יש לך חבר שמרמה? הנה איך להתמודד עם זה | insightyv.com

יש לך חבר שמרמה? הנה איך להתמודד עם זה

יש לך חבר שמרמה? הנה איך להתמודד עם זה

בעולם אידיאלי, החברים שלנו מאשרים את הדברים שאנחנו עושים ותומכים בנו. אבל יהיו פעמים כאשר חברים יכולים להיות בעיה עם אחת האפשרויות החיים שלנו, וזה יכול לגרום לסכסוך. אחד האירועים הנפוצים ביותר כרוך בגידה. אם חבר בגידות, אתה עדיין יכול לעמוד מאחוריהם?

בגידה שינויים חברויות

כאשר אנו הופכים לחברים עם מישהו, אנו מאמצים את אישיותם ואת המוזרויות שלהם, כך שזה הגיוני כי בוגד על בן הזוג או השותף היה לשנות את החברות.

תכונות האישיות שהערכנו פעם בחברנו (כגון יושר ונאמנות), יכולות להשתנות בעיני חבר.

יותר מזה, אם החבר שלך מבקש ממך לכסות אותם לגבי הבגידה שלהם, הם מנצלים את הידידות שלך. לבקש ממך לשקר בשמם דוחף את הגבולות המקובלים של ידידות בריאה.

הימנע חקירת החבר שלך

למרות האמונות האישיות שלך, זה לא בסדר לחקור את החבר שלך או ללחוץ כדי לקבל פרטים על הרומן שלהם. אתה יכול להגיד להם שאתה מאוכזב בהתנהגות שלהם אבל באותו זמן, זה לא התפקיד שלך לשפוט אותם. גישה טובה יותר היא להסביר למה אתה נגד בגידה, כגון הנישואין של ההורה שלך הסתיים על רומן, היית מושפע על ידי בגידה באופן אישי, אתה מרגיש שזה לא הוגן לבן הזוג שלהם, או שאתה עדים ליחסים של חבר של חברים על רמאות.

טיפים נוספים לחשוב עליהם כוללים:

 • אל תעלה את ההיסטוריה הרומנטית של ידידך. אומר “אתה תמיד להרים מפסידים!” או “למה אתה לא יכול למצוא מישהו מתאים יותר?” לא יעזור למצב.
 • אל תציע תחזיות, כגון “אתה יודע שזה יסתיים רק בכאב לב” כי עמוק בתוך החבר שלך כבר יודע את זה.
 • אל תכעס. בגידה היא נושא אישי מאוד, ואתה עלול להרגיש מריר כלפי החבר שלך, אבל מנסה להישאר רגוע אז החבר שלך יודע שיש להם מקום לבוא כאשר הם צריכים לדבר.

  כבוד לערכים שלך תוך תמיכה החבר שלך

  אם חבר שלך בגלוי אומר לך שהוא או היא בוגדת על אחרים משמעותי שלהם, אתה צריך להיות כנים לספר להם איך אתה מרגיש לגבי זה. בעוד חבר שלך יכול לטעון כי “זה לא העסק שלך,” זה רָצוֹן להשפיע על החברות שלך בדרך כלשהי אם אתה קרוב. אנחנו נעשים חברים עם אנשים שחולקים את הערכים שלנו ואת השקפת עולמנו, אז אם מישהו שהכלל לתוך המעגל החברתי שלנו הוא בוגד, זה ישנה את הדרך בה אנו רואים אותם.

  אם אתה מכיר את בן / בת הזוג של בן / בת זוגך, הדבר מסבך את המצב עוד יותר. החבר שלך שם אותך במצב קשה על ידי לספר לך על הרומן שלהם. כדי לתמוך בחבר שלך ועדיין לשמור על הערכים האישיים שלך, ספר לחבר שלך כי:

  • אכפת לך מהם ולא שופט אותם.
  • אתה מרגיש מאוד על בגידה, ובזמן שאתה תומך חבר שלך ייתכן שיהיה עליך להתרחק עצמך ההתנהגות שלהם. (הערה: אתה מרחיק את עצמך מן התנהגות ולא חבר שלך.)
  • אתה רוצה לעזור לחבר שלך יהיה שם בשבילם אם הם צריכים לדבר על דברים.

  ייתכן שיהיה עליך לבלות זמן מחוץ לחבר שלך במשך זמן מה. ודא כי חבר שלך יודע שאתה עושה את הבחירה כי אתה לא רוצה להיות משויך ההתנהגות שלהם, אבל אתה מקווה שאתה יכול להיות שני חברים טובים שוב איפשהו לאורך הקו.

  אם החבר שלך מגיע בסופו של דבר אליך אחרי הרומן צריך לדבר, להימנע מלומר “אמרתי לך” ובמקום להתמקד האזנה ועזרה להם.

  No Replies to "יש לך חבר שמרמה? הנה איך להתמודד עם זה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   35 + = 41