוב ידידות רעילה, שאל את עצמך:

 • האם הטבע הרעיל של הידידות משנה אותי לשלילה?
 • האם זה מצב שלעולם לא ייעלם?
 • האם נראה שחברי נהנה מן הכישלונות שלי?
 • האם חבר שלי משתמש בי, ועושה את כל אותם על אותם כל הזמן?

  אם ענית כן, הגיע הזמן לעזוב את הידידות.

  ללא שם: לסיים את הידידות ללא דרמה

  בגלל חברויות רעילות כל על דרמה, סיום אחד יכול להיות קשה. אם אפילו להזכיר את סוף הידידות נותן לך חרדה, לחשוב היטב על איך אתה הולך לעשות את זה. סיום ידידות רעילה כראוי עושה לעתים קרובות הבדל גדול כמה טוב אתה יכול להמשיך הלאה עם החיים שלך.

  אם אתה רואה את החבר שלך מדי פעם, אתה תמיד יכול למנוע קשר ככל האפשר, עם רק תגובה פה ושם אם הם ליצור איתך קשר. אתה יכול להמשיך לומר שאתה עסוק עד שהם לוקחים את הרמז לעזוב.

  אם הם מתמודדים איתך ולשאול מה לא בסדר, להיות כנים בלי לפגוע. זה יכול להיות מפתה לומר, "אתה כזה מלכה דרמה!" או אפילו "זה הכל עלייך", אבל במקום לתת דוגמאות ספציפיות ולהדגיש כי הידידות אינה מתאימה לך. אף פעם לא קוראים להם רעילים או אומרים שהם לא חבר טוב בשבילך. יש שם הבדל עדין אבל חשוב.

  תגיד להם את הזמנים שבהם הם גרמו לך להרגיש רע, אבל לעשות את זה עם התנהגות רגועה, וכן להדגיש את העובדות.

  לדוגמה, "כשסיפרת לסוזי על בעיות כרטיס האשראי שלי, גם אחרי שביקשתי ממך לא, זה הביך אותי, אתה לא היית מעריך את זה אם הייתי עושה לך את אותו הדבר."

  או, "כאשר אתה כועס ללא אזהרה זה מפחיד, אני לא יכול להיות סביב זה, אתמול כשנפוצצת אלי בקניון זה גרם לי להבין שהידידות הזאת לא מתאימה לי".

  תמיד לנסות פנים אל פנים או על פני איש הקשר בטלפון ולא בדוא"ל. סיום ידידות רעילה על הדוא"ל קשה מאוד לעשות. זה מגדיר מאבק דואר אלקטרוני חדש ומעודד כי החבר להעביר את המילים שלך לאנשים אחרים.

  לא לחזור אחורה

  חברויות רעילות לעיתים קרובות מסתיימות ומתחילות שוב ושוב, משום שמטבען הן גורמות לך להאמין כי עמוק במערכת היחסים הוא טוב.

  אתה מזהה את הרגעים האלה כאשר אתה חושב:

  • אם ידידי פשוט ישתלט על מזגו, נוכל להיות חברים טובים.
  • אם החבר שלי לא היה כל כך מצוברח, היינו חברים טובים.
  • אני לא מבינה למה החבר שלי מתנהג כאילו היא שונאת אותי לפעמים.
  • החבר שלי מתנהג כל כך מגניב דקה אחת אבל אז מתנהג כמו בריון הבא.

  בעוד הידידות עשויה להיות רעילה, שלך חָבֵר לא. סיבה אחת למה זה רעיון רע תווית חבר רעילים זה אתה לקבל את ההחלטה לחזור שוב ושוב לחבר שפוגע בך. אתה אחראי על החיים שלך ופעולות אם אתה בעקביות לשים את עצמך במצב שבו החבר שלך מביא התנהגות שלילית בך, לקחת אחריות.

  במקום ללכת הלוך וחזור, לחשוב ארוכות וקשות על אם אתה רוצה לסיים את הידידות, וכאשר אתה עושה את זה, מקל עם ההחלטה שלך.

  להרהר בחזרה על מה שלמדת

  לעולם אל תראו את סופה של ידידות ככישלון, גם כאשר הוא רעיל. תמיד יש משהו שאפשר ללמוד. להרהר בחזרה על הזמן שלך ידידות זו ולראות מה שלמדת על עצמך.

  כל ידידות, אפילו שלילית, צריך ללמד אותנו משהו שעוזר לנו להיות אנשים טובים יותר קדימה. אולי ידידות רעילה זו סייעה לך לגלות אילו בעיות ללחוץ על הכפתורים החמים שלך, או כמה סבלנות יש לך עבור התנהגויות מסוימות. אולי הבנתם שהייתם חברים עם האדם הזה כי הייתם נואשים, ותדעו טוב יותר בעתיד.

  לא משנה מה הלקח, מעריך את זה מה זה, ואז נפשית לסלוח לחבר שהשארת מאחור כמו גם את עצמך. אל תחזיק מעמד את הכעס ואת התרעומת שאולי יזם את הפרידה כפי שזה יהיה רק ​​להחזיק אותך בחזרה לעשות חברים חדשים.

  No Replies to "הנה איך להשאיר ידידות רעילה מאחורי"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 1 =