הנה הערך האמיתי של ידידות

הנה הערך האמיתי של ידידות

חברים יכולים לאתגר אותנו, לבלבל אותנו, ולפעמים, אנחנו עשויים לתהות למה אנחנו מטרידים. אבל הידידות חשובה לאוכל שלנו כמו לאכול נכון ופעילות גופנית. מה עוד, חברויות לעזור לנו לגדול דרך כל שנה של חיינו.

החברים שאנחנו פוגשים בבית הספר מלמדים אותנו איך להיות סבלניים, לחכות לתור שלנו, להושיט יד, ולנסות תחביבים חדשים. כאשר אנו עוברים לבגרות הצעירה אנו לומדים יותר על נטילת אחריות, מציאת נתיב קריירה, וחיפוש אנשים כמורים.

ככל שאנו ממשיכים לתוך 40s שלנו, אנחנו לומדים להתמודד עם עליות ומורדות בחיים, ושוב חברים מספקים לוח נשמע למקום לנו לגדול. ידידות היא המפתח להצלחה שלנו עם כל מערכות היחסים שלנו וזה יכול ליצור תחושה של מטרה בחיינו.

חברים עזרה לנו אינטראקציה עם רק על כולם

האנשים שאנו מביאים לחיינו כחברים יראו לנו איך לסלוח, לצחוק, ולנהל שיחה. המרכיבים הבסיסיים של כל מערכת יחסים, מהנישואים שלנו לעמיתים לעבודה שלנו, כולם נוצרו בידידות. אנו לומדים כיצד לקיים אינטראקציה עם אנשים בגלל החברים שלנו, גם אלה המנוגדים מאיתנו או חולקים השקפת עולם אחרת.

אנחנו לא רק מדברים עם אחרים אלא לומדים מהם. אנו מבינים את התהליך של מפגש מכרים חדשים ולברר מה גורם להם לתקתק. אנשים אלה עוזרים לדחוף אותנו מתוך אזורי הנוחות שלנו, תוך מתן מרחב רגשי בטוח לנו להיות לגמרי את עצמנו.

חברים לשמור אותנו נפשית ופיזית חזקה

אחד היתרונות של overlooked ביותר של ידידות היא שזה עוזר לשמור על המוח והגופים שלנו חזק. למעשה, זה חשוב כמו הבריאות הגופנית שלנו כמו לאכול טוב ושמירה על כושר. מחקר שנערך לאחרונה בהרווארד סיכם כי חברויות מוצקות בחיינו אף מסייעות בבריאות המוח.

חברים עוזרים לנו להתמודד עם הלחץ, לעשות החלטות אורח חיים טובות יותר שמחזיקות אותנו חזק, ומאפשרות לנו להתהפך מבעיות בריאות ומחלות מהר יותר.

ידידות חשובה לא פחות לבריאות הנפש שלנו. מחקר אחד אפילו הציע לבזבז זמן עם חברים חיוביים למעשה משנה את התחזית שלנו לטובה. זה אומר שאנחנו מאושרים יותר כאשר אנו בוחרים לבלות עם אנשים מאושרים. (כל סיבה טובה יותר להשאיר את הידידות הרעילה מאחור).

חברים עזרה

חברים לא לגמרי לרפא בדידות (זה מיתוס נפוץ) אבל הם עוזרים לנו בזמן בודד. אנו לומדים כיצד לקבל חסד וגם להגיע כאשר אנו זקוקים לעזרה. הזמנים הכואבים האלה שבהם אנו עשויים להיות ללא ידידים גם עוזרים לנו להעריך את החברויות המגיעות מחיינו.

לאחר זרם יציב של חברים מאפשר לנו לדעת כי כמה חברויות לא יימשך לנצח אבל כל אחד מביא משהו מיוחד. אנחנו לומדים יותר על עצמנו ועל כמה חשוב שיש מישהו, רק אדם אחד, שיודע ומבין אותך. זהו המפתח לבדידות.

חברים לשפר את איכות חיינו

חברים יכולים לשנות את מערכת הערך שלנו, כך שאנו לומדים להזריק יותר משמעות לחיינו.

בהוצאות עם חברים, אנחנו ממלאים את חיינו בשיחה גדולה, אכפתיות לבבית ותמיכה, ולצחוק כיף רם. כאשר אנו נופלים על זמנים קשים, חברים הם שם כדי לשים את הדברים בפרספקטיבה ולעזור לנו. כאשר יש לנו הצלחה, הם מחייכים למזלנו הטוב. עם מטה אל כדור הארץ, אנשים חיוביים בחיים שלנו נהיה מודעים יותר של הכרת תודה ועושים דברים נחמדים עבור אחרים. אנחנו לא חיים רק כשיש לנו חברויות בריאות, אנחנו לְשַׂגְשֵׂג.

No Replies to "הנה הערך האמיתי של ידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − = 91