כיצד להתקרב לחבר החדש שלך

כיצד להתקרב לחבר החדש שלך

חברים מתחילים ברמות שונות. עם כמה אנשים, אנחנו יכולים להישאר חברים מזדמנים במשך זמן רב, ועם אחרים יש לנו הזדמנות להתקרב. לפעמים חברים יתחברו מהר יותר אחרי שהם יחוו פעילות משותפת, ופעמים אחרות קרבה יקרה באופן טבעי. הקצב שבו אתה האג"ח הוא חלקית עד הנסיבות מעבר לשליטתך (אחרי הכל, כמה אנשים פשוט לא הולכים ללחוץ), אבל אתה פחית לנסות להיות חברים טובים יותר עם מישהו אם אתה מכה אותו ואת רוצה להאיץ את העניינים.

 

לבלות יחד מחוץ לפעילות הרגילה שלך

אם אתה רק רואה זה את זה כלאחר יד (עבור דברים כמו משחקי בייסבול של הילד שלך או מועדון הספר החודשי), אתה לא בונד כמו חברים קרובים. כדי שתהיה ידידות משמעותית, אתה צריך לעשות דברים מחוץ למקום שבו פגשת לראשונה. דרך לגרום לזה לקרות היא לשאול את החבר הפוטנציאלי שלך לפגוש אותך לקפה או לארוחת צהריים. פעילות קצרה (כמה שעות או פחות), אך מאפשרת שיחה היא הדרך הטובה ביותר להכיר אותה טוב יותר בתחילה.

שאל אותה על עצמה

אנשים נהנים לדבר על עצמם, אבל ידידות חדשה, זה חשוב במיוחד כדי לקבל הבנה של חבר שלך. על ידי הבנת מה שהיא אוהבת, מה מניע אותה, ואיך אתה יכול לעזור להפוך את חייה לקלים יותר, אתה תהיה להגיע ללב מה גורם לה לתקתק. חשוב שתקשיבו באמת בשלבים הראשונים של הידידות, ולא רק תקשקשו את השאלות בזה אחר זה כדרך לעשות שיחה.

על ידי שמיעה מלאה מה החבר שלך אומר, תוכל להרים על הצרכים הרגשיים שלה.

כמה שאלות טובות לשאול בהתחלה כוללים:

 • איך אתה אוהב את מועדון הספר עד כה?
 • מה גרם לך לרצות להצטרף לקבוצה?
 • ספר לי על משפחתך. יש לך ילדים?
 • מה אתה אוהב לעשות בזמן הפנוי שלך?
 • איך הגעתם לקו העבודה שלכם?

כפי שהיא עונה, לשים לב לשפת הגוף שלה. לדוגמה, אם אתה שואל על הילדים והיא מחייכת ומתלהבת, אבל אומר שהיא עדיין לא יש להם, רוב הסיכויים שהיא מנסה או מצפה לשעה שבה היא הופכת לאם. אם היא משתהה או מתבוננת בעצב בעיניה, הנושא עלול להיות מכאיב, אז לדרוך בקלות. למד לנווט את הרגשות המעורבים בשיחה כמו המילים שנאמרות. (הנה עוד כמה שאלות שיכולות להצית שיחה טובה).

שתף דברים על עצמך

אתה לא יכול פשוט לשאול מישהו שאלות ומצפים להתקרב אליהם. אתה צריך לחלוק tidbits על החיים שלך גם כן. למעשה, עושה זאת לעתים קרובות יכול לעודד את החבר שלך להיפתח גם כן.

עם זאת, יש הבדל בין מדבר על החיים שלך בצורה מזמינה השיחה ואת השלכת טון של מידע אישי זה משאיר אנשים לא נוח. שתף דברים במינונים קטנים, והשתמש בסיפורים אישיים כדי לעזור לחבר החדש שלך להבין את הנסיבות בנוגע לאירועים שאתה מדבר עליהם. אם אתה מרגיש שהדברים שאתה משתף גורמים לאנשים להיות שקטים, אז חזור עד שתכיר אותם טוב יותר. שתף במקום זאת משהו אחר על עצמך.

אם אתה מרגיש שהלכת רחוק מדי בחשיפת משהו, לעשות את זה אור. תגיד משהו כמו, "יותר מדי TMI, נכון?" או "סליחה, האם אתה בטוח שלא ביקשת ממני לשתף את הסיפור המביך ביותר שלי?" ביצוע בדיחה על זה יסייע לך לקבל את החבר החדש שלך בחזרה על המסלול ולהירגע את מצב הרוח.

ליזום שיחות ודוא"ל

בהתחלה, אתה עשוי לגלות כי אתה אחד שצריך לעשות את כל המאמץ כשמדובר מקבל יחד. זה לא יוצא דופן עבור חברויות חדשות להסתמך על היוזמה של האדם שבאמת רוצה את הידידות ביותר. זה לא כי האדם שאתה מנסה להיות חברים עם לא מעוניין, אבל אתה לא על המכ"ם שלהם עדיין כחבר. אז כאשר הם הולכים על היום שלהם, הם לא חושבים על תזמון זמן איתך.

אתה, לעומת זאת, יש את המטרה של קבלת חברים חדשים (או במיוחד, זו ידידות מסוימת) על החזית של המוח שלך.

כתוצאה מכך, סביר להניח שאתה עושה את המאמץ בהתחלה. זה יכול להיות קשה תמיד להיות אחד להתקשר או דוא"ל המציע לקבל יחד. ההיגיון היה אומר לך שכאשר אתה מציע ארוחת צהריים, החבר שלך צריך לקחת בתורו ולעשות את זה בפעם הבאה, אבל בהתחלה, זה כנראה לא יקרה. ככל שהזמן עובר, הידידות שלך תיפול על בסיס עוד יותר, אבל בהתחלה תצטרך להשקיע יותר מאמץ. אל תתייאש. זה הכל חלק מלהיות חברים טובים יותר עם מישהו.

No Replies to "כיצד להתקרב לחבר החדש שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 5 = 3