כיצד להגדיר ברומנס או ידידות בין החבר ‘ה – insightyv.com

כיצד להגדיר ברומנס או ידידות בין החבר ‘ה

המונח bromance משמש כל כך הרבה בזמן האחרון כי על מנת להגדיר את bromance עכשיו אנחנו צריכים להרחיב את המשמעות. בהתחלה, ברומנס הוגדר כידידות בריאה ומאובטחת בין שני בחורים הטרוסקסואליים. הגברים היו בדרך כלל רווקים, אם כי פעמים רבות המשיך ברומנס גם כאשר אחד הבחורים היה במערכת יחסים.

הגדרה זו השתנתה כדי לכלול כל שני בחורים קרובים ידידות ללא קשר הנטייה המינית שלהם.

ברומנס יכול להתחיל בהערצה למשהו שהאדם השני עושה, כמו היכולת שלו לירות בחישוקים, לדבר עם נשים, או להצליח בעסקים. הגברים נהנים להסתובב אחד עם השני עד כדי כך שהוא הופך להיות התאהבות (לא סקסואלית).

התקשורת משתמשת לעתים קרובות במילה bromance כדי לתאר שני אנשים שפגשו רק מי להסתדר. כך, למשל, במארס 2016, כאשר הנשיא אובמה שוחח עם ראש ממשלת קנדה, ג’סטין טרודו בבית הלבן, כותרות התקשורת בכל מקום הכריזו כי השתיים היו במצב של ברום. סלבריטאים כמו ג’סטין טימברלייק, אנדי כהן, וויל פראל הם גם אמר להיות ב bromance עם חברים קרובים שלהם, זכר.

מה זה ברומנס באמת

מקור המילה מגיע משילוב של “האחים” (חברים או אחים גברים) ורומנטיקה. באופן אידיאלי, bromance קורה רק כאשר שני בחורים נפגשים רק להסתדר נהדר כל כך שהם מפתחים את זה מיידיות, אהבה אפלטונית אחד לשני.

את השורה המשותפת אתה שומע עם bromance? אני אוהב אותך, בנאדם!

Bromances נקראים גם “אדם מוחץ” בגלל רמת החיבה החבר ‘ה להרגיש אחד את השני. לפעמים הגברים נהנים לבלות זמן רב כל כך שהם מעדיפים להסתובב עם “האיש שלהם למחוץ” יותר מאשר אחרים משמעותיים שלהם.

המפתח השני? החבר ‘ה מעורבים ב bromance כל כך שמחים להיות חברים שהם לא אכפת לקבל מקניט. הם מאוהבים בחברות שלהם.

לחגוג את זה

איזה סוג של פעילויות אתה משתתף אם אתה ב bromance? בדרך כלל, פעילויות “ברומנטיות” לא כוללות את הנערות בחייך ולהתמקד בדברים שאנשים אוהבים לעשות, כגון השתתפות באירוע ספורטיבי, יש כמה בירות, לשחק כמה חישוקים, או משהו כזה. סוג של פעילות באמת לא משנה כי הנקודה של מערכות יחסים אלה היא כי הזמן שבילה יחד הוא מהנה ביותר.

2009 הסרט אני אוהב אותך, בנאדם – חיטטתי ברעיון של מציאת החבר הכי טוב לגבר כדי לעמוד בחתונה. הקו הגיע מסדרה של פרסומות באדווייזר ב -1995, שהראה בחור שזכה לקבל בירה של מישהו. הוא היה בוכה דרמטית, “אני אוהב אותך, גבר” כתחבולה לקבל את המשקה, אבל הקו תקוע בחברה ועזר להכניס את התנועה “bromance”.

בעולם הטלויזיה, אולי אין ברומנס גדול יותר מזה שבין ג’.ד. לבין טורקי סקראבס. ג ‘יי הוא רופא רגיש לחלוטין עם הרגשות שלו. הוא לא מפחד להראות את חברו הטוב ביותר טורק כמה הוא אוהב אותו. בפרק אחד, הם שרים, “גיא אוהב.

זה כל מה שיש “.

אולי הדבר הטוב ביותר על bromance הוא כי האנשים המעורבים נוטים להיות בטוחים מאוד עם עצמם, ועל קשר עם הרגשות שלהם. זה עוזר להם יותר חברויות להשלים עם בחורים אחרים, וגם עוזר להם להתייחס לנשים בחיים שלהם.

אם הבחור שלך הוא ברומנס

אם האיש שלך נמצא ברומנס, תהיה מאושר בשבילו. הברונזה של האיש שלך עשויה למעשה לעזור לו לזהות ולדון ברגשות איתך לעתים קרובות יותר מאשר אחרת. Bromances הם לא מינית לחלוטין אפלטונית, ולכן זה לא חייב לבוא בין הרומנטיקה שלך.

האיש שלך יהיה כנראה צריך קצת זמן להיות עם החבר שלו מדי פעם, אשר ייתן לך זמן להסתובב עם החברים שלך. אל תיפגע אם הוא וחברו רוצים לילה בלעדיך. ידידותו תעזור לו לשמור על איזון חיים בריא.

No Replies to "כיצד להגדיר ברומנס או ידידות בין החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.