9 שאלות מתוחכמות כדי לעזור להתחיל את הידידות כבוי

כאשר אתה פוגש לראשונה חבר חדש פוטנציאלי, אתה רוצה לנהל שיחה שעוזרת לך לקבל מושג על האישיות שלהם ומה גורם להם לתקתק. מציאת יותר על אותם יעזור לך לקבוע אם אדם זה הוא בכושר ידידות טובה בחיים שלך. בזמן שאתה לא רוצה לגריל חבר חדש, אתה רוצה לשאול שאלות מתחשבות. הנה כמה.

נשים Friends

שלוש בחורות יש כיף.
כריס גארט / גטי

שאלה זו מאפשרת לך לדעת כיצד החבר שלך אוהב לבלות את זמנם הפנוי. הרעיון של כולם "כיף" הוא שונה, אחרי הכל, ואתה רוצה לוודא מה החבר שלך חושב שזה זמן נהדר מתאים ההעדפות שלך.

אם חברך מזכיר משהו שלא ניסית, אל תשתמש בו כדי לשלול אותם כחבר. אנשים לא צריכים לאהוב את אותם הדברים המדויקים, אבל צריך במקום זאת יש גישה דומה לחיים. החבר שלך יכול לתת לך דחיפה אתה צריך לנסות משהו חדש.

02
של 09

"אוכל מועדף שמחזיר אותך לילדות?"

ID-100209354.jpg

נהנה גלידה גלידה.
תמונה באדיבות stockimages / FreeDigitalPhotos.net

לכל אחד יש פריט מזון מועדף שגורם להם לחשוב על זמנים פשוטים יותר. שאלה זו מסייעת לך לגלות יותר על הטעם הקולינרי שלהם (אשר עשוי להפתיע אותך), וגם נותן לך הצצה לתוך החינוך שלהם. רוב הסיכויים החבר שלך לא רק לתאר את האוכל, אלא גם את הזיכרון הולך יחד עם זה.

03
של 09

"האם יש לך ציטוט מועדף?"

אוהב ספרים

שאל חבר חדש מה הציטוט האהוב עליהם.
תמונה באדיבות nuchylee / FreeDigitalPhotos.net

מעניין כמה מאתנו יש ציטוט אחד או שניים הנושאים עמו משמעות עמוקה. תלמד הרבה על ידי שאילת שאלה זו, כולל:

  • מה שהחבר שלך אוהב לקרוא
  • הפילוסופיה שלהם על החיים
  • אם הם דתיים
  • אם הם אופטימיים ומקווים בטבע

אתה עשוי גם למצוא כי לחבר שלך אין ציטוט, או לא זוכר את זה. זה עשוי לסמן מישהו שהוא עסוק מאוד ולא תמיד לעצור ולהריח את הוורדים.

04
של 09

"מה הדבר הראשון שתעשה אם תזכה בהגרלה?"

ID-10027339.jpg

זכייה בלוטו יכול לשנות את חייו של אדם.
תמונה באדיבות graur ionut razvan / FreeDigitalPhotos.net

שאלה זו מסייעת לך להבין את תקוותיו של חברך וחלומותיו. אתה עלול למצוא, למשל, כי החבר שלך ישמור על העבודה הנוכחית שלהם רק לעזור לקרוביהם אם הם זכו בהגרלה. מישהו אחר יכול להגיד לך שהם ייסעו בעולם. חבר אחר עשוי לפתוח עסק חדש. שים לב קרוב לפרטים שהם חולקים כי זה ייתן לך מבט חטוף אל לבם.

05
של 09

"חג אהוב?"

חַג Costume

חברים נהנים מהחגים.
קוניל ג 'יי / Getty תמונות

אם אתה רוצה לדעת על חיי משפחה של חבר חדש ואמונות דתיות, זה מקום טוב להתחיל בו. חגים יכולים להיות אירועים משמחים עבור אנשים מסוימים, או ימים עצובים עבור אחרים. הכל תלוי ברקע של החבר שלך, איך הם גדלו, המצב הנוכחי שלהם עם המשפחה שלהם, ועוד. תקבל כמה תובנות נהדרות על ידי שואל את השאלה הזאת.

06
של 09

"איך אתה לשרוף (או לטפל) מתח?"

לִפְגוֹשׁ Friends at the Gym

כמה אנשים לשרוף את הלחץ על ידי אחר הצהריים בחדר הכושר.
תמונה:

שאלה זו נותנת לך מושג על רמת הפעילות של מישהו, העדפותיו ובריאותו הנפשית. אנשים יכולים להתמודד עם הלחץ כל מספר דרכים, החל פעילות גופנית כדי אכילת יתר. אחרים עשויים להאמין כי התעלמות מתח היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה. התשובה שלהם ייתן לך מושג על איך הם יטפלו דברים אם שני היית צריך ליפול גדול.

07
של 09

"האם יש לך חיות מחמד?"

לִלמוֹד to Groom Your Dog

חובבי כלבים על חיות המחמד שלהם.
יַרקָן

בואו נודה בזה, אנשים כלבים שונים מאנשים החתול. זה לא דבר רע, וגם זה לא אומר שהשניים לא יכולים להיות חברים טובים. אבל אנשים עם חיות מחמד אוהבים לדבר עליהם, וזה עוזר לחלוק את זה במשותף עם חבר. כלבים הם גם דרך מצוינת לחברים להיות פעיל הקשר, יספק לחברים חדשים מגוון של פעילויות לעשות יחד.

מציאת אם חבר שלך יש חיית מחמד יכול גם לתת לך הצצה לתוך החיים האישיים והמקצועיים שלהם. מישהו שעונה עם "אין סיכוי, אני נוסע כל הזמן", או "אין לי זמן לחיות מחמד" יידע אותך למה הזמן הפנוי שלהם וחיי העבודה שלהם הם כמו.

08
של 09

"מה רצית להתפרנס כשהיית ילד?"

קָטָן Talk

שאל חבר חדש אם הם בקריירה הם תמיד רצו להיות.
ג 'יימי גריל / Getty תמונות

שאלה זו מאפשרת לך לדעת אם החבר שלך הלך אחרי החלום העיקרי שלהם, או עדיין אורנים הזדמנות להיות משהו אחר. זה עשוי גם להנחות לדבר על מה החבר שלך עושה כמו עונג אשם סודי כאשר אף אחד לא בסביבה. לדוגמה, אם החבר שלך רצה להיות סופר, הוא עלול לקום מוקדם בסופי שבוע ולעבוד על ספר. אדם אחר יכול להתנדב לאש, או לקרוא רומנים פשע כי פעם הם רצו להיות שוטר.

תוכלו גם לקבל מושג על אפשרויות החיים של חבר שלך. אם הם רצו להיות מורה, אבל נאלצו לעזוב את בית הספר כדי להתחתן או לגדל ילדים, למשל, תוכלו לשמוע על הקורבנות החבר שלך עשה בחייהם.

09
של 09

"איך ידעת לראשונה שאתה מאוהב באשתך?"

fall-in-love-with-a-friend.jpg

Cavan תמונות / מוניות / Getty תמונות

יש וריאציות ברור על השאלה הזאת, תלוי אם החבר שלך נשוי, במערכת יחסים, או יחיד, אבל תמצית היא לגלות על הרעיונות של החבר שלך על אהבה. האם הם מאמינים באהבה? האם הם מאושרים במערכת היחסים שלהם? רמזים אלה על חייהם האישיים יכולים לעזור לך להגיד אם הם מתאימים לך ידידות.

 

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "9 שאלות מתוחכמות כדי לעזור להתחיל את הידידות כבוי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =