יש לך כמה חברים לאחרונה? הנה חמש סיבות אפשריות למה.

אם אתה מרגיש שאתה מפסיד פתאום חברים, שים לב! חברים יכולים לבוא וללכת, אבל אם אתה מוצא כי יותר מהם עוזבים בימים אלה במקום להישאר, הבעיה עשויה להיות משהו שאתה עושה. בעוד אחד או שניים חברים עשויים להחליט להמשיך הלאה מסיבות משלהם, הרגל של לאבד חברים בדרך כלל אומר שיש לך בעיה שלא היית אמיתי עם עצמך על. 

הנה כמה סיבות נפוצות חברים להתרחק ממך, ומה אתה יכול לעשות כדי להילחם בהם.

דוֹן't put off friends off when you are busy.

לא לדחות את החברים כאשר אתה עסוק.
טום גריל / גטי

להיות עסוק הוא משהו שאנחנו הרבה להתמודד עם, אבל אם אתה בעקביות לשים התחייבויות אחרות בחיים שלך לפני החברים שלך, הם עשויים להרגיש שאתה לא אכפת חזרה מהחיים שלך.

זה נכון במיוחד אם אתה לוקח את הזמן להתקשר כאשר אתה רוצה משהו, אבל לא יכול להיות מוטרד עם שמירה על קשר אחרת. אם אתה כבר פועל בקצב מהיר במשך זמן מה, ייתכן אפילו לא מבינים שאתה מאבד חברים.

  • מה לעשותYou נהיה בקשר! להיות פרואקטיבית כאשר מדובר חברים שלך, כך שהם לא מרגישים שהם צריכים לרדוף אותך רק כדי לקבל שלום. כמה דרכים לשמור על חברויות הולך כוללים שליחת דוא"ל מהיר, כתיבת פתק, וקוראים חברים עד לתזמן צהריים. התחל עם התקשורת, ולאחר מכן מקפיד לראות את החבר שלך באופן אישי. אתה יכול אפילו להיפגש רק כדי להפעיל כמה שליחויות. זה לא תמיד צריך להיות ארוחה או משקאות.
02
של 05

הודעות דוא"ל שלך מסריחים

א hipster man writing an email.

תמונות של Hero Images / Getty

דוא"ל הוא כלי תקשורת נהדר, אבל זה יכול גם לגרום לאי הבנות אם זה לא נעשה שימוש נכון. אם אתה משתמש בדוא"ל כדי לפרוק את frustrations לחבר, אתה יכול להתחיל להילחם בדוא"ל בלי להבין את זה. זה קורה כאשר משהו שאמרת מעל הדוא"ל מקבל misconstrued ובמקום להבין את הצד שלך של הדברים, החבר שלך מתרגז.

  • מה לעשותYou צפה מה שאתה אומר ואיך אתה אומר את זה בעת שימוש בדוא"ל. אם שלחת הודעת דוא"ל מפוקפקת ולאחר מכן לא שמעת חזרה מהחבר שלך, עקוב אחרי שיחת טלפון וראה אם ​​תוכל להתחבר פנים אל פנים. (הנה פרטים נוספים על בעיות תקשורת).

No Replies to "יש לך כמה חברים לאחרונה? הנה חמש סיבות אפשריות למה."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4