8 ציטוטים על ידידות מאת ויליאם שייקספיר | insightyv.com

8 ציטוטים על ידידות מאת ויליאם שייקספיר

לוויליאם שייקספיר היה כישרון להדגשת האופי המורכב של היחסים, ממריבות משפחתיות ועד געגועים לאהבה ולקבלה. ידידות היא חלק כמעט כל מערכת יחסים יש לנו ואת המחזות שלו לתת לנו את ההשראה לזרוק את החברים הרעים, לחגוג את הטובים, ולשפר את האופן שבו אנו פועלים.

ויליאם Shakespeare 1564-1616

תמונות מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

“אהבה לא נראית עם העיניים, אלא עם המוח.”

בעוד שהציטוט הזה מדבר על אהבה, אני מקשר אותו לשיפוט שאנחנו עושים לפעמים בפגישה עם אנשים חדשים. יש מקרים שבהם אנו כותבים את החבר הפוטנציאלי לפני שאנחנו נותנים להם אפילו חצי הזדמנות לראות אם הם עשויים להיות עם מישהו שיש להם דברים משותפים. ידידות היא תמיד טובה יותר כאשר שני אנשים באים יחד באופן טבעי על ידי אינטרס משותף בחיים, הומור, ותחושה של כיף.

02
של 08

הפחד של לשים את עצמך שם בחוץ, מתוך מידה למדוד

“הספקות שלנו הם בוגדים, וגורמים לנו לאבד את הטוב שאנחנו עשויים לנצח, על ידי חשש לנסות”.

האם אי פעם היה ביישן על מתקרב מישהו שאתה חושב יכול להיות חבר? ציטוט זה מדבר על איכות הפחד, במיוחד כשמדובר לשים את עצמך שם מנסה ליצור קשרים חדשים. אמנם אתה לא תמיד יכול להיות מובטח כי אתה תהיה קרוב לכל אדם שאתה פוגש, אתה בהחלט להחמיץ את ההזדמנות יש חבר נהדר אם אתה לא לנסות לפחות.

דרך בטוחה אחת להרגיש נוח לפגוש אנשים חדשים היא להגיע ממש טוב בשיחה קטנה, כך שתוכל לנווט שיחה עם מישהו חדש בקלות רבה יותר.

03
של 08

זה הכל איך אתה מסתכל על דברים, מן המלט

“אין דבר טוב או רע, אבל חשיבה עושה את זה.”

בדיוק כמו שיש סוגים שונים של יחסים רומנטיים נישואים, יש גם חברויות שונות. ציטוט זה מזכיר לנו כי מה עובד עבור קבוצה אחת של חברים לא יכול לעבוד אחר. הדרך לדעת אם מישהו טוב בשבילך היא לשים לב איך אתה מרגיש. אם אתה והחבר שלך שמחים עם הידידות שלך, זה כל מה שחשוב.

04
של 08

סבלנות חשובה לחברויות, מאת אותלו

לְשַׁלֵם attention to how you act.

אלברטו גוגלילמי / גטי

“כמה מסכנים אין להם סבלנות, איזה פצע ריפא אי פעם במעלות?”

להיות סבלני עם החברים שלנו יכול להיות אתגר, במיוחד כאשר יש לנו נופל החוצה צריך באמת להקשיב לחששות שלהם. אבל אם אתה יכול לקחת צעד אחורה ואת אמון בעוצמה של ידידות שלך, תוכל לעבוד דרך חילוקי דעות מהר יותר.

05
של 08

מחשבות על כנות, מתוך סיפור החורף

“איזה יושר טיפש”.

במקרה זה, המילה כנות מתייחסת להיות בוטה לספר למישהו מה שאתה חושב היא האמת, ללא קשר לתוצאה. אבל בידידות, כנות עדינה היא דרך הרבה יותר טובה ללכת. במקום סתם לזרוק את המחשבות שלך, אתה שוקל אותם קצת כדי לראות איך הם עשויים להשפיע על החבר שלך. למרות שאתה תמיד צריך להיות ישר עם חברים שלך, אתה בהחלט לא צריך להזיק.

06
של 08

ודא לחברים שלך ערך לך, ייעוץ מ רומיאו ויוליה

“אל תבזבז את האהבה שלך על מישהו, מי לא מעריך את זה.”

זהו המפתח לכל מערכת יחסים, במיוחד זו של שני חברים. אם הידידות שלך היא לא מאוזנת, אתה צריך להחליט אם האדם שאתה קורא חבר באמת ערכים לך כמו שהם צריכים.

07
של 08

להכיר אנשים, עצות מ טוב של כל זה מסתיים טוב

נשים taking selfies on the beach.

/ כריסטין רוז / Cultura בלעדי / Getty תמונות

“אהוב את כולם, תאמין כמה, לא טועה לאף אחד.”

כל ידידות שיש לך תהיה כנראה שונה במקצת מזו הבאה. כמה אנשים יהיו מדריכים שלך, אחרים BFF שלך, ועדיין אחרים עשויים להישאר מכרים. כל ידידות מתקדמת בקצב שלה, אבל אם אתה שם לב לציטוט הזה ו”אהבת הכל, בטח כמה “, אתה תהיה על הדרך שלך לעשות ידידות ידידות חכמה.

08
של 08

משמעותה של חברות אמת, מתוך הרבה על שום דבר

“תן לי להיות ואני מבקשת לא לשנות אותי.”

זה הציטוט האולטימטיבי על ידידות! העובדה שמישהו מקבל אותנו בדיוק כמו שאנחנו היא ההגדרה האולטימטיבית של ידידות. ככל שאתה מרגיש כמו “עצמך” סביב מישהו, כך גדל הסיכוי שהאדם הוא באמת חבר טוב.

No Replies to "8 ציטוטים על ידידות מאת ויליאם שייקספיר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − 85 =