יש לי חבר שחוזר על עצמו הרבה? הנה מה להגיד להם

יש לי חבר שחוזר על עצמו הרבה? הנה מה להגיד להם

ללא שם: עצור אותי אם שמעתם את זה לפני! לעתים קרובות מאוד, כך חבר יפתח סיפור שהם חושבים שאולי הם סיפרו לך אבל לא זוכר. רוב הסיכויים הם, שמעתם את הסיפור שלהם לא רק פעם אחת אלא כמה פעמים. למה חברים חוזרים על עצמם? וחשוב יותר, איך אתה יכול להתמודד עם הרגל זה? הנה כמה עצות.

החבר שחוזר כי אין להם חיים

יש אנשים שאין להם הרבה קורה בחייהם, והם חוזרים על עצמם כי יש להם רק אחד או שניים סיפורים שהם חושבים שאנשים רוצים לשמוע.

אם הם חסרים חיים, הם כנראה חסרים חברים, יותר מדי, אז ללכת על אנשים אלה בקלות. נסה בחן לשנות את הנושא או לבקש מהם לעשות כמה פעילויות חדשות איתך, כך שהם יהיו כמה סיפורים חדשים לספר.

אנשים שחוזרים על עצמם כי הם אוהבים לדבר

כמה חברים הם מספרי סיפורים. הם על הצד המוחצן וליהנות מדברים, כך סיפורי הכי טוב שלהם הם אמרו שוב ושוב. אחת הדרכים להתמודד עם מספר סיפורים חוזר היא לומר:

"זה סיפור נהדר באמת, אני מסכים. שמעתי את זה כל כך הרבה פעמים עכשיו אני מרגיש כאילו אני יכול לספר את זה בעצמי. "

אוֹ:

"זה אחד הסיפורים הכי מצחיקים שסיפרת לי אי-פעם. אני זוכר את זה בפירוט ".

אם מישהו נהנה לדבר, הם לא יחשבו שום דבר לספר סיפור כזה גם אם אתה להצביע על זה להם, הם עלולים לא להפסיק, חושב שאתה נהנה לשמוע את הסיפור כמו שהם נהנים לספר לך את זה. עבור אנשים אלה, תצטרך פשוט לקבל את זה זה הרגל אתה לעולם לא לשבור אותם.

אנשים שמרכזים את עצמם

עבור חלק, שיש חברים פירושו יותר אנשים כדי לספק להם, וזה כולל האזנה לסיפורים שלהם. חברים אנוכיים מרגישים שהכל איכשהו עליהם, ויש להם כישרון להפוך כל שיחה אליהם, לא משנה מה זה. לאנשים האלה לא אכפת אם שמעתם סיפור קודם כי הם חושבים שכל סיפור עליהם שווה להקשיב שוב ושוב.

חברים אנוכי, באופן כללי, קשה להיות בסביבה כי הם חוסר השתקפות עצמית, כך יהיה לך קשה לקטוע אותם או לגרום להם לשנות את הנושא.

חברים שלא מרגישים

אם יש לך כמה אתגרים כשזה מגיע להקשיב לחברים, אתה עשוי לגלות כי אנשים חוזרים על עצמם כי הם לא יכולים לסיים את הסיפור, או כי הם פשוט לא מרגישים כאילו אתה שומע אותם.

הם עשויים להתחיל מחדש סיפור מהתחלה בפעם הבאה שתראו אותם, וחושבים שבגלל שלא נתתם להם לסיים לא שמעתם על זה. הקשבה היא מיומנות שפותחה עם הזמן, אז עבור חברים אלה לנסות לעשות עבודה טובה יותר של הקשבה אקטיבית.

כולנו צריכים לעבוד על הזיכרון היעד שלנו

כשמדובר בתקשורת, אנחנו נוטים יותר לזכור איפה שמענו משהו (העיתון, חבר אחר) מאשר למי שאנחנו אומרים משהו. זה נקרא זיכרון היעד שלנו, אשר מחקר אחד נמצא היה "חלש יחסית" והוא יכול לגרום לחבר לחזור על משהו שוב ושוב.

בעוד אנו יודעים כי חזרה על עצמנו יכול לקרות, אנחנו לא בדיוק יודעים למה. אולי הדגש באיסוף מידע הוא על המקורות שלנו. אם נחזור על משהו אנחנו רוצים לוודא שהמקום שאנחנו מצטטים הוא בעל מוניטין, אז אנחנו זוכרים איפה שמענו את זה כדי לתקוף את הקטע הזה של עדויות לסיפור שאנחנו מספרים.

לא משנה למה אנחנו חוזרים על עצמנו, אנחנו צריכים להשתפר לכבד את תשומת הלב שהחברים שלנו נותנים לנו על ידי הוספת סיפורים חדשים ומידע לשיחות שלנו. זיכרונות הם דבר אחד, לחזור על סיפור ללא סיבה אחרת. אם אתה מקשיב למשדר, לך על זה בקלות, אבל תן להם לדעת ששמעת את הסיפור שלהם כבר. שאל אותם מה חדש במקום.

No Replies to "יש לי חבר שחוזר על עצמו הרבה? הנה מה להגיד להם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 + = 22