50 דרכים לפגוש אנשים וליצור חברים חדשים | insightyv.com

50 דרכים לפגוש אנשים וליצור חברים חדשים

לפעמים מפגש חברים יכול להיות מרתיע, במיוחד כאשר אתה מוצא את עצמך פתאום בעיר חדשה או מכל סיבה שהיא לגמרי בלי חברים. קבלת חברים חדשים יכולים לבוא בקלות לאנשים מסוימים, אבל לאחרים זה עלול לקחת יותר עבודה. אם אתה מבולבל היכן וכיצד להכיר אנשים חדשים, רשימה זו של הצעות הוא בטוח כדי לעורר אותך.
קְבוּצָה of friends talking and laughing at party

תומאס ברוויק / איקוניקה / גטי

אולי הדרך הטובה ביותר להכיר חברים חדשים היא כאשר אתה מקבל מחוץ לאזור הנוחות שלך עושה משהו חדש. להסתבך תחביב חדש, לוקח בכיתה שגורם לך למתוח את דעתך, או פשוט עושה נקודה לעשות משהו שונה מהרגיל הם כל הדרכים הטובות להתחבר עם מישהו חדש.

קודם כל, אתה תהיה מפגש אנשים חדשים אתה כנראה לעולם לא היו חוצים נתיבים בדרך זו, ושנית, אתה תהיה במצב רוח לחוות משהו יוצא דופן. כיתה או פרויקט חדש יעזור לך באופן אוטומטי לתת את האווירה שאומרת שאתה פתוח ללמידה ושיחה, שהיא הדרך המושלמת להתחיל ידידות חדשה מהדרך הנכונה. הנה אחת עשרה הצעות כיצד לעשות משהו חדש.

02
מתוך 11

לפגוש חברים בכל יום במהלך השגרה היומית שלך

אחד Neighbor Saying Hi to Another

האם אמרת שלום לשכן ?.
סטפן מלון

ביצוע חברים לא צריך להיות מסובך, לעתים קרובות אתה יכול לפגוש אנשים חדשים רק על ידי שינוי כמה דברים בשגרת היומיום שלך. לדוגמה, במקום לעבור דרך כונן עבור דברים כגון:

  • מרשמים
  • קפה הבוקר שלך
  • אוכל מהיר

להחנות את המכונית ולהיכנס פנימה. אם שום דבר אחר, זה עוזר לך לעשות שיחת חולין. לעמוד בתור ולראות אנשים אחרים על בסיס קבוע עושה לך את הרגל של שיחה, להיות מנומס, לשים לב דברים על אנשים, ויצירת קשרים. בנוסף, אם אתה מזהה מישהו שאתה מכיר כלאחר יד, לראות אותם כמו זו היא דרך טובה להתחיל את השיחה ולהכיר אותם טוב יותר. הנה שש דרכים לפגוש אנשים במהלך שגרת היומיום שלך.

03
מתוך 11

בזמן שמטיילים

נסיעה With Friends

פגוש חבר חדש בפעם הבאה שאתה יוצא לחופשה.
דימיטרי

אם אתה מופנם כמוני, לפגוש חברים חדשים בזמן נסיעה יכול להיראות כמו דבר מאיים באמת. אבל יש למעשה כמה ארגונים ואתרי אינטרנט שיעזרו לך להתחבר עם אחרים. זה מדהים אותי עד כמה האינטרנט הפך בשנים האחרונות כשזה מגיע לידידות. לפני כמה שנים, אולי אף פעם לא הייתי מנסה להתיידד תוך כדי נסיעה, כי אני פשוט ביישן. אבל אלה עשרה עצות בהחלט לעשות את זה יותר קל.

04
מתוך 11

מועדון קריאה

יחיד Ladies

קבוצת רווקות, חברות, נהנות מזמנם.
תמונות של LWA / Getty

אם כבר מדברים על מופנמים, אני מוכן להתערב שחשבת שיש לנו פחות הזדמנויות לפגוש חברים מאשר מוחצנים. לא כל כך! אם אתה לתוך ספרים ומחברים, יש כמה דרכים נהדרות להתחבר עם אנשים חדשים. אחד מהם הוא על ידי הצטרפות לקבוצת ספרים. כמובן, אתה לא צריך להיות מופנם ליהנות שיחה על הספרות. החלק הגדול של ההצטרפות לאחת הקבוצות האלה הוא שתפגשו מגוון מפתיע של אנשים.

גיליתי שאם אני מצטרף לקבוצת ספרים שלא הייתי מצטרף אליה בדרך כלל, זה עוזר לי לקרוא ספרים שלא הייתי בוחר בעצמי. היו כמה הפתעות מאוד נחמד בשבילי במונחים של אנשים שונים פגשתי את סוגי הדברים שאני מסוגל לקרוא. לדוגמה, בשנה שעברה קבוצת הספר שלי לקרוא הנערה עם קעקוע הדרקון /. זה לא היה יכול להיות משהו שהייתי בוחר בעצמי, ובכל זאת בגלל קבוצת הספרים הייתי צריכה לקרוא אותו. מתברר, אהבתי את זה. לא רק זה, אבל אני כבר הלך עם חברים כדי לראות את הסרט. זה סוגים אלה של דברים שיכולים לעזור לך לפגוש חברים. הנה כמה טיפים להכנת רוב חוויית קבוצת הספרים.

