פשוט עבר לעיר קטנה? הנה כמה טיפים על ביצוע חברים

פשוט עבר לעיר קטנה? הנה כמה טיפים על ביצוע חברים

מפגש אנשים חדשים כאשר אתה עובר לעיר קטנה היא חוויה שונה מאשר מקבל acclimated בעיר גדולה יותר. לערים קטנות יותר יש פחות קבוצות והזדמנויות חברתיות, מה שמקשה על מציאת מקום שבו אתה יכול להתערבב ולהיפגש עם אחרים. זה גם קשה יותר להרגיש בברכה לתוך הקבוצות הקיימות, במיוחד כאשר אנשים מכירים אחד את השני במשך שנים.

ביצוע חברים בעיר קטנה דורש סבלנות ואסטרטגיה אחרת למציאת פעילויות להצטרף.

דלג על מקורות מקוונים וחיפש פעילויות בעיתון הקהילתי או בספריה

בהתאם למקומות המגורים שלך, מקורות כמו Meetup ואתרים מקוונים אחרים שיכולים להציג בפניך חברים עשויים שלא להיות מועילים. בכמה עיירות קטנות אין קבוצות מפגש כמו יש את המטרופולין גדול יותר.

לדלג על האינטרנט במקרה זה וללכת על קשר פנים אל פנים במקום. צור קשר עם הספריה, מרכז העיר או חדר המסחר בעיר שלך כדי לראות אם יש קבוצות כמו מועדוני ספרים, קבוצות ספורט או ארגונים אזרחיים שמחפשים אנשים להצטרף. אם אתה אומר לאנשים עובדים במקומות האלה כי אתה חדש בעיר, הם ישמחו לחבר אותך עם הזדמנויות שאינן ידועות רק מפה לאוזן.

מקום נוסף לבדוק את האירועים הוא עיתון הקהילה או עלון. כמעט כל קהילה מוציאה לפחות עלון חודשי שמדבר על האירועים, המועדונים והפעילויות המתרחשות באזור.

אלה הזדמנויות הזהב לפגוש אנשים לאט אבל בטוח, שבו אתה יכול להתמקד בפעילות ולהכיר אחרים לאורך זמן ולהיות חברים.

ללכת לאט ולהיות סבלני

אל תתייאש אם אנשים אינם ידידותיים כלפי חוץ ומזמינים מיד כפי שקיווית. לפעמים זה לוקח זמן בעיר קטנה כדי להרגיש בברכה לחלוטין לתוך קבוצה קיימת, במיוחד אם כולם שם מכירים זה את זה שנים ואתה Newbie אשר אינו מקבל את בדיחות בתוך הפניות.

תלוי איפה אתה גר, השכנים שלך אולי ירצו להכיר אותך לאט, אז מזמין לקבוצות או אפילו ארוחת ערב עשוי להיות איטי לבוא. לעשות שיחה איתם ותמיד להיות מנומס וידידותי. בסופו של דבר אתה תרגיש בנוח ובירך.

זה יכול להרגיש קליקי אבל לא לשפוט

בעיירה קטנה, אנשים כנראה מכירים זה את זה במשך שנים (חלקם כל חייהם) וזה יכול להרגיש מאוד כמו שאתה נכנס לקליקה הגדולה ביותר של החיים שלך. זה ממש קל במקרה זה להתחיל לשפוט אנשים כי הם לא מיד מברך אותך, אבל לא. אתה אף פעם לא יודע את הסיפור האמיתי מאחורי חברים או יחסים אחרים עד שאתה להכיר אותם. מה שאתה חושב נכון כאשר אתה פוגש לראשונה מישהו לא יכול להיות אמיתי כאשר אתה מבין את התמונה הגדולה.

לדוגמה, אדם שנראה לא ידידותי ולא יוצא מדרכם עשוי להיות אחד מאוד לך קשר עם מאוחר יותר כפי שאתה מבלה יותר זמן להכיר את הקבוצה. מי שהיה סופר ידידותי מלכתחילה יכול להיות זה אשר מרכלים עליך מאוחר יותר. אתה אף פעם לא יודע, אז לשמור על פסק הדין עד שאתה בטוח.

לחבק שיחה קטנה

בעיירה קטנה, שיחת חולין היא יותר מאשר רק דרך להעביר את הזמן. זוהי דרך להתחבר ולברר מה קורה בחיים של כולם.

אתה עשוי לגלות כי הנושאים הרגילים אשר נהדרים לשיחה קטנה (דברים כמו נוסטלגיה או חדשותי פריטים) הוחלפו על ידי פריטים שחשובים לקהילה, כמו הפיקניק הכנסייה האחרונה או מועמדים לראשות העיר.

להסתבך עם הבעיות, כך שתוכל לעקוב אחר השיחות. אתה חלק מהקהילה עכשיו אז אתה צריך להיות על החדשות פריטים המשפיעים על העיר.

למד להרגיש בנוח על ידי עצמך

אתה לא צריך להרגיש בודד רק בגלל שאתה לבד עבור חלק מהזמן עכשיו. להיות לבד יכול להציע הרבה הטבות לידידות בהמשך הדרך, כך לחבק אותם. כאשר אתה נותן את האווירה שאתה מרגיש בנוח עם מי אתה, אחרים באופן טבעי יהיה נמשך אליך. ללא שם: תוכל למעשה להפוך חברים נוספים בדרך זו, אם אתה בא נואש.

להיות איפשהו רגיל

אם בעיר שלך יש חנות ספרים (אפילו חנות ספרים עצמאית קטנה או בשימוש), בית קפה, או סועד אתה יכול לבלות קצת זמן בבית, תכופות אותם ומאפשרים לאנשים להכיר אותך ככה. הם ירגישו נוח יותר לדבר עם מישהו שהם רואים הרבה ואתה תהיה יותר בנוח להיות קבוע במקומות האלה. זהו המצב האידיאלי ליצירת שיחה ולמצוא מה קורה בעיר.

השתמש חברים מקוונים וחברים למרחקים ארוכים כדי להגביר את הביטחון העצמי שלך

שום דבר לא יכול להחליף פנים אל פנים עם חברים, אבל עד שעשית חברים חדשים בעיר קטנה שלך, להשתמש חברים מקוונים שלך לתת לך ביטחון. כאשר אתה בחוץ על מנסה לפגוש אנשים חדשים, אתה יכול להרגיש כאילו אתה מקבל יותר דחייה מאשר ביצוע קשרים. אבל האמת היא שזה לוקח זמן. מה שמרגיש כמו דחייה עשוי להיות הצעד הראשון ביצירת ידידות לאורך הדרך.

עד אז, עבור אל Facebook או Instagram כדי שתוכל להרגיש כמו עצמך שוב. תהיי טיפשה. ספר את הבדיחות שאנשים מקבלים. הזכר לעצמך שאתה אדם נהדר להיות חברים עם. ואל תשכח את החברים שלך למרחקים ארוכים. התקשר חבר אחרי יום קשה של מנסה ליצור קשרים ולשתף frustrations שלך רגעים מצחיקים. זה יעזור לשמור על הביטחון העצמי שלך כפי שאתה עושה את הדרך לפגוש אחרים.

No Replies to "פשוט עבר לעיר קטנה? הנה כמה טיפים על ביצוע חברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 3 =