כאשר החבר שלך נסחף ממך

כאשר החבר שלך נסחף ממך

לא כל ידידות מסתיימת בדרמה ובוויכוחים. כמה חברים פשוט זז רחוק יותר ויותר מבחינה רגשית, עד היחסים שלהם לא דומה בימים הראשונים של החברות שלהם בכלל.

בדיוק כמו בשותפויות רומנטיות, חברים יכולים למצוא את עצמם נסחפים פתאום, בלי הסבר או חזרה. במקרים מסוימים, שני חברים יכולים לחזור יחד בזמן אבל באחרים, נסחף מושך חברים עד כה, כי החברות שלהם נגמרה.

למה חברים להיסחף

לא כל ידידות אמורה להישאר בחיינו לנצח. למעשה, רוב החברויות מסתיימות בשלב מסוים, מסיבות שונות. חברים יכולים להיסחף זה מזה כי חייהם משתנים פתאום (כמו במקרה של עבודה חדשה, נישואין או תינוק), או כאשר הם כבר לא חולקים את אותם דברים משותפים.

סיבה נוספת להיסחף חברים היא חוסר אמון. כאשר חבר אחד מתנהג בצורה גרועה, מראה חוסר כבוד (מדבר על האחר, לא מקשיב, או מתרפס), או מרכל על החבר, האמון פוחת עד כדי כך שהחבר האחר מרגיש מוגן סביבם.

אתה לא יכול להיות ידידות אמיתית כאשר אדם אחד הוא גם מפחד להביע את עצמם או לדבר על חייהם מחשש כי המידע יהיה לרעה או גרוע מזה. אמון בסופו של דבר נשבר וחבר אחד יהיה להתרחק השני.

במקרים אחרים, עם זאת, שני חברים פשוט פשוט לגדול בנפרד. זה אופייני לחברים קרובים במהלך פעמים מרכזיות בחיים, כמו במהלך שנות הלימודים או כאשר אתה מתחיל עבודה חדשה.

ואז, עם שינוי חייהם, כך גם החברות שלהם.

כאשר אתה לא רוצה לשנות את הידידות

אתה יכול להיות אחד תוהה מה קרה הידידות שלך כשאתה רואה חבר נסחף משם. אתה יכול לנסות לראות אם עשית משהו לא בסדר, אבל אם חבר כבר מושך מהסיכויים הם כבר החליטו שהם לא הולכים לפצות איתך או שהם סולחים לך אבל עדיין מאמינים הידידות נגמרה.

יותר סביר, תצטרך לקבל את הדברים משתנים אם החבר שלך נמצא במקום רגשי אחר עכשיו. אין צורך לסיים רשמית ידידות כי יש נסחף בנפרד. למעשה, עדיף לתת לו להיסחף כי אם אכפת לך האדם רוצה להיות חברים שוב, יש סיכוי כי ידידות יכול להיסחף בחזרה שוב שנים לאורך הדרך. הכל תלוי באנשים ובנסיבות החיים הכרוכות בכך.

אם אתה מחליט רשמית לסיים את הידידות על ידי אומר לחבר שאתה לא רוצה לראות אותם שוב, החבר שלך כנראה לא להתווכח או לנסות לסיים את הדברים על הערה אדיב. אתה פשוט תעשה עם ידידות וזה כנראה לא יחזור יחד שוב.

קבלת דרישת חברים

קשה לוותר על ידידות כלשהי, בייחוד כזו שמסתובבת בסוף. אבל כל ידידות מוסיפה משהו לחיים שלך, אז מעריך את החבר שלך במשך זמן רב הם היו בחיים שלך ועל מה שהם לימדו אותך. כל חבר מלמד אותנו קצת על עצמנו.

כדי לקבל את הידידות שלך כי יש נסחף בנפרד, יודע שאתה יכול לסגור את עצמך לבד. אתה לא צריך "hash את זה" עם חבר כדי נפשית להיפרד.

הרשה לעצמך זמן להתאבל, כי יהיו רגשות עצובים כי אתה צריך להרגיש ולעבוד, אבל לא להכות את עצמך על העובדה כי ידידות נגמר. תשמח שזה קרה.

No Replies to "כאשר החבר שלך נסחף ממך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    80 + = 82