6 של הגרוע מתנות לתת לחבר – insightyv.com

6 של הגרוע מתנות לתת לחבר

תוהה איזו מתנה לתת לחבר? מתנות יש משמעות עבור חברים. לפעמים הם מתכוונים לחבר שלך רק רציתי שתדע שהם זכרו את יום ההולדת שלך או אירוע מיוחד אחר, ופעמים אחרות הם עשויים להראות כי החבר שלך באמת לא מכיר אותך בכלל.

זה מאכזב במיוחד כאשר חבר נותן לך מתנה גרועה. אנחנו מצפים מתנות צולע מבני משפחה לפעמים, אבל עם חבר, זה באמת יכול לפגוע ברגשות שלך. חברים לָדַעַת אתה. הם בחרו להיות בחיים שלך וכתוצאה מכך, כאשר אתה מקבל מתנה גרועה זה יכול להרגיש כמו סטירה אמיתית בפנים.

איך אפשר להימנע ממתן מתנה גרועה? הנה כמה עצות.

Friday
של 06

אל תשלח הודעה עם המתנה

אִשָׁה opening a gift surrounded by friends

/ יוסטון פומפרי / גטי

לפעמים חברים “מתכוון טוב” לנסות לתת מתנות שהם חושבים יעזור לחבר לשפר את חייהם בצורה כלשהי. זה נכון במיוחד אם הם לא מסכימים עם כמה הבחירות שלך בחיים. מתנות רעות עשויות לכלול את ה- DVD של האימון לחבר שהם חושבים שהוא סובל מעודף משקל, ספר על הסכנות של עישון לחבר שנהנה מסיגריות, או בקבוק של משקה לא אלכוהולי לערבב למישהו שהם חושבים שצריך לצנן אותו על צריכת האלכוהול שלהם.

הבעיה עם מתנות כאלה היא שאתה שופטת חבר, לא תומכת בהם. הכוונות שלך עשויות להיות טובות. אולי אתה באמת רוצה רק לחבר שלך להיות בריא. אבל אם הם מבקשים את עזרתך, תן להם מתנה מתחשב שהם ייהנו במקום. אם חבר מבקש את עזרתך כי יכול להיות דבר אחד, אבל אם הם לא, לתת מתנה כזאת היא פשוט גס.

02
של 06

רק מתנה מחדש אם אתה מכיר את החבר שלך תהנה את ההווה

Re-gifting בסדר אם אתה נותן לחבר שלך משהו שאתה יודע שהם באמת ליהנות. עם זאת, היזהר re-gifting מתנה לאירועים מיוחדים. אפשרות טובה יותר היא מתנה מחדש כמו מעשה אקראי של חסד שבו אתה לא מצפה שום דבר בחזרה, ולא לתת מתנה משומשת לחג המולד או יום הולדת.

אתה עדיין יכול לגרום לחבר להרגיש מיוחד ואפילו להודות כי המתנה היא ממוחזרים באומרו, “קיבלתי את זה במתנה אבל ידעתי שתיהנה זה הרבה יותר מאשר לי. רציתי לתת לך את זה רק בגלל. סיבה מיוחדת “.

03
של 06

שים לב לאינטרסים של החבר שלך

אחת הסיבות מתנות רע מחברים הם כל כך מאכזב כי החברים שלנו צריך מכיר אותנו טוב יותר אולי אפילו את המשפחה שלנו. כתוצאה מכך, הם צריכים לדעת דברים כמו:

  • הצבע האהוב עלינו.
  • איזה סרט ראינו שוב ושוב.
  • הדבר שמרגיז אותנו ביותר.
  • האוספים שיש לנו.
  • את הדברים שאנחנו לא יכולים להתנגד לקנות את עצמנו.

אם אתה לא מכיר את החבר שלך כל כך טוב (אם הם חברים חדשים או מכרים, למשל), ללכת יותר כללי עם המתנה שלך עד שתוכל לגלות יותר על האישיות של החבר שלך. אם יש צורך, לשים לב קרוב יותר לדברים שהוא אוהב. תקשיב היטב כאשר הם מתלוננים על מתנה שהם קיבלו ממישהו אחר, ולשאול אותם למה הם דווקא לא אהבו את זה. כל הדברים האלה ייתן לך מושג על מה לתת לחבר.

04
של 06

דלג על מתנות היגיינה אישית

מתנות כמו מברשות שיניים, גילוח, או מגהצים מגהצים נחשבים בדרך כלל רע טופס עם מתן מתנה. החבר שלך עשוי לחשוב שאתה מנסה לתת להם הודעה על היגיינה לקויה וכתוצאה מכך, זה יגרום רגשות רעים לקרות במערכת היחסים שלך.

05
של 06

אל תתנו כסף

היה פרק של סיינפלד שם ג’רי לא הצליח להבין מה לתת לאיליין, אז הוא נתן לה צרור מזומנים. למותר לציין, היא לא היתה מרוצה ממנה.

הם אומרים במזומן זהה לתת כרטיס מתנה, אבל זה בעצם לא נכון. כרטיסי מתנה יכול להיות הרבה יותר מתחשב אישי האישי לנמען מאשר במזומן. כרטיס עם מזומנים זה אומר אומר, “לא היה לי מושג מה להגיע ולא התחשק לי לנסות.”

06
של 06

לתת מתנות התואמות את רמת הקשר

אתה צריך לתת מתנה המשקפת כמה זמן אתה מכיר אחד את השני וכמה קרוב אתה. אם אתה נותן יקר מדי של מתנה לחבר חדש, הם יהיה לדחות על ידי זה. באותה הערה, מתנה כללית עבור חבר ותיק עלולה לגרום לחבר שלך להרגיש כאילו אתה לא היה קרוב כמו שהם חשבו שאתה.

אין רשימה של מתנות מתאימות כדי להתאים את השנים המעורבות ידידות כמו שיש עם נישואין, למשל. כל ידידות שונה מאוד. חבר שפגשת זה עתה עשוי להיות קרוב אליך יותר מאחד שאתה מכיר זמן רב. תן מתנה משקפים איך אתה מרגיש.

No Replies to "6 של הגרוע מתנות לתת לחבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.