6 דרכים מדיה חברתית הורס את ידידותך

הרשתות החברתיות שינו את האופן שבו אנו שומרים על קשר עם החברים שלנו, אבל לא כל זה חיובי. כשזה מגיע מדיה חברתית חברויות, אנחנו יכולים לקבל שרפו מן לשמוע על איך אחרים מרגישים ומה הם עושים. הזמן על מדיה חברתית פירושו שאנחנו יכולים גם להיכשל כדי לקבל את פנים אל פנים זמן זה יכול להיות חיוני כדי לשמור על ידידות חזקה. 

pinterest-smart-phone.jpg

הצג את החברים שלך קצת תשומת לב בזמן על Pinterest.
תמונה באדיבות patrisyu ב FreeDigitalPhotos.net

עד כמה שאנחנו אוהבים את החברים שלנו, שומעים לעתים קרובות על הפרטים של החיים שלהם (כמו מה שהם אכלו, כאשר הם יש יום רע, או כמה נפלא בן הזוג שלהם), עשוי רק לתת לך עומס מידע.

לנו אכפת מה קורה בחיים של החברים שלנו, אבל עדכונים רבים מדי יכול להוסיף אלמנט מכריע בימים כבר ארוז שלנו. חוץ מזה, לפעמים לשמוע שוב ושוב על כמה טוב או רקוב החיים של החבר שלך הוא יכול להפוך אותך את הרעיון של להסתובב איתם בתדירות גבוהה יותר.

02
של 06

בקשות משחק

משחקים הם כיף, ורבים מאיתנו לשחק אותם באינטרנט, אבל לפעמים בקשות משחק חוזרות כאשר אתה מתחבר לאתר הם מטרד. רמז עדין של גירוי אתה מרגיש למחוק כמה בקשות מחבר יכול להתקדם לגירוי אצל חבר שלך על כל תקשורת שהם שולחים.

אולי אתה לא מתכוון להתעצבן עם החבר שלך, אבל זה יכול לקרות באופן טבעי. כדי לעזור להילחם בזה, לכבות או לחסום בקשות משחק, או פשוט לספר לחבר שלך אתה לא מעוניין, כך שהם מקבלים את הרמז להפסיק את שליחת הודעות.

03
של 06

פחות לומר בעצמי

טוויטר ופייסבוק הן רק שתי דרכים לשמור על קשר עם חברים. אבל הודעות מיידיות עלול לגרום לך להרגיש כאילו אתה כבר בקשר עם חבר שלך לא צריך לבזבז זמן להסתובב. מה יותר גרוע, אם אתה רואה אחד את השני, אולי אין לך על מה לדבר. יותר מדי תקשורת תכופים מדי לוקח את זה "מקבל תפסו" מרגיש כאשר אתה רואה חבר באופן אישי.

04
של 06

תחושה שקר של מה קורה בחייו של חבר שלך

החבר שלך יכול להשתמש ברשתות חברתיות כדי לעזור לפרוק את התסכולים שלהם, וכתוצאה מכך, אתה עלול להאמין כי הדברים הולכים ממש גרוע עבורם. או אולי ההיפך הוא הנכון. החבר שלך יכול להיות שמירה על Outlook חיובי באינטרנט, אבל בפועל, הדברים הם עכשיו עגום עבורם. בראותם את העדכונים שלהם, אתה עלול להרגיש כאילו אתה נתפס כל מה קורה באמת בחייהם.

זה יכול אומר כי במקום תזמון כי לקבל יחד יש לך תמיד, אתה לדלג על זה. או כאשר אתה משוחח עם החבר שלך בטלפון, אתה מתנהג כאילו אתה יודע בדיוק מה קורה איתם במקום לשאול (או מחכה) אותם לספר לך את עצמם.

05
של 06

היעדר שיחות עומק עם מדיה חברתית וחברות

אחד הדברים הגדולים על ידידות הוא לראות את העולם מנקודת מבט של חבר. הוא מציע הזדמנות נפלאה לשיחה ולהרחבת הידע והשקפות העולם. אבל פייסבוק וטוויטר יכול לקחת את זה רחוק חברויות, במיוחד כאשר חבר הודעות קישור למשהו שצריך שיחה אמיתית כדי להיות מובן כראוי.

ייתכן שתוכל "אוהב" פוסט, אבל זה לא אומר שאתה וחבר הם בעצם מדברים על זה. מה יותר גרוע, אם אתה מנסה לתת את דעתך, זה יכול לבוא נשמע גס בוטה כי אין לך את המקום כדי להסביר את עצמך כראוי.

דעות שונות הן טובות ביחסים, אבל רק אם שניכם מסוגלים לדבר על דברים בצורה סבירה. אם החבר שלך הוא כל הזמן פרסום קישורים על נושא כפתור חם בשבילך, תמצא את עצמך נתקל בארגומנט מקוון או תתחיל להימנע מהם כולם יחד. כך או כך, זה לא עוזר לחברות שלך.

06
של 06

איזון רשת חברתית עם צורות אחרות של תקשורת

בעוד הרשתות החברתיות עזרו לנו לתקשר בתדירות גבוהה יותר ובדרך אחרת עם החברים שלנו, אתה צריך להיות זהיר כדי לקבל איזון. שים לב קרוב טינות קטנות אתה מתחיל להרגיש מעל ידידות בגלל דברים פורסמו או אמר באינטרנט. ייתכן שיהיה עליך לסגת מאתר אם אתה מרגיש את זה הוא מוסיף negativity לידידות שלך. זכור תמיד שלא ניתן להחליף את היכרות עם חבר באופן אינטראקטיבי.

No Replies to "6 דרכים מדיה חברתית הורס את ידידותך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4