כיצד להתמודד עם אדם אשר פשוט לא רוצה להיות חבר שלך

כיצד להתמודד עם אדם אשר פשוט לא רוצה להיות חבר שלך

כאשר אתה מנסה להתיידד, אתה בטח לבוא במגע עם לפחות אדם אחד פשוט לא אוהב אותך. מרגע שהם יפגשו אותך, הם לא יהיו פתוחים להיות חברים. זה עלול להיות מתסכל בשבילך מאז אתה אף פעם לא עשה שום דבר אישי אליהם, אבל להגיב קשות למצב רק יגרום לך להיראות נואש.

אם מישהו, מכל סיבה שהיא, לא אוהב אותך לא משנה מה אתה עושה, הנה כמה עצות.

הם שמעו שמועה עלייך

רכילות יכולה להפוך מפגש אנשים חדשים קשה, במיוחד כאשר הדברים שאנשים שומעים נלקחים מתוך הקשר או סתם שקר. שמועה רעה במיוחד יכולה למנוע ממישהו להכיר אותך בכלל.

כאשר אתה נמצא במצב כזה, זה מרגיש נורא. אתה נשפט על משהו שאתה לא עושה ועכשיו, אתה סיבה, אתה מאבד ידידות פוטנציאלית בגלל זה.

נסו להתמודד עם המצב הזה על ידי התבוננות בו מהצד של האדם האחר. מי יכול להאשים אותם בכך שאתה מחזיק אותך? אף אחד לא רוצה להזמין עוד דרמה לתוך חייהם, ואם הם שמעו שאתה צרות הם כמובן פשוט להימנע ממך.

במקום לעבוד קשה במיוחד כדי לנסות לנצח אותם, פשוט להיות עצמך. אם אתה מתמקד יותר מדי על היכרות עם אדם מסוים, זה יכול לגרום לך להיראות נואש. עם הזמן, הם עשויים לראות כי השמועות עלייך היו שגויות.

או, אולי הם ימשיכו להאמין להם, תמיד מחפשים דברים שמתאימים לרכילות ששמעו.

דע שאם מישהו בוחר להאמין למשהו שקר לך, זה עליהם. לנער אותו, לסלוח להם על טיפשותם, ולהמשיך הלאה על ידי ידיד את האנשים שמגיע לך בחיים שלהם.

הם ראו אותך רק בזמן רע

בואו נודה בזה, כולנו עושים או אומרים דברים מטומטמים לפעמים. זה לא אומר שאנחנו אנשים רעים, רק שעשינו כמה צעדים. אבל כאשר אנו עושים טעויות חברתיות מול אחרים, זה יכול לדחות אותם רוצה להכיר אותנו עוד יותר.

אם עשית פו פו או שניים, נסה להתנצל בפני אנשים, אבל אל תנסו לנסות להסביר את עצמכם. פשוט, "וואו, אני באמת פישל. מצטער שאתה צריך לראות את זה." ירחיק לכת יותר מאשר ימשיך עוד ועוד בניסיון לשנות את דעתך עליך. להתנצל ולאחר מכן להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך, כי אתה יכול להיות.

הם ידיד של חבר

היית חושב שהחברים של החבר שלך יהיו גם חברים שלך. אבל זה לא עובד ככה. לפעמים אנשים שמחים עם חברויות יש להם, והם לא מעוניינים להוסיף עוד. אם מישהו בוחר לא להיות חברים איתך רק בגלל שאתה חדש בקבוצה או שיש לך חבר אחד או שניים במשותף, אל תטעה בהם. זה זכותם.

לא להפוך את החבר שאתה חולק במשותף מרגיש רע, כי האדם האחר אינו מעוניין לעשות איתך דברים. במקום זאת, להיות נעים איתם כאשר אתה רואה אותם וללכת על העסק שלך.

הם פגשו אותך והם פשוט לא אוהבים אותך

מצב קשה עוד יותר הוא כאשר מישהו באמת פגש אותך פשוט לא מקבל את האווירה שלך. כל בדיחה שאתה עושה נלקח בדרך הלא נכונה, בכל פעם שאתה מנסה לעשות משהו נחמד הם מוצאים פגם, וכל ניסיון מליטה נופל שטוח.

עד כמה שזה כואב, לאמץ את ההבנה כי לא כולם יהיו החבר שלך.

אל תיקח את זה אישית. קשה כמו לקבל, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה, ומה יותר, אלה סוגים של מצבים לקרות לכולם. יש רק כמה אנשים שאתה לא הולך ללחוץ עם, וזה לא אשמתו של מישהו.

בידידות, חשוב להתמקד בחיובים עם אנשים. אם מישהו לא רוצה להיות חבר שלך, זה בסדר. אל תתרגזו עליהם כי זה הבחירה שלהם. במקום זאת, לשים את הזמן ואת תשומת הלב לתוך אנשים המעוניינים להסתובב איתך.

No Replies to "כיצד להתמודד עם אדם אשר פשוט לא רוצה להיות חבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4