מה לעשות כאשר חברים להתרחק – insightyv.com

מה לעשות כאשר חברים להתרחק

האם שמת לב שחבר פתאום לא יענה לשיחות או לאימיילים שלך? הסימן הראשון שמשהו עלול להיות לא בסדר עם החברות שלך הוא לעתים קרובות כאשר אתה פשוט לא לשמוע מהחבר שלך. יש אנשים שאינם טובים ביוזמת שיחה כאשר משהו לא בסדר, אז אתה צריך להסתכל על סימנים מעודנים כי ידידות שלך עשוי להיות בצרות.

הודעות דוא”ל והודעות טלפון עבור ללא מענה

כאשר החבר שלך פשוט לא מחזיר את ההודעות שלך, זה סימן שמשהו לא בסדר.

עכשיו, החבר שלך יכול פשוט להיות עסוק. או, זה יכול להיות שמשהו לא בסדר. אם הודעות דוא”ל מזדמנים שלך לא מקבלים תגובה, נסה לשלוח הערה ישירה יותר המציין כי אתה מודאג על החבר שלך. אל תשלח הודעה כי הוא כועס או בהנחה, אבל במקום לומר “לא שמעתי ממך עוד קצת ואני מודאג לגביך. הכל בסדר?”

אם החבר שלך אינו מגיב בחזרה לאחר מכן, נסה להתקשר עם אותה הודעה. אם אתה עוֹד לא מקבלים תגובה, יש כמה סיבות אפשריות לגבי מה יכול להיות לא בסדר.

החבר שלך עובר זמן קשוח

אם החבר שלך לא חוזר אליך, זה יכול להיות קל מאוד להניח כי הם כועסים איתך, אבל למעשה, זה יכול להיות שום דבר לעשות איתך בכלל. אולי החבר שלך עובר תקופה קשה ומסיבה כלשהי (מבוכה, בושה, ביישנות) הם לא רוצים לחלוק איתכם. כחבר, אתה באופן טבעי רוצה לעזור, אבל אם החבר שלך לא רוצה עזרה, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מלבד לספר להם שאתה שם בשבילם.

אם תנסה ליצור קשר עם החבר שלך והם לא מגיבים, שלח דוא”ל או כתב יד כתוב שאתה מקווה הכל בסדר ואם הם רוצים לדבר, אתה תהיה שם. החבר שלך יחזור אליך כאשר הם מוכנים.

כאשר החבר שלך כועס איתך

זה יהיה נהדר אם כל החברים שלנו יכול בשלווה לספר לנו כאשר עשינו משהו כדי להרגיז אותם.

במציאות, כולם שונים, והם מעבדים כעס ופוגעים בדרכים ייחודיות. יש אנשים שיכולים לזהות ולטפל במצב מיד. עם אנשים אלה, קל לעבוד דרך נופל.

חברים אחרים, לעומת זאת, יסתלקו בתגובה למשהו שעשינו. אם זה המקרה, הגיע הזמן לבדוק איך אתה כבר לטפל במצב. האם הצמדת לחבר שלך יותר מדי פעמים? האם החבר שלך אמר לך שוב ושוב משהו שהטריד אותם, אבל בכל זאת המשכת לעשות את זה בכל זאת? אם חצית את הקו, האם נתת להם התנצלות נכונה? או פשוט להניח שהכל יהיה טוב יותר בזמן?

לא כולם יסיימו ידידות בצורה דרמטית. לפעמים, כשיש בעיה חוזרת, חבר אחד פשוט יסתלק משום שדיברו על כל מה שיכלו. במקרים אלה, כאשר אתה שולח “האם הכל בסדר?” סוג של דוא”ל, סביר להניח שאתה התעלם.

אולי יש בעיה שבה טינה של החבר שלך כבר הבניין במשך זמן מה והם פשוט לא ביטא את זה לפני. יש אנשים שאינם אומרים דבר מהפעמים הראשונות שהם מרגישים קלושים, רק כדי “להתפרץ” מאוחר יותר. במקרים אלה, ההרגל שלהם עשוי להיות להתרחק ואז לכעוס כאשר אתה לא יודע באופן אוטומטי מה קרה.

כדי לעבוד דרך מצב כזה, לאפשר לחבר שלך לפרוק. לאחר מכן, לחזור על נקודות חבר שלך עשה באומרו, “תן לי לראות אם אני שומע אותך נכון. אתה כועס על X, Y, Z. האם זה נכון? “במקרים אלה, רק לאחר שאתה” לשמוע אותם “יעזור לפזר את המצב.

כאשר אתה והחבר שלך זיהו את הבעיה, אתה יכול לעבוד את זה. לאחר מכן, ודא כי אתה בא עם דרך אחרת לתקשר מנקודה זו קדימה, כך חבר שלך ירגיש נוח לדבר איתך מיד כאשר יש בעיה, במקום למשוך משם.

No Replies to "מה לעשות כאשר חברים להתרחק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.