7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת ד"ר סוס | insightyv.com

7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת ד”ר סוס

7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת ד"ר סוס

כמה ציטוטים הטוב ביותר על ידידות באים ספרי ילדים. לעתים קרובות מאוד, הבסיס לאופן שבו אנו עושים ולטפל בחברים מתחיל כאשר אנו צעירים מאוד, רק מתחיל לתקשר עם אנשים חדשים בבית הספר. אנו לומדים התנהגויות ידידותיות כמו שיתוף פעולה בנעימות עם חבר צעיר מאוד, אפילו מוקדם ככל פעוטות.

אז זה נראה מתאים כי ציטוטים אלה של ד”ר סוס יעזור לנו להסתכל על חברות אחרת.

הפוך את המילה שלך אומר משהו

“התכוונתי למה שאמרתי ואמרתי למה התכוונתי. פיל של מאה אחוז! ” 

ב הורטון בוקע את הביצה, אנו שומעים שורה כי ניתן לטעון אחד הפופולריים ביותר של ד”ר סוס. הורטון הוא פיל שמקבל את היתרון של ציפור בשם מאיזי אשר משליך את הביצה יש לה על אותו. הורטון נדלקת בנאמנות לשבת על הביצה כטובה עבורה כשהיא יוצאת לחופשה קצרה.

הבעיה היא, ברגע שהיא נעלמת היא מחליטה לא לחזור. הורטון יושב על הביצה במשך שנה, ועובר ניסויים רבים, אפילו מול ציידים מקבל מכר לקרקס.

הורטון ומייזי לא היו חברים, אבל דמיינו את הלקח הנאמן הזה בעולם האמיתי. לעתים קרובות מדי אנחנו בערבות על חברים הזקוקים לנו פשוט כי מה שהם מבקשים מאיתנו קשה. או אולי הם לא שואלים, אנחנו פשוט לא מצליחים לתמוך בהם כפי שהם צריכים לעשות כי זה יפריע העולם העמוס שלנו.

עמידה על ידי אנשים יכולה להיות קשה, אבל חברים אמיתיים לשים חברים שלהם קודם. הם מסתכלים על כל הידידות שלהם בעת קבלת החלטות, לא רק מה נוח לעת עתה.

היזהר של חברים אשר עסוקים מדי כדי להתחבר

“אדם הוא אדם, לא משנה כמה קטן.” 

האם היה לך חבר שנדמה היה כי מכיוון שהם היו עסוקים, הזמן שלהם היה יקר יותר משלך?

זה גורם לך להרגיש כאילו אתה לא משנה להם. ציטוט זה מ הורטון שומע מי מזכיר לנו שכל החברים שלנו חשובים.

לקחת צעד לקראת שינוי חיובי

“שום דבר לא ישתנה, אלא אם כן מישהו יעשה משהו בקרוב” 

אם אתה לא מרוצה כי אין לך הרבה חברים עכשיו, לשנות את המצב שלך! זה מיתוס שאתה יכול פשוט להיתקל באנשים באופן טבעי להתיידד.

מפגש חברים חדשים לקחת מאמץ ותכנון. אתה יכול לפגוש אותם באינטרנט, על ידי מעורבות בכמה פעילויות חדשות, או אפילו על ידי התנדבות. נסה שיטה אחת ואם זה לא עובד, לתת משהו אחר ללכת. אל תוותר כי ברגע שאתה פוגש כמה אנשים שאתה לוחץ עם, זה יותר שווה את זה.

נהנה חברה של חבר בכל מקום

“אני יודע שהוא רטוב והשמש לא שטופת שמש, אבל אנחנו יכולים לעשות הרבה כיף כי הוא מצחיק.” 

ציטוט זה, מ החתול בכובע, הוא אחד טוב לזכור כאשר אתה לא מסוגל לתכנן חופשות גדולות או אפילו לצאת וליהנות ארוחת ערב עם חברים. לפעמים עם חברים אתה צריך לקחת את מה שאתה יכול לקבל, אשר עשוי להיות תאריך קפה, סידורים או יחדיו, או רק שיחת טלפון בסוף היום.

זה איכות הזמן שאתה מבלה עם חבר שחשוב, לא את הפעילות שאתה עושה.

מעריך את החברים שלך

“לפעמים אתה לעולם לא תדע את הערך של משהו עד שזה יהפוך לזיכרון”. 

האם אי פעם לקחת חבר כמובן מאליו כל כך שהם זרקו אותך? אתה אולי לא מעריך כמה חברים עד שהם מחוץ החיים שלך. ודא שאתה מציג כל חבר כמה אתה מעריך אותם על ידי טיפוח ידידות ולהראות להם שאתה אסיר תודה שיש לך אותם בחיים שלך.

על חברויות רעילות

“יש לך מוח בראש. יש לך רגליים בנעליים שלך. אתה יכול לנווט את עצמך בכל כיוון שתבחר. אתה ברשות עצמך. ואתה יודע מה אתה יודע. ואתה אחד שיחליט לאן ללכת … ” 

ציטוט זה, מן פופולרי ללא שם: הו, מקומות לך!, מזכיר לנו שיש לך את הכוח לשלוט על מערכות היחסים שלך. אתה יכול לבחור להיות מאושר חברויות שלך או תמיד לשים ציפיות בלתי סבירות עליהם.

אתה יכול לבחור לסלוח ולהסתדר או להתווכח.

זה לא אומר שאתה צריך לשמור על כל חבר שלך בחיים, במיוחד אלה מתייחסים אליך שלילית. אבל זה אומר שכאשר אתה בוחר להיות חברים עם מישהו שאינו תומך או נעים, אז אתה לא יכול להסתובב ולקרוא להם רעילים. העובדה היא, אתה חלק של מערכת היחסים ואם זה שלילי אחד אתה צריך לקחת קצת אחריות על זה.

כאשר חברים לא

“אל תבכי כי זה נגמר, חייך כי זה קרה.” 

אם יש ציטוט אחד אתה צריך לקחת משם ולשנן מהרשימה הזאת, זה אחד. חברויות לא תמיד נועדו להימשך לנצח. זה קשה כאשר ידידות מסתיימת (במיוחד כאשר אתה לא היה מוכן לזה) אבל מצד שני להיות אסיר תודה כי החבר הזה בירך את החיים שלך, גם אם זה היה זמן קצר.

No Replies to "7 ציטוטים נפלאים על ידידות מאת ד"ר סוס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1