מצחיק ידידות Memes כדי להאיר את היום שלך

רָצוֹן Ferrel and John C. Reilly friendship meme

וויל פארל

האם אי פעם הסתכלת על החבר שלך וחשבת: זה יותר מדי מגניב שאנחנו מסתובבים ביחד. זה meme מכה על הלב של למה ידידות כל כך מגניב. זה לא כמו כל מערכת יחסים אחרת ובכל זאת הוא הבסיס לכולם, מן היחסים הרומנטיים שלנו לאינטראקציה שיש לנו עם עמיתים לעבודה.

וויל פארל וג'ון סי. ריילי עשויים להיות הזוג המושלם שיגלה איזו ידידות היא. ללא שם: הם מצחיקים ללא בושה כאשר מדובר מראה אהבתם (או bromancerly?) אהבה אחד לשני.

02
מתוך 10

אומר את אותו הדבר באותו זמן

צ'נדלר and Joey friendship meme

חברים

כמה גדולה היתה ההצגה חברים? ללא ספק אחד הטובים ביותר על ידידות. הסופרים ידעו איך להראות את עליות ומורדות של להסתובב, לחיות עם, ואפילו נופלים על החברים שלך.

ג'ואי וצ'נדלר היו כמו אחים, אז זה לא מפתיע שהם אלה שמראים לנו כמה מפחיד זה יכול להיות לומר את אותו הדבר בדיוק כמו חבר באותו זמן. חברים יכולים להיות באותו אורך גל אחד עם השני, וכאשר זה קורה אתה לעתים קרובות כמו, "וואו".

03
מתוך 10

החבר הכי טוב עם וודי ובאז

זִמזוּם and Woody friendship meme

צעצוע של סיפור

חייב לאהוב את המיטב! הם יסכימו עם דברים שאף אחד אחר לא יעשה, ויותר מזה, התכונות המוזרות והמוזריות ביותר שלך הן מה שהן יאהבו אותך ביותר.

04
מתוך 10

אחד לא פשוט להעליב את החבר הכי טוב שלך

מִשְׂחָק of Thrones friendship meme

משחקי הכס

אין חברים מעליבים! זה כלל, יחד עם אף פעם לא היכרויות לשעבר של החבר לשעבר ולא לרכל עליהם. חברים שעושים את זה הם גם כועסים עליך, מקנא, או לא ממש חבר.

05
מתוך 10

זה חבר אחד

קוקי cat friendship meme

אני אני

אתה יודע את זה אומר שאם אין לך חבר קוקי אז זה בטח אתה. לכולנו יש חברים שמתנהגים בצורה מטופשת רוב הזמן, ולא היינו מקבלים את זה בשום דרך אחרת. תמונה זו חתול הוא בטוח להזכיר לך מישהו, וזה אומר הכל כשזה מגיע להסביר זה חבר אחד.

06
מתוך 10

ללא שם: אודות החבר זה ביטול

ביונסה friendship meme

ביונסה

את מתכוננת לצאת, ובדיוק כשאת עומדת לעזוב את הבית שהחבר שלך מתקשר אליו - היא ביטלה שוב. המבט על פניו של ביונסה הוא מה שאנחנו מרגישים בכל פעם שזה קורה. לְרַחְרֵח!

07
מתוך 10

כלבים וידידות

כֶּלֶב and baby friendship meme

אני אני

כלבים הם הטובים ביותר! הם מביאים את הטוב ביותר בנו, לעזור לנו להתיידד, ולתת לנו דברים כיף לעשות עם החברים כבר יש לנו. כאילו זה לא מספיק, הם מספקים את סוג של אהבה וקבלה שמזכיר לנו איך להתייחס לאחרים.

08
מתוך 10

בדידות ביום האהבה

אָהוּב's friendship meme

אני אני

חברים לא רוצה להיות לבד או להרגיש בודד ואם אתה לבד ביום האהבה הם יעשו כל שביכולתם כדי לעשות את זה טוב יותר. זה מם אומר את זה! אז זה חייב להיות נכון.

09
מתוך 10

אודבול חברים

זֶה one friend friendship meme

אני אני

לחבק את החבר שעושה את זה אחרת. הם יראו לכם עולם חדש לגמרי, יסכלו אתכם, ייתנו לכם הרבה מה לדבר, ויעזרו לכם לגדול כאדם. בנוסף, הם בטח יהיה חבר שגורם לך לצחוק ביותר. לא איכות רע שיש.

10
מתוך 10

מצטער אני מטריד אותך עם החברות שלי

ה Office friendship meme

אני אני

כמה מעצבן כאשר אתה רק מנסה להיות חברים עם מישהו והם לא אוהבים אותך. מה נותן? אולי אין להם סיבה טובה לא לאהוב אותך. הם פשוט לא.

אתה לא אוהב להגיד את זה להם, ב אנדי מ המשרד-כמו דרך? גם כן.

No Replies to "מצחיק ידידות Memes כדי להאיר את היום שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =