יש לי חבר שהפסיק לדבר איתך? הנה מה לעשות

יש לי חבר שהפסיק לדבר איתך? הנה מה לעשות

זה יכול להיות מטריד כאשר חבר פתאום חותך אותך ומפסיק לדבר איתך, במיוחד ללא שום הסבר. אתה מנסה להבין למה, אבל אתה אולי לא יודע. זה יכול להשאיר אותך מבולבל על מה לעשות הלאה. זה קשה במיוחד אם החבר שלך עובר משהו, ואתה רוצה להיות שם. ישנן סיבות רבות מדוע חבר יכול לסגור אותך, אבל בעצם, החבר שלך הוא גם כועס באמת איתך, או שזה לא קשור אליך בכלל.

ראה כמה סיבות נפוצות לכך שחבר עלול להפסיק לדבר איתך, ומה תוכל לעשות.

לתקשר בצורה שונה

תמיד יש את האפשרות כי החבר שלך באמת לא לסגור אותך לגמרי, אבל זה אדם לוקח הפסקה מצורה מסוימת של תקשורת, כמו הודעות SMS או מדיה חברתית. אנשים יכולים להישרף על מדיה חברתית וטכנולוגיה. נסה שיטה אחרת כדי להגיע לחבר שלך לפני לקפוץ למסקנה כי הידידות שלך נגמר.

זה רק אתה?

חשוב להבין אם החבר שלך עבר מכולם או סתם ממך. אם זה רק אתה, אז כנראה עשית משהו בשלב מסוים. אם חבר שלך יש לסגור את כולם, אז זה כנראה משהו שהם עוברים ואין לי מה לעשות איתך.

יש לך סכסוך

אם אתה רכל על החבר שלך, בגד בה, לא לתמוך בה, או ביצע כל טעות חברות גדולה אחרת, חבר שלך עשוי להחליט לסיים את כל התקשורת.

זה יכול אפילו להיות בעיה מתמשכת שחשבת בעבר, אבל משהו הפעיל את זה עם החבר שלך. לפעמים אתה יכול לעשות תיקונים ולהתקדם אחרי טעות, אבל לא תמיד. הפעולות שלך יש השלכות וזה יכול לסיים ידידות.

לא כל האנשים צועקים וצורחים כשהם כועסים.

חלק ידברו איתך בשלווה על משהו שעשית. אם אתה לא שומע בדיוק את מה שהם אומרים, או שאתה ממשיך לעשות את אותו הדבר שוב ושוב, הם יכולים להמשיך עם סיום מוחלט ולא להכריז שאתה "מעל" רשמית כמו חברים.

בעלות על מה שעשית. שלח טקסט או הערה ושאל אם הבעיה היא מדוע לא שמעת מחברך. לעשות התנצלות כנה. שאל מה אתה יכול לעשות כדי להפוך את הדברים הנכונים ולהמשיך הלאה.

הימנע קורא לחבר שלך על מדיה חברתית או מול חברים אחרים שלך. כנ"ל לגבי אומר "הצד שלך" של דברים לחברים משותפים. זה רק יגרום לך להיראות רע, במיוחד אם החבר שלך בחר לקחת את הכביש המהיר.

החבר שלך מתמקדת בבעיה או במצב

לא כולם מגיבים באותו אופן כאשר יש בעיה. לפעמים חברים יעברו אירוע חיים שגורם להם להתרחק מאנשים, או להתנתק מכל אחד, אבל כמה חברים קרובים מאוד.

אם אתה חושד שזו הסיבה, שלח לחבר שלך כרטיס, טקסט או הודעת אימייל עם הודעה שמאפשרת לה לדעת שתהיה שם בשבילה. אל תחשבו על הסיבה שהיא לא מדברת אליכם בפתק. אם אתה טועה אתה יכול לגרום לחבר שלך להרגיש יותר גרוע.

במקום זאת, אמור משהו כמו:

"לא שמעתי ממך ורוצה שתדע מה קרה כי אני חבר שלך ואם אתה צריך אותי להקשיב, רק תודיעי לי."

עם הערה זו, תוכל להשאיר את הכדור בחצר שלה על איך להמשיך. אתה לא יכול להכריח מישהו להגיב לך, אז כל מה שאתה יכול לעשות הוא להשאיר את הדברים פתוחים לה לבוא אליך כאשר היא מוכנה.

החבר שלך לא היה לך

אפשרות נוספת היא שהאדם שחשבת היה חבר טוב באמת לא. אולי ניסית להתקרב אליה והיא החליטה שהיא לא מעוניינת. במקרה זה, האדם יהיה להתרחק ממך רק לנסות להימנע ממך.

קל להתרגז כאשר זה קורה, אבל מנסה לא לקחת את זה באופן אישי. היא כנראה מנסה להיות אדיב לך ככל האפשר על ידי לא אומר לך ישר כי היא לא מעוניינת להיות חבר שלך.

אולי יש לה כבר מספיק אנשים בחייה או אולי היא פשוט לא מרגישה כאילו לשניכם יהיה משהו משותף. במקום לספר לך זאת ישירות, היא מתעלמת ממך.

תן לחבר שלך לדעת שאתה פתוח לידידות לאורך הקו

אם אתה לא יכול לקבל תשובה מתוך החבר שלך, אבל תשקול ליישב איתם בשלב כלשהו בעתיד, לשלוח פתק אומר לך אכפת יעזוב את הדלת פתוחה. אתה יכול להגיד משהו כמו:

"אני לא בטוח מה קורה, אבל נראה שאתה לא מדבר איתי, אם בשלב מסוים אתה רוצה לדבר אני פתוח לזה, אני אהיה כאן".

מה לעשות כאשר אדם עדיין לא ידבר אליך

אם אתה סוג של אדם אובססיבי על למה מישהו פתאום הפסיק לדבר איתך, לקחת בלב, אתה לא היחיד. אבל יחד עם זאת, אתה לא יכול לחיות את החיים שלך על סמך מה שאנשים אחרים עושים. אם אתה לא שומע מהחבר שלך לאחר שליחת פתק, אתה צריך להשאיר אותו איתם ולא לדחוף אותו.

קבל את העובדה שאתה לא יכול למצוא את הסיבה האמיתית, או כאשר אתה מוצא את זה, אתה לא אוהב את זה. לפעמים זה מתנה כאשר אנשים מתרחקים ממך, גם כאשר אתה מרגיש את האבל של ידידות אבוד. לא כולם נועדו להיות בחיים שלך לנצח. סלח לחבר שלך על בחירה לתקשר עם שתיקה, ולעבור על אנשים אחרים שרוצים להיות בחיים שלך.

No Replies to "יש לי חבר שהפסיק לדבר איתך? הנה מה לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 83 = 90