מחפש חברה חדשה? תן חברה חברתי לנסות

מחפש חברה חדשה? תן חברה חברתי לנסות

נשים רבות היום מחפשים לעשות כמה חברים חדשים. זה לעתים קרובות קשה למצוא חברים חדשים כאשר אתה זז, להתחיל להביא ילדים, או אפילו אחרי שיש לך קן ריק. יש נשים שמרגישות שפגישה עם חברים חדשים אחרי גיל 40 קשה. כל ניסיון של נשים הוא שונה, אבל דבר אחד בטוח: מפגש חברים באופן טבעי בזמן שאתה עושה את הדרך שלך סידורים או הולך לעבודה לא תמיד אפשרי, כך שיש אתר שבו אתה יכול להיכנס לפגוש חברים הוא מועיל.

 

בחירת הקוראים לפגישה עם אנשים חדשים 

הקוראים כאן הראו תשומת לב מיוחדת לאתר זה כמו חברה חברתי נבחר כ 2012 הבחירה של הקוראים מועדף לאתר להכיר חברים חדשים. לאחר שבועות של הצבעה, קיבל האתר 48% מהקולות.

ניסיתי חברה חברתית ומצאתי את זה קל לשימוש ונווט. הבחירה שלך בחברים חדשים תהיה שונה בהתאם למקום מגוריך (יהיו לך יותר אנשים זמינים בערים גדולות יותר) בגילך ובמה שאתה מחפש. אם אתה מחפש חבר כי מניות תחביבים אותו, למשל, אתה כנראה צריך לחכות יותר מאשר אם היית רק מחפש מישהו להיפגש לארוחת ערב עם. 

הנשים שפגשתי באתר היו עסוקות בחייהם המלאים ובקריירות. הם אמרו שהם הצטרפו כי פגישת חברים חדשים נעשתה קשוחה והם פשוט רצו למצוא נשים דומות, כמו ללכת למסעדות או לשחק או סתם להיפגש קפה מדי פעם.

מצאתי את האתר קל לנווט למרות קוסמטית זה לא נראה מקצועי ביותר אם אני משווה את זה לאתרים דומים. 

על חברה חברה

Girlfriend Social הוא אתר חינם המאפשר לנשים לפרסם פרופילים קצרים ולחפש חברים. האתר שואל שאלות בסיסיות (כגון תחביבים, גיל, מערכת יחסים), וגם מאפשר לך רשימה קצרה הפסקה על האישיות שלך ואת האינטרסים.

באפשרותך לחפש חברים, לשלוח הודעות או לשוחח בצ'אט בפורום.

כאשר אתה מוצא חבר שאתה רוצה לפגוש, אתה פשוט לשוחח איתם דרך מערכת הודעות סודי באינטרנט ולהגדיר משהו על עצמך. אין מפגשים מאורגנים או מפגשים המנוהלים על ידי האתר, עם זאת. (זכרו תמיד להיות בטוחים כאשר אתם פוגשים חבר חדש באינטרנט, ותאריכי הקפה טובים למטרה זו, המשיכו להשתמש במערכת האימייל כפולה העיוורת המובנית באתר לפני שאתם פוגשים מישהו ומכינים אותם).

האתר פועל בדומה לדף MySpace. כאשר אתה נרשם לך באופן אוטומטי לקבל מנהל חברה של החברתי כחבר שלך. לאחר מכן, אתה מחפש חברים אחרים ומוסיף אותם לרשימה שלך. תוכל לראות כמה פעמים הפרופיל שלך נצפה, ואנשים יכולים להשיב לעדכוני הסטטוס שאתה מספק.

אתה יכול להרוויח תגים עבור הפרופיל שלך עבור דברים כמו מספרים של חברים יש לך, תמונות שתפרסם, וכמה פעמים אתה נכנס. יש גם כפתור "לקבל מאומת", שבו משתמשים שפגשו אותך בחיים האמיתיים יכול לערוב על העובדה שאתה אדם אמיתי, ואישה. גברים אינם מורשים באתר וזה רק עבור נשים המחפשות ידידות אפלטונית, לא יחסים רומנטיים.

 

No Replies to "מחפש חברה חדשה? תן חברה חברתי לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 53