אתה צריך לדאוג אם אין לך חבר הכי טוב? – insightyv.com

אתה צריך לדאוג אם אין לך חבר הכי טוב?

האם זה מוזר אם אין לך חבר טוב? אם יש לך אחד, אתה בטח יודע שיש כמה עליות וירידות עם זה. אם אתה מחפש אחד, אתה עלול להרגיש כאילו דברים פשוט לא נורמלי. אבל אין צורך אחד החבר הכי טוב זה לא משהו לדאוג. מחקר אחד בבריטניה מצא כי אחד מכל עשרה אנשים אין חברים קרובים או מישהו שהם היו קוראים לחבר הכי טוב.

איך יחסים החבר הטוב ביותר מעוצבים בדרך כלל

הרעיון של חבר אחד הטוב ביותר מגיע בעיקר מילדות כאשר עודדו אותנו להתחבר עם ילד אחר בשכונה או בכיתה שלנו.

אנחנו נוטים להישאר עם זה אדם לא משנה מה, אשר יכול להיות דבר טוב. זה מלמד אותך איך לתקשר, לסלוח, ולהעריך את הידידות שלך. אבל יכול להיות גם downside. 

כמה מחנכים והורים מרגישים שעידוד ילדים להיות חבר טוב הוא טעות. אפשרות טובה יותר, הם מרגישים, היא לעודד חברויות בקבוצות גדולות יותר. אין צורך בחבר הטוב ביותר פירושו שהילדים יהיו רכושניים פחות של חברויות שלהם, אשר במקום לעודד את besties לפגוש אנשים אחרים ולגדול עם מצבים חברתיים שונים. 

מה עוד, זוכר כאשר היה לך חבר הכי טוב והם עברו משם? הייתם הרוסים, וחלק מההרגשה הזאת נובעת מהעובדה שלא פיתחתם חברויות רבות אחרות. לכן, כאשר החבר הטוב ביותר שלך נעלם היית לבד והרגשת כמו אאוטסיידר עם חבריך לכיתה. 

אין צורך אחד החבר הכי טוב רגיל

לא לכל אחד יש חבר הכי טוב בחיים, וזה בסדר.

יש אנשים שיש להם כמה חברים קרובים שנותנים להם אהבה ותמיכה, אבל אף אחד מהם הם לא ישקלו הטוב ביותר חָבֵר. המפתח הוא לא לחשוב במונחים של “נורמלי” כי אין שתי חברויות זהים. יש אנשים שיש להם חברים שונים הם יכולים לצאת עם או לדבר, בעוד אחרים מעדיפים יש אדם אחד הם יכולים להמשיך לסמוך על להיות עם.

זה עניין של העדפה אישית ואולי אפילו מזל. אתה יכול לברך על החבר הכי טוב שלך לתוך החיים שלך, אבל אם אתה פשוט לא מצאתי אדם שיתאים את הצעת החוק אתה לא יכול להכריח ידידות למעמד “הטוב ביותר”. אתה לא צריך לדחוף או למהר ידידות כי כל אחד יש קצב ייחודי משלהם. עם כמה אנשים, אנחנו הקשר במהירות עם אחרים אנחנו נשארים מכרים במשך זמן רב ואולי אף פעם לא להתקרב יותר מזה. 

במקום זאת, הערך שלך מכרים וחברים מקרית

אם אין לך חבר הכי טוב עכשיו (ואתה רוצה אחד), לא הנחה את החברים מזדמנים אשר נמצאים בחיים שלך עכשיו. אתה לא יכול להכות אותו עם מכר אבל אדם זה עשוי להציג לך למישהו אחר שיכול בסופו של דבר להיות החבר הכי טוב שלך.

כמו כן, נסיבות החיים משתנות, ויהיו לך הזדמנויות להתקרב לאנשים פה ושם לאורך זמן. המשך לפגוש אנשים חדשים, כך שכאשר הזמן הנכון, אתה יכול לפתח ידידות הכי טוב עם מישהו יותר אורגני. 

בינתיים, אתה צריך לחכות כדי לראות אם אחד הקשרים כרגע בחיים שלך יש פוטנציאל להיות BFF. אם יש אחד, אז אתה צריך לטפח ולפתח את הידידות כדי לראות אם החבר הטוב שלך יכול להפוך לחבר הכי טוב.

אם אין לך מישהו שמגיע קרוב להיות החבר הכי טוב שלך, וזה משהו שאתה רוצה, אתה צריך לפגוש חברים נוספים באופן כללי כדי לראות עם מי אתה יכול להתחבר עם זה ברמה עמוקה יותר.

עם זאת, אם אתה שמח שיש חברים קרובים (ולא אדם אחד שאתה מחשיב את החבר הכי טוב שלך), זה בסדר. המפתח לדעת מה נכון הוא איך אתה מרגיש לגבי זה באופן אישי. אם אתה מרגיש שמשהו חסר בחיים שלך כי אין לך חבר הכי טוב, לעבוד על הפגישה יותר אנשים תגדיל את הסיכויים שלך למצוא מישהו. אם אתה מרגיש טוב על חברויות בחיים שלך (לא משנה את המספר), אתה לא צריך לדאוג לא להיות חבר הכי טוב.

No Replies to "אתה צריך לדאוג אם אין לך חבר הכי טוב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.