יש לך חבר גס? הנה חמש דרכים להתמודד עם זה.

יש לך חבר גס? הנה חמש דרכים להתמודד עם זה.

כמה חצוף! זה לא מה שאתה חושב עם כמה חברים? לפעמים גסות היא סימן לכך שהחבר שלך לא אכפת מהרגשות שלך, אבל לפעמים הם פשוט חסרי מושג. לכו על חברים גסים עד שתקבעו את המניעים שלהם.

הנה חמש דרכים להתמודד עם חברים גסים במגוון מצבים.

החבר שלך מעליב אותך עם הדברים שהם אומרים ועושים

כנראה יש לך יותר סבלנות כאשר מכרים מתנהגים בגסות מאשר כאשר החברים שלך לעשות.

זה בגלל שאנחנו מצפים יותר מהחברים שלנו. אנחנו חושבים שהם צריכים להכיר אותנו טוב יותר ולכן כשהם פוגעים בנו אנחנו המומים ומאוכזבים.

ראשית, ודא אתה אינם האחד הפוגע באחרים. לפעמים חבר יפעל בגסות בתגובה למשהו שעשית. לדוגמה, אם אתה תמיד מאוחר, החבר שלך עשוי להתחיל להופיע מאוחר כי הם מרגישים שאתה לא מודאג לגבי הזמן כמו שהם. או, החבר שלך אולי מנסה לתת לך טעימה של התרופה שלך על ידי טיפול בך כמו שאתה מתייחס אליהם.

איך אתה צריך להגיב תלוי במה שהם עשו ואם הם מנסים בכוונה להתחיל ויכוח. אם הם פשוט מפרסמים דברים בפייסבוק שמרגיזים אותך, זה שונה מאשר אם אתה מרגיש שהם מנסים בכוונה להכות בעיה כפתור חם בחיים שלך.

כאשר חבר בכוונה מנסה לפגוע בך, לא להעמיד פנים שזה שום דבר. במקום זאת, אפשר לומר:אתה יודע שזה פוגע בי. למה אתה מנסה לפתוח ויכוח?"

או: "הלוואי שיכולתי פשוט לנער אותו אבל ההערה שלך הוא באמת פוגע לי. אנחנו יכולים לדבר על משהו אחר?"

בחינניות לשנות את הנושא למשהו שאתה יכול לדון בצורה אזרחית היא דרך טובה לתת לחבר שלך יודע שאתה לא אכפת מה הם עשו או אמר בלי לגרום הרבה דרמה.

החבר שלך גס בכל שיחה

יש אנשים שחסרים כישורי שיחה ומצליחים להתנהג בגסות בכל מילה שיוצאת מפיו. אולי הם אוהבים לדבר אבל כשאתה מנסה להגיד כמה מילים הם מדברים עליך. או אולי הם פולטים שאלות גסות, זורקים אותך אל מחוץ למשמר.

חסד חברתי הוא מיומנות למדתי, כדי לעזור לחבר שלך על ידי הצגת אותם גבולות מילולית אתה מוצא מקובל. כאשר הם חוצים את הקו, אומרים להם:

"השאלה שלך היא כל כך גס רוח אני באמת אובדת עצות מה לומר."ואז לשנות את הנושא למשהו אחר.

או: "אני תוהה אם אתה רוצה את זה אם מישהו אמר את אותו הדבר לך או לילדים שלך. כנראה שלא. אני מצפה יותר ממישהו כמוך שאני מחשיב לחבר."

החבר שלך מביך אותך עם התנהגותם הגסה

אולי הנפילה הגדולה ביותר של החבר שלך היא שהם חסרים התנהגות חברתית. התנהלות נכונה אינה נוגעת בחיות ובפורמליות, אלא היא מתייחסת לאנשים טוב. כלל הזהב הוא תמיד דבר טוב להתייחס כאשר מדובר בשיפור ההתנהגות שלך.

