ללא שם: אתה להיות Clingy! הנה כיצד לשנות אז פאל שלך לא לזרוק אותך

ללא שם: אתה להיות Clingy! הנה כיצד לשנות אז פאל שלך לא לזרוק אותך

להיות clingy פירושו הכולל יש לך הרגל של קורא חברים לעתים קרובות מדי, רוצה להסתובב כל הזמן, להיות מקנא כאשר הם מבלים זמן עם אחרים, או להיות לא מאובטח, זקוקים רגשית הרגעה כל הזמן.

התנהגות מצמררת לא מאפשרת ידידות אמיתית. הסיבה לכך היא שאדם אחד אינו מכבד את גבולותיו של האחר או מתנהג מזויף משום שהם מפחדים לאבד את הידידות.

כאשר חבר אחד הוא clingy, זה מעמיד את המתח על היחסים, גרימת המתח כי בסופו של דבר סוף דברים טובים.

למה זה להיות דבר קלוש

חברויות טובות יכולות להתפתח רק אם שני האנשים הם אנשים עצמאיים ו"שלמים "בכוחות עצמם, כלומר יש להם דעות ואהבות כבר כאשר הם מגיעים לידידות. הם לא צריכים אדם אחר כדי "להשלים אותם", אלא במקום ליהנות מחברת חברים כי זה מוסיף את חייהם.

כאשר שני בני האדם מרגישים בטוחים בידידות (כלומר, הם נהנים מכמות היחד והזמן לבדם), הם יהיו אותנטיים יותר (ויפעלו כמו עצמם, חופשיים בחופשיות עם אישיותם האמיתית), ולכן מסוגלים לתת ולקבל שווים. זוהי הגירסה הטובה ביותר של ידידות, כאשר אנשים לומדים לגדול אחד מהשני אבל לא לאבד את האינדיבידואליות שלהם.

אבל אם חבר אחד הוא clingy, יש חוסר איזון.

חבר אחד עושה את השני לא נוח והשניים אינם מסוגלים לחלוק שווה לתת ולקחת. בדרך כלל החבר הרצוי ירצה (לבקש, להתחנן) יותר זמן ביחד, וכעס או לבכות כאשר החבר השני לא יכול להקדיש את הזמן. החבר הנצמד יזדקק גם לביטחון רגשי מהחבר האחר על דברים בחיים שלהם, כמו המראה שלהם או לקוחות פוטנציאליים.

הידיד הנצמד שופך את האנרגיה מהחבר האחר, כי הם לא רק לוקחים יותר ממה שהם נותנים, הם מתעקשים שהדברים יהיו על תנאי שלהם (כלומר, החבר השני לא יכול להגיד לא בקלות).

אין פירוש הדבר שהחבר הדוקרן הוא דומיננטי או תובעני, כלומר, הם לא מכבדים את גבולות היחסים ולכן לא להיות ידיד אמיתי. אנשים clingy הם לעתים קרובות פסיבי אגרסיבי ויש אנשים אנשים נעימים.

ללא שם: אם אתה החבר Clingy

אם אתה יודע שאתה צריך אינטראקציה יותר מאשר חבר שלך, אתה יכול לבוא off clingy אליהם. עם זאת, אם היית חברים עם מישהו אחר, את הצורך להיות ביחד עשוי להתאים אותם בסדר גמור. אז חשוב להבין מה החבר שלך מרגיש בנוח עם ולכבד את רצונם.

התנהגות Clingy עשוי להיות זמני, במיוחד אם היית תחת לחץ, היה החבר הכי טוב שלך להתרחק, או היה שינוי משמעותי בחיים. במקרה זה, החבר שלך צריך להיות מסוגל להבין את הצורך שלך ביחד ולעזור לך את זה.

אם הידידות שלך חדשה, עם זאת, ואתה מיד רוצה להיות עם חבר שלך 24/7, זה יכול להיות שיש בעיות אחרות בחיים שלך. חברויות בריא לא מאוימים כאשר אדם אחד יש חברים אחרים, אז אם אתה מרגיש כל הזמן נשאר בחוץ או כי החברים שלך לא נותנים לך את הזמן הדרוש לך, לשאול את עצמך:

  • האם האדם הזה אולי לא ממש חבר טוב כמו שאני מדמיין?
  • האם הידידות שלנו חד צדדית, ואני עושה את רוב הטיפוח?
  • האם יש לי בעיות codependent אני צריך לעבוד?
  • האם היו לי בעיות הערכה עצמית כי הם משחקים לתוך זה?

אם ענית בחיוב על השאלות האלה, אז אתה צריך לזרוק כמה מטען רגשית לפני שתוכל להיות ידידות מאוזנת.

לפעמים התנצלויות יכולות לעזור להכיר בהתנהגות רעה, אבל במקרה של דבקות אתה צריך לשנות את ההתנהגות שלך לפני שאתה אומר שאתה מצטער יעזור דברים. אם אתה כבר clingy עם חבר, זה לא מספיק להתנצל, אתה באמת צריך לעשות משהו בקשר לזה לפני החבר שלך תרגיש בנוח שוב.

אם החבר שלך מתקרב

אם החבר שלך הוא זה שדבק בך, יש לי כאן עצה. אנשים יש נטייה לשים קץ ידידות עם מישהו clingy, אבל אתה לא צריך.

ישנן דרכים לנהל אותו מחדש להקים את הגבולות שלך כך שאתה מרגיש בנוח עם החבר הזה וליהנות מבלה יחד.

No Replies to "ללא שם: אתה להיות Clingy! הנה כיצד לשנות אז פאל שלך לא לזרוק אותך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 3 =