צריך לעשות רושם טוב? הנה 6 דרכים לעשות את זה – insightyv.com

צריך לעשות רושם טוב? הנה 6 דרכים לעשות את זה

אתה מכיר את הפתגם הישן, אתה אף פעם לא מקבל הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. זה נכון במיוחד כשמדובר מפגש חברים חדשים פוטנציאליים. להפוך מישהו מחוץ בפעם הראשונה שאתה פוגש אותם והם עשויים לא להרגיש נוח להכיר אותך כחבר שוב.

איך לעשות רושם ראשוני טוב

גם אחרי שאתה מקבל את הרושם הראשון, אתה צריך להראות את הגירסה הטובה ביותר של עצמך כמו שאתה ממשיך להכיר אותם.

חברויות חדשות ניתן לשבור בקלות כי האדם השני לא יודע איך לשים את כל המוזרויות שלך הרגלים ייחודיים בפרספקטיבה עדיין. כדי להפוך את זרימת חברות חדשה בקלות רבה יותר, הנה כמה עצות.

שפת גוף הפרויקט המזמין שיחה

תן לאנשים לדעת שאתה מעוניין להתיידד עם שפת הגוף שלך. ליצור קשר עין, לחייך, ולעמוד זקוף עם הידיים שלך בצד שלך. אל תצלב את זרועותיך או תביט למטה אל הרצפה, כי זה לא מעודד שיחה. עם שפת גוף פתוחה, תזמין באופן אוטומטי אנשים למרחב האישי שלך.

להיות מאזין גדול

תקשיב לאנשים. לעתים קרובות מדי, כאשר אנו פוגשים מישהו חדש אנו מקשיבים להם רק מספיק זמן עד שאנחנו חושבים על משהו שאנחנו רוצים לומר. במקום לשמוע שמיעה מלאה, אנחנו מקבלים פה ושם מעדנים. לא מקשיב במלואו אומר שאתה לא נותן את הקשר לפתח בינך לבין החבר החדש שלך.

לפעמים זה קורה כי אנחנו מפחדים שלא נשמע, אבל עם חבר חדש אתה לא יכול לדאוג בקשר לזה. אתה רָצוֹן להישמע כאשר הזמן הוא הנכון, אשר עשוי להיות בהמשך הדרך מאשר היית אוהב. אבל אז מה? בינתיים, אתה bonding עם חבר פוטנציאלי גדול, כך שכאשר אתה עושה לשתף כמה פריטים אישיים, הם יתקבלו עם זה הרבה יותר אכפת מאשר אם היית ממהר אותם בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים שלך.

הנה כמה עקרונות בסיסיים כיצד להציג חבר פוטנציאלי שאתה מעוניין במה שיש להם לומר.

מחממים אחרים

חפשו דברים שאתם אוהבים באנשים, ותגידי להם. תן לאנשים לדעת שאתה מעריך אותם ולאחר מכן לתת לאחרים לדעת גם כן. אם אתה משתמש בגישה זו בכל פעם שאתה פוגש אנשים, אתה באופן אוטומטי למשוך יותר חברים אז לך אם היית רכילות עליהם במקום. (הנה עוד על איך לתת מחמאה גדולה.)

עזרה בהצעות

כאשר אתה פוגש מישהו חדש, לנסות למצוא מה אתה יכול לעשות עבורם. אתה יכול לחבר אותם עם בייביסיטר גדול? לתת להם את המספר של צייד הראש שיכול לעזור להם למצוא עבודה חדשה? לעשות טובה כמו זה עבור מישהו מיד יעזור לך לחבב אותם, יגדיל את הסיכויים לחברות לאורך הדרך. עם זאת, לא להיכנס לזה עם הגישה כי כאשר אתה עוזר למישהו הם צריכים להיות חברים באופן אוטומטי איתך. במקום זאת, להיות מועיל כי אתה רוצה להיות, ואם ידידות מפתחת מאוחר יותר, לשקול את זה בונוס.

הזמן שיחה בזמן המתנה בשורה

אם אתה תקוע אי שם בתור, במשרד של הרופא, או משהו כזה, לנצל את הזמן כדי לשוחח עם אנשים אחרים. לעתים קרובות מדי אנחנו פשוט מקבלים מתוסכל כאשר יש עיכוב ואנחנו לא נהנים ההזדמנות שהוצגה לנו.

להיות חיובי ולעשות את הטוב ביותר. אתה יכול לנצח חבר בתהליך. הנה כמה קרח breakers כאשר אתה עושה שיחת חולין עם זרים.

הגישה של אנשים שקטים וביישנים בקבוצה

שימו לב לאנשים ביישנים שלא אומרים הרבה. תמיד יש כמה אנשים בכל מפגש חברתי זה פשוט נראה לתלות אחורה בשתיקה לצפות באחרים. הם עשויים להיות מופנם או פשוט ביישן, וכתוצאה מכך הם כנראה לא מקבל את אותה תשומת לב כמו אנשים ווקאלי יותר בחדר. אם אתה רואה מישהו כזה, לחפש אותם ולומר שלום. הם ישמחו.

No Replies to "צריך לעשות רושם טוב? הנה 6 דרכים לעשות את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.