אי אפשר לדעת אם הם באמת חברים? הנה מה לעשות

אי אפשר לדעת אם הם באמת חברים? הנה מה לעשות

למה זה כל כך קשה לקבוע אם מישהו הוא באמת חבר? על פני השטח, ידידות צריכה להיות קלה. אם מישהו מתנהג בצורה חיובית כלפיך, זה אומר שהם רואים אותך חבר. אם הם סנורקי או מתכוון, הם לא חבר. עם כמה חברים, הגבולות מוגדרים בבירור. (הנה עוד על ההגדרה של ידידות).

אבל יש חברויות שמבלבלות אותנו. על פני השטח, אנחנו יכולים לבלות עם מישהו ויש לי זמן נהדר, אבל עדיין לשאול את החברות שלהם.

אם אתה מרגיש ככה על אדם בחיים שלך, שאל את עצמך את השאלות האלה.

האם החבר שלי שלילי איתי במצבים מסוימים

שאלה זו יכולה לעזור לך להחליט אם האדם בחיים שלך פועל רק רע בזמנים מסוימים. לדוגמה, אם החבר שלך הוא snarky איתך כאשר אתה עושה טוב, אולי הם מקנאים בך. זה מסביר את התנהגותם.

או אולי ההפך הוא הנכון. כאשר אתה עושה גרוע החבר שלך הוא מתוק ואכפתיות, אבל כאשר הדברים לחזור לנורמה הם מתנהגים אחרת. אם אתה יכול לבודד נסיבות מסוימות, זה יעזור לך לפנות לחבר שלך על למה הם מתנהגים כמו שהם.

האם החבר שלי תמיד היה איתי ומטה?

אם השליליות של החבר שלך היא חדשה, חשוב על הדברים בכל אחד מחיינו שיכולים לתרום להתנהגותם. באופן כללי, שינוי מכל סוג שהוא (אפילו חיובי) יכול להביא לשינוי בהתנהגות.

לדוגמה, אם החבר שלך פתאום מקבל עבודה חדשה, והוא עושה טוב, הוא או היא עשויים להיות לחוצים החוצה ברמה החדשה שלהם אחריות וכתוצאה מכך הם מתייחסים אליך רע. זה לא נכון, אבל זה הסבר אחד.

אם החבר שלך תמיד היה קשה לנבא, זה יכול רק אומר שזה כמו שהם.

אתה יכול להחליט אם אתה רוצה לקבל את זה או להמשיך הלאה מן הידידות.

האם החבר שלי שרף אותי בעבר?

אם החבר שלך רכל עלייך, חלק סוד, בגד בך, או שבדרך אחרת ניפץ את האמון שלך, אתה יכול להרגיש פחד שזה יקרה שוב. זה יגרום לך לחפש דברים שליליים שיכולים עצה לך את חוסר הנאמנות של החבר שלך.

אמון לוקח שנים לבנות ורק רגעים למחוץ, אז אם החבר שלך שרף אותך בעבר, אתה באופן טבעי תוהה אם הם באמת חבר שלך או לא. עם זאת, אם החלטתם לסלוח לחבר שלך על טעויות העבר שלהם, אתה חייב את זה לחברות לא להחזיק רשימה נפשי של עוולות.

האם שמעתי על עצמי דברים שליליים מאנשים שידידי יודע?

אם אתה שומע רכילות על עצמך שיכול היה רק ​​שמקורם חבר שלך, הגיע הזמן לשים לב. מישהו שפועל יפה אל פניך אבל מפיץ שמועות, אמיתות מעוותות, או אפילו סודות ששיתפת, לא ניתן לבטוח בהם.

במקרה זה, ייתכן שתצטרך קצת זמן מן הידידות כדי לקבוע אם הם באמת חבר. אתה יכול גם לנסות לשאול חבר נאמן מהימן אם הם יכולים לתת לך קצת פרספקטיבה, אבל להיות זהירים כאן.

אל תנסה לרכל על החבר שלך רק בגלל שהם רכלו עליך. התייעץ עם צד שלישי רק אם אתה מרגיש שזה ייתן לך תובנה החשדות שלך.

למה אני מאמין שהחבר שלי לא יהיה שם בשבילי?

אם יש לך תחושה עמוקה כי החבר שלך יהיה בערבות לך כאשר אתה זקוק להם ביותר, לחשוב על למה בדיוק אתה מרגיש ככה. האם לחבר שלך יש הרגל להיות whhyy ואשי כשמדובר בהתחייבויות? האם אתה מרגיש עמוק בפנים הם לא ממש מאושרים בשבילך?

אם החבר שלך לא יכול להתחייב לבוא לאירועים גדולים או לתת לך את התמיכה שלהם, תן להם לדעת שזה באמת חשוב לך ואתה מקווה שהם יכולים להיות שם כדי לחלוק את הרגע איתך. אבל אמון הבטן שלך. אל תסמוך עליהם לבד אם אתה באמת צריך עזרה. להזמין חברים שאתה בטוח על מנת לתמוך בך, והחבר שלך יכול לתת לך הפתעה נעימה על ידי להיות שם כאשר אתה זקוק להם או שהם יראו לך אחת ולתמיד כי אתה לא יכול לסמוך עליהם.

כך או כך, תהיה לך את התשובה שלך, אבל החברים האחרים שלך יהיה שם כדי לרכך את המכה אם זה הופך שלילי.

האם לקחת צעד אחורה מן האדם הזה לתת לי פרספקטיבה?

האינסטינקט הראשון שלך עשוי להיות סיום ידידות שאתה מרגיש שלילי, אבל צעד אחורה יעזור לך לקבל בהירות רבה יותר. לתקופה קצרה של זמן:

  • לבלות פחות זמן עם החבר שלך
  • להחליט נפשית לא לשתף פרטים על החיים שלך איתם
  • צפה בהתנהגות של חברך עם אנשים אחרים

לחשוב על דברים שממת לב או מחשבות שחלו כאשר אתה לוקח את זה צעד אחורה. איך הרגשת כשיש לך מרחק מהחבר שלך? האם אתה עדיין מרגיש כי סיום הידידות היא המהלך הנכון או האם יש דרך שאתה יכול לקבל את האדם הזה בחיים שלך במידה מסוימת תוך הגנה על הרגשות שלך?

לא משנה מה תחליט, להפוך את ההחלטה ללא חרטה. דע שכל מה שתבחר יכול להיות קשה בהתחלה, אבל אתה חייב את זה לעצמך כדי להקיף את עצמך עם אנשים שאכפת לך.

No Replies to "אי אפשר לדעת אם הם באמת חברים? הנה מה לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 88 = 98