יש לך גנב חבר בחיים שלך? הנה איך לטפל בהם – insightyv.com

יש לך גנב חבר בחיים שלך? הנה איך לטפל בהם

לכולנו יש לפחות ניסיון אחד בחיינו, שבו חבר Stealer ניער את היחסים שלנו. זה קורה בדרך כלל כאשר אתה מציג חבר אחד למשנהו, אבל אז האדם הזה מפתה את החבר שלך ממך, אז בסופו של דבר, שניכם כבר לא חברים. חבר stealers יכול לעשות את זה רק עם חבר אחד או ללכת אחד על אחד וללכת דרך כל רשימת החברים שלך. 

גנב חבר (או רבים, גנבים) הוא מישהו שמסתובב איתך או באינטרנט או באופן אישי על מנת לפגוש את החברים שלך.

הם רוצים שהחברים שלך יהיו שֶׁלָהֶם חברים. הם עשויים לעשות את זה כי הם חסרים חברים עצמם, או כי הם מרגישים המעגל החברתי שלך יכול להועיל להם בדרך כלשהי. אולי יש לך חברים בעלי השפעה או שאתה מכיר אנשים שיש להם “in” כי הוא אטרקטיבי להם.

כיצד לזהות גנב לחבר

אנשים לגנוב חברים לעתים קרובות יש הרבה דברים במשותף. הם בדרך כלל לא מעוניינים בך באופן אישי, ובכל זאת באותו זמן הם מנסים להתקרב אליך מהר מאוד. הם עשויים לנסות לתזמן הרבה זמן איתך ברגע שהם יגלו שאתה מכיר מישהו שהם רוצים להיות חברים.

גנב חבר יהיה:

  • נסה לתזמן זמן לבד עם החברים שלך מאחורי הגב.
  • זרוק את שמך לחבר שלך במאמץ לעקוף את ההוצאות יותר זמן איתך.
  • כבר לא תהיה מעוניין בך ברגע שהם בהצלחה להיות חברים עם החבר שלך.
  • תן לחבר שלך את הרושם כי עודד אותם להיפגש כאשר לא.
  • לא להיות כנים באמת כמו שהם מכירים אותך.

גנבי חברים הם אופורטוניסטים, אז אם הם יגלו שאתה מתכנן לפגוש את החבר שלך לארוחת ערב או לאירוע אחר, הם ינסו לקבל הזמנה ממך.

לגנוב חברים כדרך להפוך חברים

יש אנשים שמציעים לגנוב חברים כדרך ליצור חברים חדשים.

אני לא אחד מאותם אנשים! גניבת חברים היא התנהגות שגורמת לך לבוא כמשתמש ולא אדם אכפת באמת. כאשר החשיבה שלך מכוונת כלפי “גניבת חברים”, אתה מתמקד יותר במפגשים עם אנשים אחרים, וזה מגדיר את הרגשות הפגועים ואת היחסים הלא-אותנטיים. במילים אחרות, אם אתה משתמש במישהו מכל סיבה שהיא (לפגוש אנשים או לא), רוב הסיכויים שאנשים אחרים ירצו להימנע ממך.

עכשיו, אחרי שאמרתי את זה, זה בהחלט סביר לפגוש אחרים דרך החברים שלך אם אתה עושה את זה באופן טבעי. המטרה צריכה להיות לפתח את הקשר עם החבר שלך, לא על מה החבר שלך יכול לעשות בשבילך. אם אתה באמת לגדול ידידות שלך, כמובן חבר שלך הולך להכיר לך את האחרים.

כיצד להכיר את ידידיך

אם אתה מקבל הציג למישהו חדש, להיות מודע של מתנהג כמו גנב חבר. ודא כי כאשר אתה הראשון להכיר את החבר של החבר שלך, אתה עושה את זה דרכם במקום לבד. כמו כן, לעולם לא לנסות לחתוך את החבר שלך מתוך תערובת. תמיד לכלול את החבר שלך בכל המפגשים.

ככל שהזמן עובר, אתה תהיה חברים טובים יותר עם חבר של חבר שלך, וכתוצאה מכך, אתה לא צריך להיות זהיר. אדם זה באמת יהפוך לחבר שלך.

אבל כלל הזהב חל כאן. לעולם אל תדבר על החבר שלך מאחורי הגב שלהם, במיוחד לא לחבר שלהם. מעריך את ההזדמנות שפגישה חבר חדש מהחבר שלך מספק לך, אבל לא מעל.

ההבדל העיקרי בין stealer חבר ומישהו פשוט פוגש אחד החברים שלך מכה אותו באופן טבעי היא הכוונה. הם לא אכפת לך הרגשות שלך וכאשר הם לפתות חברים מן המעגל הפנימי שלך הם מרגישים טוב במיוחד על עצמם. אלה סוגים של אנשים הם חברים רעים שיש להם כי הם אנוכיים מדי אי פעם באמת איכפת לך. 

גנבי הידידים מחפשים אנשים שהם יכולים להציק להם למטרותיהם, ואף על פי שהחברות שהם גונבים לא יחזיקו מעמד, הם יותירו אותך מרגיש נבגד על ידי החברים שעזבו אותך. אם אתה מתנהג כמו stealer חבר, תסתכל על הפעולות שלך ולעשות תיקונים, כך שאתה יכול להיות חברויות אמיתיות במקום.

No Replies to "יש לך גנב חבר בחיים שלך? הנה איך לטפל בהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.