6 טיפים לסיום ידידות ללא דרמה /

6 טיפים לסיום ידידות ללא דרמה /

אתה רוצה להמשיך הלאה מן היחסים שלך אבל אתה לא רוצה להיות בכוונה אכזרית למישהו שנקרא פעם חבר. ואתה בהחלט רוצה למנוע את הדרמה של דמעות ורגשות כאב. סיום ידידות הוא דבר קשה. הנה כמה טיפים על איך להיפרד עם החבר שלך בדרך הנכונה.

ודא כי החבר שלך מבין למה אתה מסיים את הקשר, אבל אל תתחיל ארגומנט כדי לסיים את הדברים

ברגע שאתה מקבל את ההחלטה לסיים את הידידות שלך, אז אתה לא יכול ללכת להתחיל ויכוח.

זה טופס רע וזה באמת לא להשיג שום דבר. 

במקום זאת, להיות ברור אבל סוג על למה אתה מסיים דברים עם חבר. תן להם דוגמה ספציפית אם אתה יכול לתת להם לדעת למה זה משהו שאתה לא תסבול. 

למשל, "לא אהבתי את הדרך שבה שמעת אותי במסיבה אתמול בלילה, זה קרה בעבר, אבל אני פשוט לא יכולה להיות בסביבה" זה יותר טוב, "את כזאת מכשפה י נהגת כמו טלטל במסיבה הזאת ".

קוראים שם צריך תמיד להימנע. (אתה תהיה שמח לקחת את הכביש הראשי לאחר הפרידה נעשה.) לספר למישהו שאתה לא מרוצה איתם הוא לא קל, אבל לפעמים חברויות למעשה להתחזק לאחר דיון גלוי.

 

כתובת 'בעיות'

אם דיברת עם החבר שלך בעבר על איך אתה מרגיש, זה יהיה דיון קל. עיין בזמנים שהבאת את הבעיה, וכל החלטה ששניכם הסכמת עליהם. (לדוגמה, "האם אתה זוכר בשנה שעברה כאשר ביקשתי ממך לא להעיר הערות מאחורי גבי לסאלי?

אמרת שתנסה לעצור, אבל שמעתי רק שניים היום ").

כאשר אתה מעלה את הנושא, לתת לחבר שלך הזדמנות להסביר. ייתכן שיש אי הבנה שלא ידעתם על קיומה.

סיום ידידות באמצעות דואר אלקטרוני

לפעמים מדברים דברים עם חבר לא אפשרי. ללא שם: הם מושג או שכבר יש לך עם יותר מדי snarky jabbs או פעמים כאשר הם מדברים עליך.

במקרים אלה, אתה בטח תעשה את הפרידה באמצעות הדוא"ל. כאשר החבר שלך לא יקשיב, אתה נשאר עם ברירה אחרת. כמה דברים שכדאי לזכור, עם זאת:

 • הפוך את הדוא"ל קצר ועד לנקודה. אל תשפוך את הלב שלך כי החבר שלך ירגיש מופגז.
 • אל תפעיל מאבק בדוא"ל. שליחת הודעות דוא"ל מגעיל הלוך ושוב רק לעזוב את שניכם מרגיש נורא.
 • דגש על אירועים ספציפיים ואיך הם גרמו לך להרגיש, ולא בהנחה מדוע החבר שלך עשה את הדברים שהם עשו.

 

פרידה אישית

בהתאם אורך וקרבה של החברות שלך, ייתכן שתרצה להתנתק באופן אישי. זה חשוב במיוחד אם החבר שלך היה יקר לך בעבר. תחשוב על זה ככה, נותן אנרגיה חיובית עד סוף הידידות שלך יעזור לך למצוא אחד חדש הרבה יותר קל וללא מטען כמו כעס טינה. אם תסיימו את הדברים בצורה חיובית, אתם תצליחו לסגור טוב יותר את אובדן הידידות שלכם.

כדי להתחיל את ההפסקה, לשבת בזמן נוח עבור שניכם לדבר על בעיות העבר אשר הובילו אותך למצב הנוכחי. למרות שאתה מסיים את מערכת היחסים שלך, לשמור על הדיון שלך בריא. זה לא משלם לקרוא שם או להיות מגעיל.

תן לחבר שלך לדעת שזה נגמר

הקפד להפוך את כוונות הברור שלך ברור לחבר שלך, או שהם עשויים ללכת עם הרושם שאתה עדיין חברים. אחרי שאתה מדבר על הבעיות שעשו את החברות שלך לפענח, תן להם לדעת שזה הסוף. תגיד משהו כמו:

 • "על פי הדברים שדיברנו עליהם, אני כבר לא יכולה להמשיך עם החברות שלנו, זה עושה לי עצוב להיפרד ממך, אבל אני מרגישה שהחברות שלנו השתנתה לא מעט ואנחנו כבר לא קרובים".
 • "אני אזכור את הזמנים הגדולים שהיו לנו, ואני מאחל לך את הטוב ביותר, תמיד יהיה לי אכפת ממך כחבר אבל אנחנו כבר לא יכולים להסתובב ביחד".

לאפשר לחבר שלך לעבד את לשבור

החבר שלך עשוי להיות הכחשה כי הקשר שלך הוא הסוף, אז לתת להם קצת זמן לעבד את הכל. ייתכן שיש להם שאלות או רוצים הבהרות על מה שהם עשו לא בסדר, כדי להיות בטוח להיות סבלני והבנה.

סיום ידידות בצורה רגועה היא משימה לא קטנה! אבל בטווח הארוך תהיי מאושרת יותר.

 

No Replies to "6 טיפים לסיום ידידות ללא דרמה /"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 1 =