05
מתוך 11

פגוש חבר חדש בסביבת עבודה

מִשׂרָד small talk.

קח חלק שיחת חולין במשרד.
BJI / Blue Jean תמונות / אוסף מיקס: נושאים / Getty תמונות

פגשתי הרבה חברים שלי בעבודה ואני יודע שרבים מכם יש גם כן. קשה שלא להכיר את האנשים שאתם מוציאים לפחות שמונה שעות ביום. אבל מפגש אנשים בדרך זו לא רק מוגבל בזמן במשרד או חדר הפסקה. הנה שבע דרכים שונות להתיידד בסביבת עבודה.

06
מתוך 11

כְּבִיסָה בְּשֵׁירוּת עַצמִי

כְּבִיסָה בְּשֵׁירוּת עַצמִי

כְּבִיסָה בְּשֵׁירוּת עַצמִי.
תמונה: Morguefile

אם אתה הולך להיות משועמם במכבסה, למה לא לעשות כמה חברים? הייתי מבלה כל שבת בכביסה, ובתחילה הבאתי איתי ספר ולא אמרתי הרבה לאנשים אחרים. אבל עם הזמן למדתי להכיר כמה מהם. (זה המקום שבו extroverts יכול לעזור לאנשים כמוני לצאת הפגז שלי.) במקום לשמור את האף שלי בספר, לקחתי הפסקה ופטפט עם כמה אנשים שהתברר להיות השכנים שלי. מעולם לא הבנתי זאת עד שדיברתי איתם. הנה כמה עצות להכנת החוויה שלך הכבידה ידידותית.

07
מתוך 11

במכון הכושר

להתאמן

הזמן חבר יחד לאימון הבא שלך.
תמונה: Ambro / FreeDigitalPhotos.net

ללא שם: הו, אני יודע, אתה רוצה לעשות את האימון ולאחר מכן לעזוב. אבל אם אתם מחפשים חברים חדשים, חדר הכושר הוא מקום טוב למצוא אותם. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי לקיחת כמה שיעורי התעמלות. דרך נוספת היא לחפש לרוץ או הולך בשכונה שלך, אשר לעתים קרובות פורסם בחדר הכושר. הנה כמה דרכים נוספות לפגוש אנשים בחדר הכושר.

08
מתוך 11

להחיות ידידות ישנה

חברים

פלטיום

אם זה חברים חדשים שאתה מחפש, למה לא לנסות להסתכל על כמה חברויות העבר שלך? אתה יכול ללמוד הרבה על טיפוח, התווכח והתקשורת בדרך זו (ולקחת כמה טיפים על איך לעשות דברים טוב יותר), אבל אתה יכול גם להחליט אם אחת או שתי חברות ישנות עשוי להיות שווה להתחיל שוב. חברויות לא תמיד מסתיימות במונחים שליליים. לפעמים חברים פשוט להיסחף או להתחיל שום דבר במשותף. אבל זה יכול להשתנות כמו כל חבר של החיים השתנה. הנה כמה טיפים על איך להחיות ידידות ישנה או להתחבר מחדש עם חבר ותיק במחזור מחזור.

09
מתוך 11

לפגוש חברים באמצעות אתרי אינטרנט שונים

באינטרנט Group

קבל מידע על הנושאים בקמפיין הפוליטי של השנה.
תמונה:

האינטרנט יכול לעזור להכיר לך אנשים, ורבים של אנשים אלה יהיו חברים בשלב מסוים. הרבה מאיתנו בילה כל כך הרבה זמן מול המחשב, כי זה הגיוני היינו מבלים זמן להכיר אנשים ככה. הנה שנים עשר אתרים שיכולים לחבר אותך עם מישהו חדש.

10
מתוך 11

התנדבות

התנדבות With Coworkers

התנדבות הזמן שלך ביחד יכול לעזור לך ועמיתים להיות חברים.
Sanja Gjenero

התנדבות היא דבר טוב לעשות כל הדרך. זה עוזר לבנות את ההערכה העצמית שלך, זה מכריח אותך להתחבר עם אחרים, וזה מביא אותך מחוץ לשגרה הרגילה שלך. למה לא להתיידד בזמן שאתה עוזר למישהו אחר? תוכלו לפגוש אנשים נלהבים שיכולים להראות לכם צד אחר של דברים. הנה חמישה ארגונים הזקוקים לעזרתך.

11
מתוך 11

בכנסייה

כְּנֵסִיָה

להתיידד בכנסייה.
תמונה באדיבות graur ionut razvan / FreeDigitalPhotos.net

הולך לכנסייה היא דרך טובה לפגוש אנשים אחרים likeminded. הנה חמישה טיפים ליצירת קשרים במתקן הדתי שלך.

No Replies to "50 דרכים לפגוש אנשים וליצור חברים חדשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    26 − = 22