הוצאתי פגישה לאחרונה? הנה סקופ על ביצוע זה עובד בשבילך

הוצאתי פגישה לאחרונה? הנה סקופ על ביצוע זה עובד בשבילך

אם אתה מחפש חברים, אחד האתרים הטובים ביותר שיעזרו לך למצוא פעילויות באזור שלך הוא Meetup. Meetup.com הוא אוסף של כמעט 80,000 קבוצות אישיות ומקצועיות מ 45,000 ערים שונות. הנושאים נעים בין קבוצות הקשורות למזון (בראנץ 'וארוחת ערב), חובבי סרטים, מועדוני ספרים, קבוצות גינון, קבוצות תפירה, כתיבת קבוצות ביקורת, קבוצות של רשתות עסקיות ועוד. כמעט כל עניין ותחביב מכוסה.

הצטרפות לקבוצת מיטפ

כדי למצוא קבוצת Meetup באזור שלך, הקלד את נושא העניין שלך (טיולים, חפצי אמנות, מועדון ספרים וכו ') יחד עם העיר והמדינה או המיקוד שלך. מספר אפשרויות קבוצתיות מקומיות יופיעו. אם אתה מעוניין להצטרף, תוכל ללחוץ על הלחצן 'הצטרף אלינו' בדף האישי של כל קבוצה. כחלק מקבוצה, תוכל לדון באירועים הקרובים, לשתף תמונות ולשוחח עם חברים אחרים, בהתאם להגדרות שהגדיר כל קבוצה. כמה קבוצות גם תשלום דמי נומינלי (תחת $ 10) כדי לעזור עם עלויות תחזוקה.

הפעלת קבוצה

אם אתה מחפש סוג מסוים של קבוצה ולא תמצא אחד באזור שלך, Meetup ישאל אם אתה רוצה להתחיל קבוצה בעצמך. פגישה דמי החיובים מארגן כי טווח בין 12 $ לחודש במשך שישה חודשים, עד $ 24 לחודש של חודש תשלום. קבוצות רבות חולקות את המחיר הזה עם חברי הקבוצה.

כדי להתחיל קבוצה, למלא את המידע כדי להיות ממוקם באתר הקבוצה בתוך Meetup, לבחור נושא, לשלם את דמי חבר בארגון, ולהבטיח כי הקבוצה תהיה קהילה אמיתית, פנים אל פנים.

לאחר מכן תוכל לאשר בקשות חברים כאשר הן נכנסות.

מתן חסות לקבוצת מיפוי

עסקים וארגונים אחרים יכולים לתת חסות לקבוצות Meetup באמצעות תוכנית שנקראת Meetup Perks. הרעיון הוא להציע הטבה כלשהי (האתר מציע הנחות הנחה של סחורות ושירותים או תרומה של מקום מפגש), כי ניתן להציע לקבוצות באתר.

כאשר מנהיג הקבוצה מקבל את הטבה, הוא הופך להיות זמין לחברים והעסק נחשב אז נותן החסות. נותני החסות יש לשונית על דף האינטרנט של הקבוצה, וחסות עלויות 5 $ לחודש.

Downsides כדי פגוש

Meetup עובד הכי טוב במטרופולינים גדולים יותר. אם אתה גר בעיירה קטנה, תצטרך גם להרחיב את אזור החיפוש שלך לטווח רחב (50 ק"מ או יותר) ובסופו של דבר נהיגה בדרכים ארוכות או לבחור דרך אחרת כדי למצוא קבוצות. רבות מהקבוצות הנמצאות בדרך כלל בעיר קטנה מפורסמות בעניינים כמו מאמרים קהילתיים או עלונים בספריה. 

כמו בכל אתר אינטרנט, כדי באמת ליצור חברים, אתה צריך להשקיע זמן ולפתח ידידות אמיתית עם אנשים. משמעות הדבר היא השתתפות קבוצות במשך מספר שבועות או חודשים להיות אמיתי הקבוצות שאתה מצטרף. בעוד Meetup נותן לך מגוון של אפשרויות זה עדיין תלוי בך כדי לעשות שיחת חולין להתערבב עם חברים אחרים.

No Replies to "הוצאתי פגישה לאחרונה? הנה סקופ על ביצוע זה עובד בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − 49 =