אבל כאשר החבר שלך מתנהג בגסות (כמו בחתונה, ארוחת הערב שלך, כאשר אתה מציג אותם עמיתים לעבודה שלך), הגיע הזמן לפעול.

ראשית, להבין שאתה לא יכול לשנות אנשים. אם לחבר שלך יש היסטוריה של התנהגות בגסות, עדיף לא להזמין אותם.

אם אתה חייב להגיש הזמנה, להיות מודע רגעים שבהם הם יכולים לפעול בגסות (תופס מיקרופון בחתונה, המציע סיפורים מתרפס ראוי ולא שיחה קטנה בארוחת ערב מסיבה), ולעשות כמיטב יכולתך כדי לעצור את ההתנהגות בהקדם כפי שאתה רואה את זה. שאל את החבר שלך אם אתה יכול לדבר איתם באופן פרטי בחדר אחר ואז לספר להם את ההתנהגות שלהם צריך להפסיק. רק להיות בטוח שאתה להיות ישר בעדינות עם החבר שלך ולא מנסה להביך אותם. (אתה לא רוצה בסופו של דבר כמו אדם גס רק בגלל שאתה מנסה להגן על כולם מפני ההתנהגות של החבר שלך.)

החבר שלך מטפל בך בגסות בבית

כאשר חבר מזמין אותך ולאחר מכן מטפל בך בצורה גרועה, כי גבולות על התנהגות רעילה. שאלת המפתח לשאול את עצמך לפני שאתה מתרגז הוא: האם הם מנסים להיות גסים או פשוט מתנהגים בצורה גרועה?

יהיה עליך לעשות קצת חשבון נפש על זה.

אם הם מנסים להיות גסים, אתה צריך לעזוב את המפלגה בזמן סביר ללא בעיה. אל תתפרץ החוצה או תעשה סצינה באמצע הארוחה. עזבו כאשר ארוחת הערב תושלם ולאחר מכן לתזמן זמן לדבר עם החבר שלך אחד על אחד בהקדם האפשרי לאחר מכן. עדיף לראות אותם באופן אישי כדי לדון על דברים, אבל בקמצוץ, אתה יכול לדבר איתם בטלפון. הימנע אימייל עבור סוג זה של דבר, כי זה קל מדי את המילים ואת הכוונות כדי לקבל misconstrued.

החבר שלך גס לחברים אחרים או לבני משפחה

בעולם אידיאלי, אתה מקווה שכל החברים שלך יסתדרו זה עם זה. במציאות, זה בדרך כלל לא קורה. זה נכון במיוחד אם יש לך מגוון של חברים, כל אחד עם חוויות ודעות שונות.

בעוד החברים שלך אולי לא אוהב (או אפילו אוהב) אחד את השני, הם עדיין צריכים להיות מכובד. אם אתה יודע שאנשים מסוימים יתנגשו, עשה כמיטב יכולתך לא לאלץ אותם יחד. למה להניף את הלהבות כאשר אתה לא צריך?

אבל אם יש אירוע או מצב מסוים שבו כולם הולכים להיות שם, אתה אמור להיות מסוגל לצפות כי החברים שלך יהיה מנומס. אם הם לא, ואתה יכול לשוחח איתם בדיסקרטיות על זה בלי לעשות סצנה או מביך את החבר שלך, למשוך את החבר שלך בצד ולתת להם בעדינות יודעים שהם גסים.

אם אתה לא יכול לדבר איתם בלי לגרום סצינה עצמך, ואז לחכות עד למחרת או כך ולהביא את זה איתם באופן אישי.

מה איתך?

האם אתה מתייחס לחברים שלך בצורה הטובה ביותר שאתה יכול? כולם שונים על מה שהם אוהבים ו לסבול, כדי לכוונן מקרוב כדי לוודא שאתה עושה את החבר שלך מרגיש נוח ככל האפשר.

No Replies to "יש לך חבר גס? הנה חמש דרכים להתמודד עם זה."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 84 = 88