היא הוציאה תמונה מביכה של אותך באינטרנט? איך להתמודד עם זה

היא הוציאה תמונה מביכה של אותך באינטרנט? איך להתמודד עם זה

אחד הדברים הכי מעצבן ופוגע שיכול לקרות בין חברים הוא כאשר מישהו מפרסם תמונה לא מחמיאה של אותך באינטרנט. זה מרגיש כמו בגידה, בין השאר משום שאתה תוהה אם חבר באמת אכפת לך, או אם הם סוג של frenemy כי אתה בטעות נתנו את האמון שלך.

בעוד כמה חברים באמת יכול להיות מושג, אחרים מקבלים גבוה מ פרסום באינטרנט משהו שגורם לך להיראות רע.

הם אולי אפילו מאמינים שאם אתה נראה נורא, הם ייראו טוב.

למה זה קורה

כמעט לכולם יש גם טלפון או מצלמה בימים אלה, ואתרים כמו Facebook, Twitter ו- Instagram מעודדים אותך להעלות את המצמד שלך. זה טבעי להיות במקום כלשהו ואת רוצה לתעד את הזמן הגדול שיש לך עם חבר. הצרה מגיעה כאשר אתה יודע את החבר שלך לא נראה נהדר, ואתה הולך קדימה לכתוב את הזריקה בכל מקרה.

כמה חברים לפרסם כל כך הרבה תמונות של עצמם הם באמת לא יכול להבין כאשר חבר לא נוח עם התמונה שלהם פורסמה איפשהו באינטרנט. הם יכתבו תמונות תחילה ורק ייקחו אותם כאשר חבר מתלונן, אם כך.

מה לעשות כאשר חבר טוב הודעות שלך מכוערת תמונות

כאשר אתה רואה שחבר קרוב פרסם תמונה שאתה לא רוצה באינטרנט, להתעמת איתם. אל תשאיר תגובה על ההודעה, עם זאת. הערות ניתן למחוק והוא יכול גם להיות כפי שנראו מתלוננים כאשר מסתכלים על ידי מינית clueless אחרים מי חושב שאתה רגיש מדי.

במקום זאת, להתקשר אליהם ולבקש מהם לקחת אותו.

אפשרות טובה יותר היא לתקשר באמצעות שיטה לחלוטין לא קשור לאופן שבו חבר שלך היה מסוגל לפרסם את התמונה. לקרוא להם או לראות אותם באופן אישי, למשל, יגרום השפעה גדולה יותר ולהוציא את החבר שלך מהאזור האישי שלהם מספיק זמן לקחת אותך ברצינות כדי שיוכלו להקשיב למה שאתה אומר.

החבר שלך צריך לכבד את הגבולות שלך, וכאשר הם לחצות את הקו זה תלוי בך כדי לספר להם את זה. אתה לא צריך לקבל מגעיל על זה, אבל אתה צריך להגיד, "תראי, אתה יודע כי התמונה שלי הוא לא מחמיא ואתה בכל זאת פורסמה אותו, זה כואב הרגשות שלי. בבקשה להוריד את זה."

חבר טוב ירגיש רע שאתה נפגע, גם אם הם לא מסכימים שהתמונה גרועה. לפעמים החברים שלנו חושבים שאנחנו נראים נהדר בתמונות כאשר אנחנו לא חושבים כך בעצמנו. תן לחבר שלך את היתרון של ספק כי זו היתה טעות כנה אם זה מקרה בודד.

כאשר חבר מזדמן הודעות תמונה לא מחמיאה של אתה מקוון

דברים נהיים מסובך יותר כאשר מכרים מזדמנים הודעות משהו ממך באינטרנט. אנשים שאנחנו לא קרובים אליהם עכשיו יש גישה לתמונות של אותנו והוא יכול לשתף אותם כפי שהם אוהבים.

כאשר אתה מתעמת עם מישהו, דבר ממקום של כוח. זה אומר שאתה לא whiny או פסיבי, אבל אתה לא הולך להיות snarky או לפגוע בהם, או. התגובה הטובה ביותר כאשר מישהו עשה משהו מתכוון לך היא להראות להם כמה נמוך הם על ידי שמירה על כבודך.

עם היכרות מזדמנים, שיחת טלפון או פנים אל פנים לא יכול להיות אפשרי או זהיר. במקום זאת, יהיה עליך לפרסם באינטרנט, אולי אפילו על הפוסט של התמונה הפוגעת.

אתה יכול להגיד:

"זאת לא תמונה מחמיאה שלי, אבל אז את חייבת לדעת את זה, זה היה נחמד אם לא פרסמת את זה".

אוֹ:

"אמרתי לך שלא נתתי את רשותי לקבל את זה בדף שלך, תוהה למה הרגשת טוב לפרסם אותו?"

אוֹ:

"נראה כאילו בחרת את התמונה היחידה שבה כולם נראו רע".

לאחר שתעזוב את ההערה, אל תעסוק יותר. האדם שפרסם את התמונה אולי אפילו לא מקבל את מה שאתה מנסה לומר, אבל הם ייראו רע על הדף שלהם לכל אחד אחר. אחרים עשויים להגן עליך או חברים קרובים של אותו אדם עשוי לומר להם כי פרסום התמונה לא היה מגניב.

תוכל גם לבקש מאדם זה להוריד את התמונה, אבל אם אתה נמצא עם קבוצה של אנשים או באירוע שהחבר שלך אוהב, הם עלולים שלא לעשות זאת. כמה אנשים באמת מושג על זה סוג של דבר, בעוד לאחרים יש בעיות עם הערכה עצמית, והדרך היחידה שהם באמת יכולים להרגיש טוב עם עצמם היא על ידי עושה משהו שגורם אדם אחר להיראות רע.

דרכים להגדיר גבולות ולהגן על עצמך

אם אנשים חוזרים ומציגים תמונות שאתה לא רוצה באינטרנט, להיות זהיר לגבי איך אתה מציב תמונות, או מה אתה עושה כשאתה רואה מצלמה מסביב. אל תניח שהאדם שיצלם את התמונה יבקש ממך רשות להשתמש בו.

  • הימנע מלהיות בתמונות. הצע כדי לצלם את התמונות או פשוט לצאת מהדרך כאשר התמונה מתבצעת.
  • שאל את התמונות לא להיות פורסמה באינטרנט לפני המצלמה הולך. לא כולם מנסים לפגוע בך על ידי פרסום התמונות שלך באינטרנט, אז אם אתה בדרך כלל לא נוח עם זה לספר את האדם מצלם את התמונה. אתה יכול פשוט לומר, "אני שונא תמונות של עצמי באינטרנט יהיה מעריך את זה אם אתה לא לכתוב את זה בפייסבוק או Instagram" ולהשאיר את זה על זה. כמה אנשים עשויים למצוא את זה מוזר, אבל למי אכפת? זה החיים שלך ואתה צריך להגדיר את הגבולות שאתה רוצה, כך שאתה יכול להרגיש בטוח ומאובטח.
  • אל תפרסם תמונות לא מחמיאות של אחרים. תן את כלל הזהב להיות המדריך שלך.
  • השתמש בהגדרות הפרטיות בפייסבוק ובאינטגרם בתבונה. קשה לשמור על שינויים בהגדרת הפרטיות עבור אתרים כמו Facebook, אך לעשות כמיטב יכולתך כדי להגן על עצמך. לפקח על ההגדרות יש לך מעת לעת, כך שתוכל למנוע תמונות אתה לא מרוצה.

No Replies to "היא הוציאה תמונה מביכה של אותך באינטרנט? איך להתמודד עם זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 4