האם אתה בתוך ידידות לא מאוזנת? הנה איך לספר | insightyv.com

האם אתה בתוך ידידות לא מאוזנת? הנה איך לספר

באופן אידיאלי, חברים צריכים לתת ולקחת שווה במידה שווה על מנת לקיים ידידות מאוזנת. זה אומר ששניהם רוצה הידידות, שניהם מעריכים את האדם האחר, ושניהם נותנים את הזמן ואת עצמם. כאשר אדם אחד יש לבש יותר רגשית במערכת היחסים, זה יכול להיות קשה ברמות רבות.

בעוד סוגים אלה של מערכות יחסים עשויים לספק רצון זמני לחברות, בסופו של דבר הם יישברו. זה יכול לעזוב את האדם, כי לשים יותר מאמץ לתוך ידידות תחושת עצוב, בשימוש, כועס, או כל שילוב.

שתיים women ignoring another woman on the same couch

JGI / ג ‘יימי גריל / Blend Images / Getty תמונות

כל ידידות עובר פעמים כאשר אדם אחד עושה יותר (יצירת קשר עם החבר השני יותר, תזמון דברים, לוקח יותר זמן) מאשר האדם האחר. עם זאת, זה צריך להיות זמני, כמו כאשר חבר אחד הוא רק עסוק כרגע ולא מסוגל להקדיש את אותה כמות של זמן למערכת היחסים.

אבל כאשר ידידות היא לא מאוזנת, זה אומר כי הנורמה היא עבור אדם אחד להיות יותר השקיעו במערכת היחסים. אולי ידידות היא לא מאוזנת מההתחלה ואולי זה קורה בהמשך הדרך. 

סימנים של חברות לא מאוזנת כוללים:

 • אדם אחד שוב ושוב צורך להתקשר או דוא”ל כדי לקבל תגובה מהאחר.
 • חבר אחד לא יצר קשר עם האחר אלא אם כן הוא זקוק לטובה.
 • אדם אחד על פי גחמה של השני במונחים של תוכניות, תדירות המפגשים, ופעילויות.
 • אדם אחד שמדבר על השני על הבעיות שלו, אבל אז לא מקשיב כאשר החבר שלהם צריך משהו.

המאפיין העיקרי של ידידות לא מאוזנת הוא עקביות. בידיים לא מאוזנות, אדם אחד שוב ושוב “שומר על החברות הולך” בעוד השני נראה אכפת פחות על מערכת היחסים.

02
של 03

מדוע צדדים חד צדדיים מתרחשים

אתה עשוי לתהות למה מישהו היה לשים מאמץ לתוך ידידות כאשר אדם אחר פשוט לא נראה אכפת. ישנן מספר סיבות מדוע חברויות חד צדדיות להתרחש. בדרך כלל אדם אחד:

 • בטעות מאמינים שהם חברים ואילו השני חושב שהם מכרים. 
 • הוא בודד ונואש לחברים.
 • מרגיש שלכל אחד יש צד טוב יבלה את הזמן כדי לראות אם זה נכון עם החבר החדש שלהם.
 • מאמינה כי היחסים mentoring שלהם חצה לידידות.
 • האם מעריץ של סלבריטי או מישהו על מדיה חברתית וחושב שיש להם ידידות כאשר הם לא.

אם אתה אחד שמאמין שאתה נותן יותר לידידות, לקחת קצת אחריות למה זה יכול להיות נכון. אתה צריך לבחון את הפעולות שלך ואת הציפיות כדי לוודא שאתה לא הניח קרבה על הידידות שלך כי הוא לא שם.

03
של 03

כיצד לסיים ידידות חד צדדית

החלק הגדול על חברויות לא מאוזנת היא כי הם מאוד קל להתרחק. אם אתה אחד לשים את המאמץ לשמור על קשר, פשוט לעצור ולהמשיך הלאה כדי למצוא חברים אחרים. לעתים קרובות מאוד חברויות חד צדדיות, החבר נספג עצמי אפילו לא שם לב או אכפת מספיק כדי ליצור איתך קשר כדי לברר מה העניין.

אם החבר שלך עושה איתך קשר בשלב מסוים, להיות זהיר עם כמה מאמץ אתה מכניס את הידידות הולך קדימה. ייתכן שאתה מתמודד עם מישהו שימשיך להשתמש בך או גרוע מזה, מישהו פשוט לא מקבל איזו ידידות היא על כל. אם אתה מוצא את הידידות שלך מיד נופל חזרה למצב לא מאוזן, להמשיך הלאה מאותו אדם לתמיד.

No Replies to "האם אתה בתוך ידידות לא מאוזנת? הנה איך לספר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  41 − 37 =