האם אתה תמיד צריך לקרוא את החברים שלך הראשון? הנה מה לעשות – insightyv.com

האם אתה תמיד צריך לקרוא את החברים שלך הראשון? הנה מה לעשות

זה נראה כאילו אני תמיד מי צריך ליזום דברים עם החברים שלי. אם אני לא קורא להם, הם לא קוראים לי. למה?

תשובה:

חברויות חדשות זקוק לתשומת לב מיוחדת

זה תלוי עד כמה ידידות חדשה שלך, אבל לפעמים אנשים פשוט להיכנס הרגל של עצלות איפה הם מחכים לאנשים להתחבר איתם ולא להרים את הטלפון עצמם. זה קורה הרבה עם חברויות חדשות, שבו אנשים לא רגילים לחשוב עליך עדיין להזמין אותך לאירוע (“אה, הלהקה האהובה עלי היא בעיר, אני הולך להזמין את ג ‘יין”) אז הם מחכים לך להתקשר במקום זאת.

זה קורה גם כאשר הם עדיין לא בטוחים על הידידות. הם עלולים לפחד מלהידחות, וכתוצאה מכך הם לא טורחים להושיט יד. או, הם לא מכירים אותך מספיק כדי להזמין אותך לדברים, וחושבים שאולי לא תיהנה מהפעילות שהם מציעים. (זוהי גם סיבה נפוצה מדוע חברים נשלחים לפעמים).

ישן יותר חברויות ליפול לתוך רות

אם אתה והחבר שלך מכירים אחד את השני זמן רב, ייתכן שנפלו ב rut שבו אתה עושה את כל הקשר והחבר שלך מחכה לשמוע ממך. החבר שלך אולי לא מתכוון שזה יהיה דבר רע, זה רק כי זה כמו שזה היה תמיד והם לא עושים מאמץ לשנות את זה.

בעיה עם החברות שלך

סיבה נוספת שהחברים שלך מאפשרים לך לעשות את כל עבודת התקשורת היא שאולי יש בעיה עם החברות שלך כי עדיין לא נפתרה. אולי החבר שלך כועס עליך, מרגיש קנאי, או סתם מתרגז ממך מכל סיבה שהיא.

ובכל זאת, סיבה נוספת יכולה להיות פשוטה ביותר: אולי הם פשוט עצלן. אחרי הכל, ארגון אפילו תאריך קפה פשוט יכול לקחת מאמץ כדי לתאם לוחות זמנים ולבחור מקום. עבור חלק, זה יותר מדי עבודה.

חברים עם מבוא?

כאשר מוחצנים ומופנמים הם חברים, המוחצן עלול לגלות כי הם עושים את רוב העבודה כאשר מדובר ביוזמת תקשורת.

Introverts יכול לתקשר בעיקר באמצעות דוא”ל או פייסבוק ולא באמצעות הטלפון. Introverts מעדיפים אחד על אחד שיחות לפטפט בקבוצה גדולה, ולכן בעוד הם עשויים להזדקק לך לעשות את הצעד הראשון ולהזמין אותם, הם באמת נהנים לבלות איתך.

התסכול של להיות יזום

זה יכול להיות מתסכל מאוד להיות אחד ליזום תקשורת כל הזמן. אתה יכול לנסות להימנע מאנשים שאינם עושים מאמץ, במקום להתמקד באנשים כי הם הדדית בתחום זה, אבל החבר שלך עשוי לעבור על ידידות חדשה או חושב שאתה כועס עליהם.

אתה יכול גם לנסות בעדינות להעלות את המצב עם דחיפה כמו, “היי, הכל בסדר? שמתי לב שאני אחד להתקשר ולקבוע תוכניות עבור ששת החודשים האחרונים. התקרבות זה בדרך תעזור לחבר שלך לזהות חוסר היכולת שלהם לתת כמו גם לקחת את הידידות שלך. עם זאת, הם יכולים גם רק להגיד לך שהם עסוקים או כי אין שום דבר רע בכלל. לא כולם מודעים לעצמם כשמדובר בידידות.

 

No Replies to "האם אתה תמיד צריך לקרוא את החברים שלך הראשון? הנה מה לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.