קח דף מתוך Online Daters כאשר מדובר מפגש חברים חדשים

קח דף מתוך Online Daters כאשר מדובר מפגש חברים חדשים

זה לוקח זמן לבנות ידידות עד לנקודה שבה שניכם מרגישים בנוח שיש שיחה. עד אז, אתה צריך להכיר אחד את השני, וזה כרוך הרבה דברים, כולל להסתובב ביחד, לדבר על דברים, ולראות מה יש לך במשותף. ייתכן שתגלה שאתה לוחץ על קריאת הפרופיל שלו ופונה אליו בדוא"ל, אך לאחר מכן תמצא שקשה לשוחח בצ'אט באופן אישי.

זה נכון במיוחד אם אתה לוח הזמנים תאריכים ידידות ארוך שבו שניכם הכניסו למצבים שבהם אתה לא מרגיש נוח במיוחד.

הדרך לעקוף את זה עם תאריך קפה או שניים. תאריכים קפה שימשו באינטרנט daters במשך שנים כדרך בטוחה להתחבר עם מישהו שהם נפגשו רק על ידי אינטראקציה מקוונת. אבל אלה מנסים להתחיל ידידות חדשה עם מישהו או פגישה מישהו על המלצה של חבר משותף (חבר שהוקם) יכול להועיל בדיוק כמו מהם.

מצא את המקום הנכון

תאריכים קפה נקראים כך כי לעתים קרובות מאוד אנשים נפגשים בבית קפה. אבל הם יכולים להיות בכל מקום כי מניות כמה מאפיינים אלה:

 • נמצא במיקום מרכזי בין מפגש שני אנשים.
 • יש הרבה תנועה ברגל, עם אנשים באים בדרך כלל הולך.
 • הוא מקום שבו קל למצוא מושב.
 • יש מספיק פעילות אשר באופן טבעי ניצוץ השיחה אם המפגש נראה הרדים.
 • מציע משהו זול לאכול או לשתות.

מאפיינים אלה מסייעים לך להרגיש נוח הפגישה (ולפעמים, מחכה) החבר החדש שלך, וגם מאפשרים לך לשוחח באופן טבעי יותר.

תזמן את הזמן

הדבר הגדול על תאריכים קפה הוא שאתה לוח הזמנים הזמן שתגיע ולהשאיר מראש.

זה עוזר להסיר כל מגושם להיפגש הולך ארוך שני חברים חדשים לא בטוח אם הם צריכים להישאר או לעשות משהו אחר אחר כך. במקום זאת, אתה אומר למישהו שאתה תפגוש אותם בזמן מסוים, וכי אתה צריך לעזוב בערך שעה.

היכונו לפגישה שלכם

לפני שתעזוב את הבית, ודא שאתה מוכן להיפגש. תמיד להיות מוכן להגיע ולהשאיר את עצמך, לשלם עבור הקפה שלך, ולגלות יותר על החבר שלך. אם אתה מוצא שאתה שני קליק, נהדר! זה מה תאריכי הקפה הם כל העניין. אם לא, אתה יכול לסיים את המפגש עם פחות דרמה רק על ידי להזכיר להם שאתה צריך ללכת (כפי שציינת בעבר כאשר אתה מגדיר את תאריך הקפה). לאחר מכן, להחליף הודעות דוא"ל או מספרי טלפון, ולעשות הבטחה למעקב.

 • כיוונים לבית הקפה.
 • כֶּסֶף.
 • טלפון נייד.
 • נושאים בחשבון עבור שיחת חולין.
 • רעיון של מה שאתה רוצה לדעת על החבר החדש שלך.

לעזוב את המפגש

כשתסיימו להיפגש, הקפידו לעזוב את עצמכם. זה חשוב במיוחד אם אתה רואה מישהו שפגשת או התכתב עם באינטרנט, או עם מישהו שהחבר שלך הציג לך אבל אתה לא ביליתי עם כל הזמן.

זה אולי נראה טיפשי לנקוט אמצעי זהירות כשזה מגיע לפגישה חברים (אחרי הכל, זה לא בדיוק אותו דבר כמו פגישה תאריך רומנטית), אבל זה יגרום לך להרגיש יותר בנוח היא דרך חכמה הכוללת להציג אנשים חדשים לתוך החיים שלך.

כאשר תרגיש נוח יותר, תהיה מוכן יותר לשוחח בצ'אט עם מישהו חדש שתפגוש שוב.

מעקב

חשוב לעקוב אחר בדרך כלשהי לאחר המפגש המקורי. אולי אתה והחבר החדש שלך באמת לחצת, ואתה לא יכול לחכות לראות אותם שוב לבלות יותר זמן ביחד. אתה יכול לתכנן לעשות משהו יותר מעורב ומהנה ולנקוט צעד נוסף להכיר את החבר שלך.

אם לא לחצת, עם זאת, זה עדיין חשוב להתחבר לאחר המפגש. אף אחד לא אוהב להרגיש שהם לא אהבו, אז אם אתה לא מתכוון לראות את האדם שוב, פשוט לשלוח להם דוא"ל אומר להם שזה היה נחמד לפגוש אותם. סיים את הדוא"ל על ידי אומר משהו כמו, "אולי נוכל להתחבר שוב מתישהו."

שים לב שלפעמים זה ייקח אותך לפגוש מישהו כמה פעמים כדי להחליט אם אתה באמת רוצה להיות חברים או לא.

אז לפני שאתה כותב מישהו בתור "לא פוטנציאל חבר", ודא שנתת להם הזדמנות. אם יהיה צורך, לפגוש אותם שוב לקפה כמה פעמים על מנת לראות אם אתה יכול להיות מסוגל ליצור ידידות חדשה.

הנה עצות בטיחות נוספות לפגישה עם חברים חדשים.

No Replies to "קח דף מתוך Online Daters כאשר מדובר מפגש חברים חדשים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  20 + = 24