כמה תובנות על למה אין לך שום חברים

כל אחד יכול למצוא את עצמו ללא חברים זמן או שניים בחיים שלהם, אבל אם אתה תמיד אומר לעצמך, "אין לי חברים!" או אם זה קשה לך לפתח חברויות, אתה צריך להסתכל על ההתנהגות שלך. אמנם אין חברים הוא למעשה נפוץ יותר ממה שאתה יכול להניח, אתה יכול לקחת נחמה בעובדה כי זו בעיה אתה יכול לעשות משהו בקשר.

הצעד הראשון הוא להיות מודעים יותר עצמית ויש להם אחיזה טובה על כלל הזהב כללי כללי התנהגות. ברגע שיש לך להתמודד עם הדברים האלה, תסתכל על כמה מן הסיבות הנפוצות שאתה יכול להיות בלי חברים.

זרים at a coffee shop

פרנק סטרז'בסקי / Getty Images

אם אתה מרגיש שחברים צריכים להיות אלה שיעזרו לך ולדבר על הבעיות שלך לפני שתתקשר, ייתכן שתהיה לך בעיה עם אנוכיות. התנהגות אנוכית גורם לאנשים להתרחק מן הקשר עם אותך כי החברות צריכה להיות הדדית.

אמנם זה לא תמיד מחולק לחלוטין לתת ולקחת, אתה צריך רצון טבעי להיות תומכת ולעזור לחברים שלך. זה גם אומר שאתה צריך לעשות את המאמץ כדי לקרוא להם, לטפח את הידידות, לשמור על קשר עם מה שקורה בחייהם, ובכלל, להיות מעוניין שלהם רווחה.

02
של 06

היגיינה אישית רעה

רַע Personal Hygiene

ריח רע מהפה או ריח הגוף יקשה על יצירת חברים חדשים.
סטיוארט מקלימונט / גטי

אולי הסיבה שאין לך חברים היא היגיינה אישית רעה. בעוד חבר טוב ירצה לעזור לך ולספר לך על ריח הגוף או ריח רע מהפה, חברים חדשים לא יעשו את זה כי הם לא רוצים לפגוע בך. זה אומר שזה תלוי בך כדי להעיף מבט היגיינה אישית שלך ולראות אם יש בעיה.

להיות ישר עם עצמך כאן. אם אתה כבר ללא חברים במשך זמן רב, ייתכן שיהיה gotten נוח ללבוש את אותו זוג sweatpants שוב ושוב ללא כביסה או דילוג על כמה מקלחות. אבל אם אתה בשוק חברים, אתה צריך להשתפר על היגיינה אישית שלך. ודא שאתה:

 • לרחוץ כל יום (ולשטוף שיער)
 • לקצץ מסמרים בקביעות (ולהפסיק לנשוך אותם)
 • צחצוח שיניים פעמיים ביום
 • יש מסטיק או מנטה שימושי כאשר יש לך ארוחת צהריים מסריחה
 • שטפו את הידיים לעיתים קרובות במשך היום, במיוחד לאחר השימוש בחדר האמבטיה, חפרו בעפר, לפני ואחרי הארוחות, ובמקרים משותפים אחרים שיכולים להשאיר כתמים וריחות על הידיים
 • בחר בגדים מכובסים טרי, ולוודא שזה מגוהץ ונראה
 • קבל תספורות קבוע
 • תיזהר ריח ריחות ונעליים עדכון באופן קבוע, כך שאתה לא לשאת ריח במקום כלשהו על הנעליים שלך
03
של 06

אתה לא נעים להיות מסביב לתקופות זמן ארוכות

ללא שם: Overtalking

שיחה על אנשים יכולה להיראות מגונה לחברים חדשים.
מייקל גולדמן / גטי

אולי הבעיה היא לא שאתה אנוכי, אבל אתה מתועב. לפעמים תכונות אלה הן יחד, ולפעמים לא. אדם מגונה הוא אחד אשר:

 • שיחות על אנשים
 • האם דברים שמביכים את עצמם או את חבריהם
 • מרכלן יותר מדי
 • לא מקבל כאשר הזרקור הוא על מישהו אחר

אלה סוגים של אנשים פשוט לא מקבלים איך הם באים, וכתוצאה מכך, המאבק לעשות חברים אמיתיים. רוב הסיכויים שהם יהיו חברים במשך זמן מה, אבל חברויות לא מקל כי ככל שאנשים יותר לבלות איתם, זה יותר לא נעים.

04
של 06

יש לך טמפרטורה רעה

רַע temper

מזג רע יכול לפגוע חברויות שלך.
טוגה / Getty תמונות

אף אחד לא אוהב להיות סביב מישהו עם מזג רע. לאחר חבר כי נושבת על דברים גורם לאנשים להרגיש על קצה, מפחד באמת להירגע ולהיות עצמם. אחת או שתיים מכות, גם אם זה לא מכוון אליהם, גורם לאנשים להתבייש מלהקים חברויות.

הדרך היחידה באמת לקבל להתמודד עם מזג שלך היא לעבוד על זה. לחפש את עזרתו של מקצועי אם אתה צריך כדי שתוכל לבצע התקדמות אמיתית על איך להתמודד עם רגשות.

05
של 06

אתה יותר מדי קלינגי

מצמרר friend

פוטודיסק / Getty תמונות

התנהגות clingy קורה משתי סיבות. או שיש לך הערכה עצמית נמוכה מודאגים על החברים שלך באמת מחבב אותך, או שיש לך ציפיות בלתי סבירות על היחסים שלך.

כך או כך, תוכל להפחיד חברויות חדשות אם לא נותנים להם להמשיך בקצב הנכון.

06
של 06

מופנם מדי

מוּפנָם

Introverts אינטראקציה בדרכים שונות עם אנשים.
דגל ווטרס / גטי

זה נהדר ליהנות זמן לבד שלך, אבל אם אתה אוהב את זה יותר ממה שאתה עושה להיות עם אחרים, זה יראה. עשה מאמץ להראות לאנשים שאתה מעוניין בהם ולהיות יזום בהזמנת חברים חדשים לעשות דברים. להיות חלק מהשיחה כאשר אתה יוצא עם אנשים ולראות כל התנהגות שיכולה להיראות אחרת.

No Replies to "כמה תובנות על למה אין לך שום חברים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  59 − = 52