7 דברים Extroverts צריך לדעת על Introverts

7 דברים Extroverts צריך לדעת על Introverts

Introverts הם אנשים חברתיים, פשוט לא באותו אופן הם extroverts. על מנת ששני סוגי האישיות השונים יתעסקו כחברים, כל אחד מהם צריך להבין את האחר בצורה קצת יותר טובה. 

מה Extroverts צריך להבין על Introverts

הנה כמה דברים extroverts צריך לדעת על introverts. 

לפעמים הם באמת רוצים להיות לבד

Extroverts יש הבנה קשה כי חבר מופנם שלהם לא כועס עליהם, הם רק צריכים לטעון את הסוללות שלהם מעת לעת ואת הדרך בה הם עושים זאת היא על ידי ההוצאות קצת זמן לבד.

לפעמים הם מעדיפים להישאר במקום להסתובב עם החברים שלהם. הם צריכים זמן לבד כדי לקבל בחזרה את האנרגיה שלהם בחזרה.

הם משועממים על ידי שיחה קטנה

זה יכול להיות מושג קשה, במיוחד כאשר אתה פוגש לראשונה מופנם. הם עשויים להיראות כאילו הם משועממים, או אולי הם כל כך שקטים שזה מכניס אותך. זה לא שהם לא מעוניינים להתעסק איתך, זה שהם לא נהנים בדרך כלל את הרעיון של צ 'אט צ' אט. 

הם אוהבים לחשוב לפני שהם מדברים

טעות הגדולה ביותר מוחצנים לעשות כאשר מדברים עם מופנם הוא שהם ממלאים את השתיקה כאשר מופנם הוא חושב. לעתים קרובות זה רק הפסקה, אבל זה עלול להיראות כמו הרבה זמן אם אתה מוחצן. 

Introverts יכול להוסיף הרבה לשיחה, אבל אתה צריך לאפשר להם לעבור את תהליך המחשבה שלהם. אל תקפוץ עם יותר מהמחשבות שלך, כי הם יחזרו להיות שקטים כדי לחשוב על הדברים החדשים שאמרת.

הם עשויים לקחת יותר זמן לעבד את רגשותיהם

במאבק גדול, כמה חברים יכולים לעבוד דברים במהירות ואז לעשות את זה עם זה. עם זאת, מפנים נוטים לחשוב על דברים כדי להבין את האופן שבו הם מרגישים לגבי אותם. עבורם, לקחת יום או יומיים לחשוב על ויכוח יכול לעזור להם להבין איך להתקדם.

משמעות הדבר היא לפצות לאחר ויכוח עלול להתעכב מספיק זמן כדי שיוכלו לעבד את המחשבות והרגשות שלהם. זה לא אומר שהם מחזיקים טינה, אלא, לקחת זמן רב יותר מיד לאחר ויכוח כדי להבין מה קרה ואיך הם יכולים לסלוח, להתנצל, או לקבל את התנצלותך.

הם אוהבים אנשים, לא קהל

זה מיתוס נפוץ כי המפנים לא אוהבים אנשים. זה פשוט לא נכון. למעשה, מפנים בדרך כלל למצוא אנשים מרתקים. הם נהנים לברר מה גורם למישהו לתקתק. אבל ההמון? זה יותר מדי רעש, יותר מדי פטפוט, יותר מדי הסחת דעת.

Introverts יכול להופיע מוחצן עבור רגעים מסוימים, אבל זה לא אומר שהם

יש פעמים כאשר מופנם יהיה לדבר הרבה ויש לי הרבה אנרגיה ונראה מאוד מוחצן לאנשים. אבל הזמנים האלה מעטים ומרוחקים, אז אם אתה רואה את החבר המופנם שלך מתנהג מחוץ לאופי, אל תצפה שזה יישאר ככה. רוב הסיכויים שהם יצטרכו ללכת הביתה לטעון את הסוללות שלהם אפילו יותר מאשר כאשר הם שקטים במסיבה.

הם מאזינים גדולים

אם אתה צריך חבר אשר ייקח את כל זה כאשר יש לך משהו להגיד, מופנמים נהדרים בזה. אז בפעם הבאה שאתה צריך חבר אשר באמת לקחת את הזמן כדי לשמוע אותך במלואו, להתקשר חבר מופנם שלך.

עם זאת, זכור כי הם צריכים להישמע גם. זה קל מדי לעשות את כל הדיבור כאשר אתה איתם, וכתוצאה מכך, הם עלולים שלא לקבל הזדמנות להגיב.

No Replies to "7 דברים Extroverts צריך לדעת על Introverts"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 + = 67