אתה צריך רוח רפאים החברים שלך?

אתה צריך רוח רפאים החברים שלך?

Ghosting הוא מונח שמקורו בעולם היכרויות מתייחס לאדם אחד פתאום וללא אזהרה לחתוך את הקשר על ידי פשוט נעלמת מהחיים של אדם אחר. הם מסרבים לענות לשיחות או לטקסטים, לחסום אותם על מדיה חברתית, ובעצם להעמיד פנים כאילו מערכת היחסים מעולם לא התרחשה.

אבל רפאים יכולים לחול על כל מערכת יחסים, וזה קורה לידידות הרבה יותר ממה שרובנו רוצים להודות.

איך זה משותף?

כולנו יודעים כי הדרך הנכונה להיפרד עם חבר היא לתקשר הרצונות שלך להמשיך הלאה. למה זה כל כך קשה לעשות את זה? עבור חלק, רפאים היא דרך להימנע מקונפליקט ולהמשיך הלאה ללא טרחה של חבר לשאול שאלות על למה הם להיות מושלך.

סקר שנערך בשנת 2014 מצא ש -11% מהאנשים הודה ברדיפה בזמן זה או אחר, אבל אני מוכן להיות שמספר זה יגדל ככל שיותר אנשים יבינו מה משמעות המונח. האנשים אשר רוח רפאים באופן קבוע לא משקפים כל כך הרבה על מעשיהם, כך הודה שהם עשו זאת בסקר כנראה לא הולך לקרות.

התנהגות פסיבית אגרסיבי ואחריו Ghosting

זה יהיה נהדר אם חבר יכול לבקש את מה שהם צריכים, אבל לעתים קרובות מדי הם מצפים החברים שלהם לדעת. לדוגמה, אתה ממשיך לסלוח לחבר שלהם הערות snarky לך אבל במקום להגיד להם שאתה לא אוהב את זה אתה פשוט נמאס לזה יום אחד להתרחק.

או, כאשר אתה עובר משבר בריאותי או איבד את העבודה שלך צריך את החבר שלך להיות שם בשבילך והם לא, אתה לא קורא אותם על זה כי אתה כבר נפגע. לאחר מכן, כאשר הם עושים משהו אחר כי באגים לך את הקו אתה עושה את רוח רפאים לדהות אותם מתוך החיים שלך.

זה סוג של התנהגות פסיבית אגרסיבית קורה כאשר חבר לא רוצה להטריד עם עבודה קשה של דיבור באמצעות חילוקי דעות או תחומים שבהם ידידות לא טוב, ובמקום מחליטה לעזוב את הידידות.

אבל גם כאשר חבר מתנהג רע, אתה צריך לקחת אחריות על החלק שלך, אשר לא היה תקשורת הצרכים שלך.

למה זה כל כך הרבה

הצד השני של רפאים הוא להיות רפאים. זה דבר אחד כאשר עשית משהו לא בסדר ולהבין למה חבר עכשיו חותך אותך, אבל רוב האנשים אינם מודעים מספיק כדי לעשות זאת. יש מיתוס נפוץ בקרב חברים, כי אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה וכאשר אתה מעל זה, החבר שלך צריך להיות גם. במקרים אלה, אנשים לא מבינים את הסיבות מאחורי ghosting כי הם מושג על ההתנהגות שלהם, גם כאשר חבר אומר להם אחרת.

סיבה נוספת לחברים לקבל רוח רפאים ללא אזהרה היא כאשר הם מכחישים על מצב הידידות שלהם. לעתים קרובות אתה שומע מישהו להתלונן כי הם חשבו שהם חברים טובים כאשר למעשה הם כנראה לא להופיע כחבר או מטופלים מישהו גרוע אחד יותר מדי פעמים ועכשיו החבר שלהם פשוט נעשה.

כאשר הוא עשוי להיות מתאים

בעוד אלה בעולם היכרויות אולי דאגה אמיתית כאשר מישהו רוחות אותם, הייתי טוען כי יש פעמים חברויות שבו אתה לגמרי בתוך הזכות שלך רוח רפאים.

Ghosting עשוי להיות מתאים כאשר:

 • אתה וחבר שלך היו באותו דיון שוב ושוב על ההתנהגות שלהם, והם ממשיכים לעשות את זה בכל מקרה.
 • אתה מנסה לדבר איתם והם פשוט לא ישמע את זה או לא יכול באמת משקפים את עצמם על איך הם באמת.
 • הם בוגדים בך ואתה מסיים את הידידות.
 • יש להם התכתשות מילולית עלייך ואתה מפחד מהמתח שלהם.
 • הם יוצאים לך באינטרנט מדיה חברתית ואז להעמיד פנים שזה לא קרה.
 • הם מכה או לסטור לך ואז כשהם "רגועים" להעמיד פנים כאילו זה לא עניין גדול.
 • אמרת להם אם הם עושים משהו (מה שזה לא יהיה) שוב סיימת, והם עושים את זה שוב בכל מקרה.

הידידות היא מערכת יחסים ללא רצון, ללא הקשר שיש לנישואין. חברים הם בחיים שלך כי הם רוצים להיות, אז אם הם מתנהגים בצורה לא ידידותית כמו, רפאים הוא גם בתוך הזכות שלך. או במילים בוטה יותר, למי יש זמן לאנשים שאינם מתייחסים אליך טוב?

No Replies to "אתה צריך רוח רפאים החברים שלך?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  50 + = 57