זיהוי הערפדים הרגשיים בחברויות שלך

זיהוי הערפדים הרגשיים בחברויות שלך

שלא כמו הערפדים אתה רואה את הסרטים, ערפדים רגשית ליהנות מוצץ את השמחה מתוך friendships.Rather מאשר משתה על הדם (כמו הערפדים של האגדה), הם להאכיל את האנרגיה החיובית שקיימת במערכת יחסים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סוגים אלה של אנשים היא רק כדי למנוע אותם.

למה ערפדים רגשיים רע עבור חברויות

חברויות בנויות על אמון, תמיכה, וכיף, כך שיש מישהו בחיים שלך כי פוחתת זה יקשה על עצמך.

יותר מזה, ערפדים רגשיים יכולים להשאיר אותך מותש נפשית, ובמקרה הרע, יכול לגרום לך שאלה הבחירות שלך בחיים. חברים אמיתיים, לעומת זאת, צריך להיות כנים בעדינות איתך ולעודד אותך. החברים שלך צריכים להיות שם כדי לתת לך תמיכה ולספק מקום בטוח רגשית שבו אתה לא יהיה ללעוג או גרם להרגיש פחות ממה שאתה.

אם אתם חברים עם ערפד רגשית, את כל התצוגה של חברויות יכול להיות מוטה. ערפדים רגשיים הם מסוכנים כי הם לא תוקפים את הראש, אלא לעבוד את דרכם לתוך הנפש שלך לאט לאט. מעשיהם אינם גלויים, ולכן כדי להבין אותם, אתם עשויים להטיל ספק בכוונותיהם ובנאמנותם. 

מה עושים ערפדים רגשית?

בדרך כלל, ערפדים רגשיים הם כל העניין אוֹתָם. אז הם ידברו על הבעיות שלהם בחילה ללא הדדיות המחווה או, הם יצליחו לשנות את רמת ההתרגשות בחדר מלא אנשים מ מאושרים כועס וכועס.

 פתאום מצב הרוח של החדר ישתנה למשהו אפל יותר, והאנשים ליד השולחן יעזבו להרגיש יותר "למטה" מאשר חיוביים אופטימי. אם היית צוחק או נהנה לפני, רוב הסיכויים מצב הרוח הוא בהחלט שונה לאחר הערפד הרגשי מגיע.

מכרים מי הם ערפדים רגשיים

אז, אתה כבר יודע לא להיות חברים עם ערפד רגשית, אבל איך להימנע מלהניח להם להכיר מתי אתה בחוץ על?

ייתכן שיהיה עליך לקיים אינטראקציה עם מכר כזה מי הוא כל כך מעצבן ושלילי כי הם מביאים אותך על אפילו את היום הכי טוב.

ראשית, ללמוד כיצד לשנות בחן את הנושא. שום דבר לא מרגיז ערפד רגשית יותר מאשר כאשר הם לא במרכז תשומת הלב. כמו כן, להתעלם שלהם jabs ו snarky הערות, ובמקום לתת תשומת לב לאנשים חיוביים סביבך. אחרי כמה זמן, הם יהיו משועממים איתך ולעבור על מנת להטריד מישהו אחר. 

איך אתה יודע כאשר מישהו הוא ערפד רגשית?

זה לא תמיד קל לקבוע מי הוא ערפד רגשית ומי פשוט יש יום רע. ערפדים רגשיים הם לא כמו חברים שליליים, אשר נוטים להביא אותך למטה ולא לעזור לך לבנות.

ערפדים רגשיים יכולים לעשות דברים כמו:

 • להפוך את נושא השיחה אל עצמם, לא משנה על מה אתה מדבר.
 • הפניית תשומת לב למשהו אחר כאשר היא מתמקדת במישהו אחר.
 • לגרום לך להרגיש קצת למטה, או לא מרוצה, אחרי שאתה עוזב אותם.
 • לגרום לך להרגיש מותשת נפשית במהלך שיחות הטלפון הארוכות שלהם, הודעות דוא"ל או ביקורים.
 • לדרוש את הזמן שלך כאשר יש להם בעיה, אשר נראה להם הרבה.

בקיצור, אם אתה מרגיש יותר גרוע אחרי שאתה רואה או לדבר עם החבר שלך, כי אדם עשוי להיות ערפד רגשית.

לפני שאתה מחליט להתרחק הידידות, עם זאת, ודא שאתה יודע בוודאות כי אדם זה לא רק שיש זמן מחוספס של דברים או אפילו רק יום רע. ערפדים רגשיים באופן עקבי להביא אותך למטה, אז אם אתה מבחין זה קורה על בסיס קבוע לאורך זמן, רוב הסיכויים שיש לך ערפד רגשית בחיים שלך.

No Replies to "זיהוי הערפדים הרגשיים בחברויות שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  5 + 1 =